ultrAslan: “Milli takımımız kulüplerin üstündedir” - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ultrAslan: “Milli takımımız kulüplerin üstündedir”

Cevap: ultrAslan: Milli Takım GS'den üstündür!

Bu kıyası yapmak, dile getirmek, insanları milli bir konuda tercih yapmaya zorlamak çok saçma...

Yalnız Galatasaray benim gibi düşünen çoğu insan için yaşam tarzıdır. Yaşam tarzından geçici de olsa vazgeçilmez. Milli takım ayrı bir yerdedir gönlümüzde...

Dediğim gibi bu kıyas saçmalıktan öte gitmez.

Ben olaya böyle bakmıyorum. Gerek Milli takım gerek Galatasaray her zaman sonuna kadar desteklediğimiz,başarılarını günlerce kutladığımız; yani benim için neredeyse aynı duyguları hissettiren oluşumlar. Ancak ikisi için de geçerli olmak üzere,içinde o formayı taşımayı zerre hak etmeyecek adamları barındırıyorsa tepki koymak,en azından o adamı ıslıklamak da hakkım.

Medyanın şu kaypak, kulüplerin de böylesine ikiyüzlü yaklaşımlarını çok net gördüğümüz şu günlerde ıslıklara gelen tepkiyi de zerre umursamam. Önemsenecek hiçbir yanları kalmadı çünkü.

Türk formasına saygımız sonsuz , Galatasaray formasından üstündür

ama Türk formasını giyen yaratığa (emre) saygım yok ve ıslıklarım

Ozaman hiç bi anlamı kalmadı işte o ilk dediğinin, hepsi lafta kaldı. O adamı o sahada ıslıklamayacaksın ki bir anlamı olsun ilk dediğinin, bir işe yarasın. Emreyi ıslıklamanın yeri orası değil.

11 Turk toplanip top oynadi diye onlari GALATASARAY'dan ustun tutacak halimiz yok.

gs.png

^ su amblem herseyden ustundur

Tiksiniyorum fanatizm uğruna milli takıma destek vermeyen insanlardan. Daha önce söyledim burda yine tekrarlıyorum, Milli takımını

desteklemeyi bilmeyen, kulübünü de desteklemeyi bilmez. Galatasaray'ı, Milli takımdan üstün görenler; siz Galatasaraylı değilsiniz.

Aynısı Fenerbahçe'liler Beşiktaş'lılar ve diğer tüm takım taraftarları için de geçerli. Bravo Ultraslan.

Bencede sen değilsin. Ne demek milli takımı desteklemeyen kendi takımını destekleyemez.

Dayanağın ne birader. Saçma sapan bir yorum yapmışsın. Ben milli takımı desteklerim ama Galatsaray'ın aldığı başarıdaki duygularım anlatılamaz.

Benim için Galatasaray milli takımın üstündedir. Ne olacak şimdi ben Galatasaray'lın değil miyim. Buna sen karar veremezsin de sadece görüşünü soruyorum

teorik olarak başlığa katılmak istiyorum ve katılıyorum ama kalbime sorunca bir de,kalbim GALATASARAY diyor...Daha doğrusu ikisi karşılaştırılamaz bence ayrı ayrı yeri var ikisinin de...

Neyi tartışıyorsunuz yahu. Kimine göre milli takım üstündür, kimine göre kulüp takımları. Şahsen ben Galatasaray'ı izlerken daha fazla keyif alıyorum.

O zaman gidin Galatasaray diye bir memleket kurup orada yaşayın.

Bencede sen değilsin. Ne demek milli takımı desteklemeyen kendi takımını destekleyemez.

Dayanağın ne birader. Saçma sapan bir yorum yapmışsın. Ben milli takımı desteklerim ama Galatsaray'ın aldığı başarıdaki duygularım anlatılamaz.

Benim için Galatasaray milli takımın üstündedir. Ne olacak şimdi ben Galatasaray'lın değil miyim. Buna sen karar veremezsin de sadece görüşünü soruyorum

Değilsin evet, doğup büyüdüğün, parçası olduğun ülkenin milli takımını sevemiyorsan, yarın bi gün Galatasaray ı da sevemezsin. Kendi ülkenin milli takımdan

bile kopabilmişsen, illaki Galatasaraydan da kopacaksın. Galatasaray'sız Türkiye kulağına nekadar kötü geliyorsa "Türkiyesiz Galatasaray" da ondan daha kötü gelmeli. Ben şahsen Avrupa'da bir başarı elde ettiğimizde önce Türk isminin duyurmamıza seviniyorum.

Kimine göre Galatasaray kime göre Milli takım.Konu Emrenin ıslıklanmasına yapılan açıklama.Helal olsun ultrAslana...Galatasaray taraftarlarına yakışan Milli futbolcularımıza değil rakip futbolcularımıza baskı yapmak.Emreyi ıslıklamak Milli maçta yapılması gereken değil, derbide yapılması gereken hareketdir.

Üst Alt