ultrAslan Genel Koordinatörü Oğuz Altay TRT1'deydi! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ultrAslan Genel Koordinatörü Oğuz Altay TRT1'deydi!

Cevap: ultrAslan Genel Koordinatörü Oğuz Altay TRT1'de

ne sacmaliyon sen bee. uff..

ultrAslan dogrusunu yapiyor, hedef varken degil hedefsizken gosterdiler tepkilerini. Galatasaraylilik da bunu gerektirir. tepkisini medenice vermistir. ne istiyordunuz vursun kirsin patlatsin mi? bos bos konusma daha maca gelmisligin yoktur eminim

Ben insanların yaşına değil düşüncelerine hürmet gösteririm. uA hiç bir zaman tepki koymadı. Yönetimin yönlendirmeleriyle rijkaarda, ardaya tepkilerde gereksiz işler yaptılar. Beleş bilet diye kendilerini paraladılar. Yürüyedur taraftar oluşumuna taşlarla sopalarla saldırdılar. En çok tepki gösterilmesi gereken anlarda sustular. Şimdi baktılar yönetim gidici.. Yeni gelecek olan yönetime yalakalık zeminlerini hazırlıyorlar. Bugüne kadar susmuşlar gemi battıktan sonra imdat diyorlar. Hadi len ordan derler adama. Ayrıca Ali Sami Yen de 2 bin fenerli taraftarı susturamadıklarını da gördü bu gözler, duydu bu kulaklar.. Ki ordaydım.

Arkadaşlar gecenin bu saatinde birbirinizi kırmaya gerek yok, lütfen sakince devam edin.

yonetimistifa.jpg

Darbe geliyor.

Taraftar yönetime el koyuyor :tank: :gs:

Ben insanların yaşına değil düşüncelerine hürmet gösteririm. uA hiç bir zaman tepki koymadı. Yönetimin yönlendirmeleriyle rijkaarda, ardaya tepkilerde gereksiz işler yaptılar. Beleş bilet diye kendilerini paraladılar. Yürüyedur taraftar oluşumuna taşlarla sopalarla saldırdılar. En çok tepki gösterilmesi gereken anlarda sustular. Şimdi baktılar yönetim gidici.. Yeni gelecek olan yönetime yalakalık zeminlerini hazırlıyorlar. Bugüne kadar susmuşlar gemi battıktan sonra imdat diyorlar. Hadi len ordan derler adama. Ayrıca Ali Sami Yen de 2 bin fenerli taraftarı susturamadıklarını da gördü bu gözler, duydu bu kulaklar.. Ki ordaydım.

iftira atiyorsun, nerede sopalarla saldirilmis? beles bilet diye paralanmislar nerede? ardaya kim tepkisiz? rijkaard da suclu taraftarmi? yuh sana. yalan atiyorsun, ayiptir. uA siz tribun olmaz. OGUZ ALTAY in bugunki konusmalarini dinlememissin, dinle konusalim. susturmuslar mis, hayir arkadas kimse susturamaz bizi. madem susturmuslar bu senin de ayibin, baskalarina sakin ola ki iftira atma.

iftira atiyorsun, nerede sopalarla saldirilmis? beles bilet diye paralanmislar nerede? ardaya kim tepkisiz? rijkaard da suclu taraftarmi? yuh sana. yalan atiyorsun, ayiptir. uA siz tribun olmaz. OGUZ ALTAY in bugunki konusmalarini dinlememissin, dinle konusalim. susturmuslar mis, hayir arkadas kimse susturamaz bizi. madem susturmuslar bu senin de ayibin, baskalarina sakin ola ki iftira atma.

