ultrAslan'dan Seçim Açıklaması! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ultrAslan'dan Seçim Açıklaması!

Galatasaray üzerinden ciddi çıkar savaşları dönüyor. Şöyle düşünün. Kulübün üzerinden çıkar sağlayan, hak etmediği paraları kazanan büyük bir kitle var. Bugün bu kitlenin çoğunluğu liseli, bir kısmı düzgün bir kısmı boş beleş adamlar. Şimdi bu pastadan pay almak isteyen de bir Ultraslan yönetimi var. Gün gelir de olur bir şekilde söz sahibi olabilirlerse bu pastadan aslan payını kapma çabası olarak görüyorum ben bu mesajı ki bana göre kulüp bir noktadan sonra bu açılımı yapmak zorunda kalacak. Bana göre liseci zihniyetin sürdürülebilir bir yanı yok, olacakları erteliyorlar sadece. Bu kadar taraftarı olan ve taraftarına bu kadar cephe almış güruhun ayakta kalma şansı yok. Kulübün küçük kalmasına tahammül edecek bir taraftar topluluğumuz yok artık. Anında desteği çekiyor herkes. Destek çekildiğinde para da yok. Para yoksa elde edebilecekleri bir çıkar ve kar da yok. Er veya geç kulübün dışarı açılması gerçekleşecek. Ultraslan da şimdiden bakın ben sizden yanayım diye cehpesini seçmiş, şirin gözükmeye çalışıyorlar taraftara, bu kadar basit.

Bu arada ahmet ocakli ve serdar eder kim

Biz inan kirac'i derin Galatasaray diye biliyorduk ama degilmis

İnan'ın erketecileri... Adamların işi gücü İnan ve şurekasının emirleriyle seçilecek kişiler için kulis yapmak. E tabiki lisecileri organize ediyorlar. Şu anda Galatasaray gayrimenkulleri süratle elden çıkarılıyor... İçi boşaltıldıktan sonra da kulübü satacaklar.

Alenen dursuna destek olmuslar.
Seçimi kazansın diye yapılmış bir açıklama

Şimdi;genel kurulda oy verecek sözde lise elitler en çok kimden nefret ediyor?
Tabiki taraftardan ve ultrasucukçulardan

Bu açıklama da ultrasucukçular diyor ki biz dursuna karşıyız.
Peki bunu duyan liseliler ne yapacak madem bunlar karşı o zaman dursuna oy vermeliyiz diye düşüncekler.
Demek ki dursun iyi yolda diyecekler.

Ayni zamanda ultrasucukçular da bir yandan yönetime aba altından sopayı gösterip paylarına düşeni istemiş.

Açıklamaların da Aysal dan bahsetmemeleri ise kuyruk acılarını iyice ortaya koymuş.
Aysal başkanın ne güzel de bunları defetmişti

Beleş bilette vermiyordu söz hakkı da vermiyordu.

Gün yüzü görme DURSUN!

Bu heriflerden kurtulamazsak her dalda acı çekeceğiz.

Ergin Ataman
Ekrem Memnun

gibi başarılı koçları harcadı.Futbol da iki sezondur bırak şampiyonluğu ilk üçe bile giremiyoruz. Her branşta doğranıyoruz, Avrupa'da başarıya hasret kaldık.

ua'nın kesin kafasına falan bir şey oldu. Geçen sene o kadar kötü gidişe rağmen yönetime tek laf etmeyen,üstüne laf edenleri susturan, bunu da "Galatasaray menfaatleri" olarak açıklayan ama olay çıkaranlara "çapulcu" dedi diye Ergin Ataman'ı sürekli istifaya çağıran ua sonunda akıllanmış.

Ama geç kaldılar. Basketbol takımı Türkiye Kupası'na bile gidemiyor. Onu geçtim bu gidişle play-off bile imkansıza doğru gidiyor. Çok değil 2 sene önce EuroCup kazanan takımdı bu.

ua'nın kesin kafasına falan bir şey oldu. Geçen sene o kadar kötü gidişe rağmen yönetime tek laf etmeyen,üstüne laf edenleri susturan, bunu da "Galatasaray menfaatleri" olarak açıklayan ama olay çıkaranlara "çapulcu" dedi diye Ergin Ataman'ı sürekli istifaya çağıran ua sonunda akıllanmış.

Ama geç kaldılar. Basketbol takımı Türkiye Kupası'na bile gidemiyor. Onu geçtim bu gidişle play-off bile imkansıza doğru gidiyor. Çok değil 2 sene önce EuroCup kazanan takımdı bu.

Eklemem gerekirse, Basketbol şubesinde bu olanların büyük sorumlusu Can Topsakal yine Dursun Özbeğin listesindedir. Başka söze hacet yok sanırım.

Eklemem gerekirse, Basketbol şubesinde bu olanların büyük sorumlusu Can Topsakal yine Dursun Özbeğin listesindedir. Başka söze hacet yok sanırım.

Balık baştan kokar. Bu adam fotoşopla kutlama fotosuna kendini ekleten bir şahıs. Ataman bu adamı taa 2014 yılında Duygun başkanken istemiyordu. O dönem de yönetimdeydi. Ancak ısrarla yönetime alınıyor. Kimle arkadaşlığı varsa artık.

Yazık yani. Bu kadar başarılı olan basketbol branşı bitirildi.

uA yı hiç sevmem heryerden engelliler bende ancak bizim forum da tam bir lamer , adamlar iyi birşey söylüyorlar itiraz kötü şey söylüyorlar itiraz bi karar verin lan

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Boş yapacağınıza şuraya adminleri etiketleyin de onlarda bildiri yapıp uA ya destek verdiklerini ve düşüncelerini yazsınlar !!

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt