ultrAslan'dan Sedat Doğan'a Çağrı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ultrAslan'dan Sedat Doğan'a Çağrı

Cevap: ultrAslan'dan Sedat Doğan'a Çağrı

Bunu başkanın onayını alarak mı yaptı acaba bu adam?

Yoksa habersiz mi yaptı?

Habersiz yapmıştır muhtemelen.Başkan açıklama yapmıştı çünkü "Bu olaylar Galatasaray taraftarına mal edilemez" diye.

Sedat Doğan sen kim oluyorsun da başkandan habersiz böyle ezikçe bir davranış sergiliyorsun? Onların özür dilemesi gerekirken sen niye diliyorsun? Bizi camia olarak küçük duruma düşürüyorsun.Yazıklar olsun sana sedat doğan.

Bu adam iletişimden sorumlu yönetiydi sanırım.Zaten o geldiğinden beri kamuoyuyla kulüp arasındaki iletişimde hep bir sorun vardı.O transfer listesinin yazılı olduğu tablodaki resim,ayhan ın adidas eşofmanlarıyla antreman yaptığı resimler,ujfalusi nin tesislerde terlikle ve adidas formasıyla poz vermesi vs. hep bunun yüzünden oldu.

Yakında şike yaptıkları için de gönüllerini alırız. (!)

Ne ağlak camia ve biz de gözyaşı siliyoruz...

Bu habere inanmak istemiyordum ama kesin olarak doğruymuş demek ki. Melo transferinden sonra sürekli sorun çıkaran yöneticilerin başında geliyor. Bu olay da bardağı taşıran son damla oldu artık. Derhal ihraç edilmeli kulüpten.

Özür dilemiş veya dilememiş.

Önemli olan Volkanı arayıp aramadığıdır. Eğer Volkan denen karaktersizi aradıysa Sedat Doğan, kulüpten uzaklaştırılmalıdır. İstifa etmesi bile beklenmemeli.

Arama da yokmuş... Sms atmış..

firatgunayer fırat günayer

Gs yöneticisi Sedat Doğan'dan Volkan Demirel'e :"O gün yaşananları unutun.Sizin bir maçınız daha var.O maça odaklanın ve kazanmaya çalışın'

29 dakika önce Favorilere ekle Retweetle Yanıtla

@

@ftw1905 @ozcanalican sporx de de adam özür diledi demiyor ki msg atmış diyor..destek mesajı..ben sordurttum..dogruymus.özür yok sms var..

24 dakika önce Favorilere ekle Retweetle Yanıtla

Arama da yokmuş... Sms atmış..

Gs yöneticisi Sedat Doğan'dan Volkan Demirel'e :"O gün yaşananları unutun.Sizin bir maçınız daha var.O maça odaklanın ve kazanmaya çalışın'

29 dakika önce Favorilere ekle Retweetle Yanıtla

@

@ftw1905 @ozcanalican sporx de de adam özür diledi demiyor ki msg atmış diyor..destek mesajı..ben sordurttum..dogruymus.özür yok sms var..

24 dakika önce Favorilere ekle Retweetle Yanıtla

Sedat Doğan kim oluyor da taraftar adına Volkan denen kendini bilmezi arayıp destek oluyor.

Galatasaray taraftarına küfür eden adama destek olanlar Galatasaraylı değildir. Sedat doğan istifa etmeli.

Başlarım milli maçına da, desteğine de....... Adam gözümüzün içine baka baka bize küfür etti. Milli meseleden önce karakter gelir. İlk önce Volkan adam olsun, Sedat doğan ondan sonra volkanı arayıp destek versin.

SEDAT DOĞAN İSTİFA...

Tamam milli takım forması giyen birisine küfür edilmemeli burası okey, ama Sedat Doğan da volkandan Galatasaray taraftarı adına özürdilememeli, sonuçta özürdilenen adam stadımızda kçıyla top tutan adam, küfür edilmişse edilmiştir, bunu ne yapsan geri getiremezsin, ama belki de özürdilememiştir, basının doğru haber yazdığı mı var.

Sahiplenmedim diyor Volkani 1 dk sonra aldigimiz egitimden dolayi sahiplenebiliriz diyor..

Adnanlar'dan beri ilk kez bir yöneticinin bu kadar istifa etmesini istiyorum. Etmiyorsa Ünal Başkan gereğini yapsın.

taraftar ona fenerli diye tepki göstermedi sen neyin kafasındasın sedat doğan??

Geregini yap Sedat Dogan. Istifa et. Senin gibi yöneticileri istemiyoruz. Aysal Reis, böyle adamlara prim verme. O geregini yapmiyorsa sen yap. Taraftarin sabrini tasirmayin.

Adama sormazlarmi niye kendi oyuncunu arayip yüreklendirmiyorsunda gidip Volkani yüreklendiriyorsun? Adamin Psikolugumusun? Niye sakatlanan Sabrimize destek vermiyorsun?( not tam yazarken Sabriyede oldu aynisi onuda teselli ediyoruz dedi :D )

Üst Alt