Gitti biraz araştır gel dayı. uA'nın beleş biletçi olduğunu kör olanlar gördü sağır olanlar duydu. Çok fazla toz pembe yaşıyorsun hayatı. Arda'nın özel hayatı ne seni ilgilendirir ne beni ilgilendirir. Adam çıkıp topunu oynuyor mu? Görevini yapıyor mu? o zaman konuşmayacaksın! Ama takımın içinden birileri senin takımının teknik direktörüne çıkıp küfreder gibi röportaj veriyor mu? o zaman çıkıp tepkini hakedene vereceksin! Rijkaard bu takımı ayakta tutmak için elinden geleni yapsana birileri gibi fantazi peşinde koşmadı. İstediği oyuncular alınmadı vs vs uzar gider. Ama uA'nın ne halt olduğunu birçok insan biliyor. Bi halta yaramadıklarını herkes görüyor. Şimdi bana burda çıkıp yağmurda karda kışta sen mi gidiyosun tribüne diye zırvalama! Ben şehir dışında ve öğrenci olmama rağmen yüzlerce kez gidip takımımı desteklemişimdir stadyumda.. Ha sanma ki sadece gidip orda desteklemektir Galatasaraylılık.. Oğuz Altay'ın açıklamalarını izledim az önce selen ve benim yazdıklarımı okursan iki lafı bi araya getiremediğini anlarsın o adamın. Size güzel konuşuyor gibi görünüyor o kadar. Notalara kaptırmışsınız kendinizi gidiyorsunuz.. Ah birazda sözlerini okusanız..

Basarisizlik varsa herkesindir,oyunculara destek olacagina piskolojik olarak bitiren UltraAslanda bu basarisizlikta pay sahibidir,derhal dagitilmalari lazim.En bastada ozellikle iki kelimeyi bir araya getirmekte zorlanan Oguz Atalay denilen sahis.

Adam arabayı kullanamamış,kaza yapmış,sen gelip hastanede frene basacaktın diyorsun.Oğuz Altay'ın bugünkü konuşmalarının benim gözümde bir farkı yok.Gereksiz ve samimiyetsiz.Hatta kupadan elendiğimiz gün bunu yapması leş kargalığıdır bence.

Arda'nın magazin haberlerine çok sık çıkmasından Adnan Sezgin'e kadar,yaşanan ve söylediği olaylar son 1-2 haftadır yaşanmadı.Bazıları bu sezon oluşan,bazıları ise 2-3 sezondur olan problemleri tarihimizin en kötü sezonunu yaşadığımız bu sezonda son ümidimizin de kırıldığı gün mü açıklamak zorunda?O ki,başkanlığını yaptığı taraftar organizasyonu sayesinde milyonları sürükleyecek bir güce sahip,iş işten geçtikten sonra bunlar şunlar diyor.Ayıptır kardeşim yaptığın.Seninde kafandaki bu düşüncelerinin son 1 gün içinde oluşmadığı ettiğin kelamlarda açık ve net bir biçimde görülüyor zaten.Elinde böyle bir güç varken,eğer bağımsız imajını güçlendirmek isteseydin çıkıp en önemli transferlerin son gün yapıldığını görüp tepkini koyardın.Çıkıp,bizim biletlerimizle,GSStore'dan aldığımız ürünlerle,klüp üyelerinin aidatlarıyla alınan Misimovic neden 10 maç oynatılıp gönderildi diye bir sorgulama yapardın.Adnan Polat çıkıp transfer döneminde 5 oyuncu alacağız dediğide ağzı açık kaldı o kitlelerin.

En üzüldüğüm George Hagi gibi bir değer şimdiki nesil tarafından Galatasaray'ı hüsrana uğratan hoca diye bilinecek.Yazık...

Oguz Altay'a sallayanlar once adamin 20 Ekim 2010 tarihinde bu gorevi aldigini unutmasinlar. Butun teskilati toparlamak 2 3 ayda olacak bir is degil

En üzüldüğüm George Hagi gibi bir değer şimdiki nesil tarafından Galatasaray'ı hüsrana uğratan hoca diye bilinecek.Yazık...

Herşeyi bir kenara koy en vahim durum da budur Kansu.

Günah Keçisi belli.Meselenin önüne arkasına bakılmadan. Hagi idam sehbahasına oturacak.

Yönetime de lütfen bir tepki gösterilir. Görev tamam...

Herşeyi bir kenara koy en vahim durum da budur Kansu.

Günah Keçisi belli.Meselenin önüne arkasına bakılmadan. Hagi idam sehbahasına oturacak.

Yönetime de lütfen bir tepki gösterilir. Görev tamam...

Hagi de akıllı davranacaktı biraz kardeşim. Fatih Terim nasıl akıllılık yaptıysa Hagi de yapacaktı. Ama Hagi'nin futbolculuğuna hala saygımız sonsuz. Teknik Direktörlüğüne iseee neyse.

Hagi de akıllı davranacaktı biraz kardeşim. Fatih Terim nasıl akıllılık yaptıysa Hagi de yapacaktı. Ama Hagi'nin futbolculuğuna hala saygımız sonsuz. Teknik Direktörlüğüne iseee neyse.

Bana göre Hagi'nin yaptığı büyük vefakarlık.Bizim ona büyük minnet borcumuz olmasına rağmen sanki o bize minnet borcunu ödüyormuş gibi bir durum var ortada.

Allahaşkına,Hagi'nin geldiği zaman hangi kaliteli hoca gelip böylesine enkaz bir takımı alırdı ki?Terim mi,Lucescu'mu?Hikmet Karaman gelmedi arkadaşlar :) Neyse konu dağılmasın.

Bana göre Hagi'nin yaptığı büyük vefakarlık.Bizim ona büyük minnet borcumuz olmasına rağmen sanki o bize minnet borcunu ödüyormuş gibi bir durum var ortada.

Allahaşkına,Hagi'nin geldiği zaman hangi kaliteli hoca gelip böylesine enkaz bir takımı alırdı ki?Terim mi,Lucescu'mu?Hikmet Karaman gelmedi arkadaşlar :) Neyse konu dağılmasın.

Büyük vefakarlık değil akıllılık yapmalıydı bence. Neyse dediğin gibi konu dağılmasın..

uA önce takımını desteklesin.1 gol yedikten sonra başarılar gelir geçer diye bağırmakla taraftar olunmuyo_Oğuz ALTAY bu akşam sadece kendi grubunun sesi olur.Tüm galatasaraylıların asla......

Bu KolpA uA'nın koordinatörü tam uçurtma ya.. Organ olsa nakledilmez. O derece sevimsiz.

Kolpa sana benzer, önce bir tribün büyüğüne hakaret etmemeyi öğren sonra gel tartışalım seninle tabi o seviyeye gelebilirsen.

Birde takmışsın bilmem kaç yıl önceki maçta fenerliler bizi susturmuş:D bu yılda biz susturduk karıköyde, onu geçtim derbi maçlar böyledir gerilimlidir geriye düşen takımın taraftarı belli aralar susar ve misafir takımın sesi duyulur, düşün bakalım feneri kaç yıldır yenemiyorsun hangi maçta rahat yenebildin?

Oğuz Atay niye böyle heryerde bi şöhret ünvan peşinde gibi,nereyi açsam bir yerlerde demeç röportaj..Biraz saygı kazan önce,Yönetim istifa yazdırmış bugün ultraslan sitesine,son 5 maç " biz galatasaraylıyyıııııızzzz" diye bağırtacağına,Adnanlara istifa bağırtsaydınız biraz değeriniz kalırdı sevgili uA..

Ultraslan grubunun açıklamalarında samimi olup olmadıklarını bu hafta sonu oynanacak Karabükspor maçında göreceğiz. G.Saray' ın geleceğini kurtaracaksak; camia olarak yapacağımız tek şey bu saatden sonra Karabükspor, Konyaspor ve Bucaspor alınacak "anlamsız" galibiyetlere sevinmek değil , tarihi rezaleti değiştirecek radikal kararları desteklemek olacaktır. Biz taraftar olarak üzerimize düşeni fazlasıyla yaptık; sevgili başkanımızda sağolsun duruşumuzu!! takdir etti, şimdi sıra sizde sevgili başkan, bizde sizden duruş bekliyoruz..

genel koordinatör mü? sanki büyük bir sirketin genel koordinatörü, 3-5 kisinin lideri iste, ciddiye almaya bile degmez.Adnanlarla ultrAdnan da gitmeli.yoksa bize huzur yok.

Hıncal Uluç gibi her ortaya çıkana sallamayı bırakında lütfen şunu söyleyin?

Adamın akşam konuştuğu hangi cümle yanlıştı?hangisinde aklınıza yatmayan birşey söyledi?

Adnan Sezgin gitsin demiyormuyuz?O da gönderilmeli dedi.

Futbolculardan memnun değiliz diyoruz.O da dedi.

Hagi bu işi beceremiyor dedik.O da dedi.

Arda az gezsin,takımına kaptan olsun dedik.O da dedi.

YÖnetim İstifa dedik.O da söyledi.

Kim başkan olsun diye sordu mine?Başkanlık üstün bir görev.Bu konuda yorum yapamam dedi.Kimsenin yaltakçılığını yapmadı.

Hangi cümlesinde yanlıştı koordinatörün?

Galatasaraylıların sesi oldu mu? Evet şu doğrultuda sesi oldu.

Üst Alt