Ultraslan'dan Şike Açıklaması - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ultraslan'dan Şike Açıklaması

Cevap: Ultraslan'dan Şike Açıklaması

İptal ettiren arkadaşlara helal olsun, Allah razı olsun. Arkadaşlar unutmayın, her zaman yeniden abone olmak çok çok kolay...

Eğer şartlar istediğimiz gibi olursa zaten tekrar abone oluruz ki ben de böyle düşünüyorum. Ama vakit tepki gösterme, digitürk'e ''ulan biz kiminle aşık atıyoruz'' dedirtme zamanıdır. Kiminle uğraştıklarını onlara iyice bi öğretmeliyiz.

Sizin açıp ''ben Galatasaraylıyım, iptal ediyorum'' demeniz, Galatasaray camiasının alacağı kararların her platformda daha baskın ve güçlü olmasını sağlayacaktır. İptal etmeseniz bile en azından bir telefon açıp gerekenleri söylemek zor olmasa gerek diye düşünüyorum.

en fazla taraftara sahibiz ve bunu bunlara hissetirmeliyiz.

bütün futbol severlerde zaten bizim yanimizda olur o "bakin sahaya yansimamis"lar haric

yürüyüse temiz futbol isteyen herkes katilmali forma rengine bakmadan.

macta´da anlamli koreografi olmali

ve su 58 dk protestosu da olsa iyi olur

Sike olayi basladiktan ve sonradan ligtv nin yaptigi pislikler ortaya cikinca ben ozaman iptal etirdim bilene...

HERKEZ ama HERKEZ iptal etirsin LÜTFEN bunu herkez cidiye alsin ve Iptal etsin... yoksa oraya para verip hem keseneze zarar yetmedi bide verdiginiz para sevdiginiz renklere zarar vermek icin....

Kendiniz düsünün ama IYI düsünün ve bu olayi CIDIYE ALIN... iki hafta sonra aman bosver kalsin DEMEGIN lütfen. Gidin kahvede bakin yada internetden KACA bakin yaw.. ama SU

SEREFSIZLER

P A R A N I Z I V E R M E Y I N L Ü T F E N

ohoooo ben daha eylül ayında 3 tane aboneliğimi iptal ettirdim, gidip ocakbaşında seyrediyorum. Ettirmeyende ettirsin daha keyifli valla. Şansalın o pis fbli suratınıda görmemiş oluyorum . Ohhhh.

taraftar sessiz kalırsa bu ülke daha çok digitürk şampiyonu görür, son maça bıraktırılır şampiyonluklar vs. adamlar ses çıkardıkça haksızken kendilerini haklı duruma getiriyorlar, bizim sesimiz neden çıkmıyor, ligde lider olduğumuz için mi çıkmıyor, o da elimizden alınacak göreceksiniz, bu son maç dalgası o yüzden yaratıldı,hatta son kararlardan sonra avrupaya bile gidemeyeceğiz, o zaman ne yapsın gs. yönetimi digitürkten gelen parayı he ne yapsın... şunu demeye getiriyorum lig tv nin bu şartlar altında bize hiçbir faydası yok, iptal ettirin ve almayın şu ligtv.yi de adamlar kimle uğraştıklarını görsünler, beni de aradılar üye olmam için , fb propagandası yapıyorsunuz asla abone olmayacağım dedim kapattım. lütfen uyan gs. tarftarı akıllı ol biraz

Bravo harika bir karar , harika bir tepki . Fenerbahçeyi kaybetmemek uğruna Galatasaray camiasını kaybedip o zaman görelim sizi . Arkadaslar bende Lig tv yok ama bende cebimden 1 kuruş vererek izlemem artık . Çoluk cocugun riskini yedirmemek lazım bunlara

Ultraslan' dan maç içerisinde Digiturk ve Lig TV' ye yönelik aleyhte tezehüratlar, kameraların kaçamayacağı açılarda pankartlar bekliyorum.

Kendi kanallarında protestoları yayınlatalım.

Allah Rahmet eylesin Fatih Çalışkan'ın katilleri de gözünü para hırsı bürümüş bu şerefsizler

sırf bu yüzden bile iptal ettirmek farz oldu artık...

bende olsaydida bende iptal etdirseydim keske

kesinlikle katiliyorum taraftarin tepkisini gostermesi lazim

tepki gostermedikce istediklerini yapar oldular

Ligtv'de şike ile ilgili tek bir haber yok.

İptal etmeyen bizden değildir bu kadar net.

di-NVSS.png

Yürüyüş Programları | Türkiye, Avrupa | GÜNCEL

2 MAYIS ÇARŞAMBA GÜNÜ YAPACAĞIMIZ ultrAslan BÜYÜK YÜRÜŞÜ, TÜRKİYE VE AVRUPA GÜNCEL PROGRAM BİLGİLERİ AŞAĞIDADIR, TEMSİLCİLİKLERİMİZDEN BİLGİLER GELDİKÇE GÜNCELLENECEKTİR...

Antalya

Lunapark önü 16:00

Çanakkale

Galatasaraylılar Derneği 15:30

Balıkesir

Özmerkez Önü 15.00

İzmir

Alsancak GSstore önü 15.00

Ankara

TFF önü 15:45

Samsun

ŞanlıUrfa

11 Nisan stadı önü 15:15

Kayseri

Gaziantep

Kocaeli

(İstanbula katılıyor, otobüsler için)

Anıtpark 13:00

Bursa

(İstanbul’a katılıyor, otobüsler için)

Kent Meydanı 10:00

Afyon

Anıtpark önü 15:00

Eskişehir

(İstanbul’a katılıyor)

Kahramanmaraş

İl özel idare binası önü 15:45

KKTC, Lefkoşa

KKTC Galatasaraylılar Derneği 18:00

Yürüyüş Programları | Türkiye, Avrupa | GÜNCEL

2 MAYIS ÇARŞAMBA GÜNÜ YAPACAĞIMIZ ultrAslan BÜYÜK YÜRÜŞÜ, TÜRKİYE VE AVRUPA GÜNCEL PROGRAM BİLGİLERİ AŞAĞIDADIR, TEMSİLCİLİKLERİMİZDEN BİLGİLER GELDİKÇE GÜNCELLENECEKTİR...

Antalya

Lunapark önü 16:00

Çanakkale

Galatasaraylılar Derneği 15:30

Balıkesir

Özmerkez Önü 15.00

İzmir

Alsancak GSstore önü 15.00

Ankara

Samsun

ŞanlıUrfa

11 Nisan stadı önü 15:15

Kayseri

Gaziantep

Kocaeli

(İstanbula katılıyor, otobüsler için)

Anıtpark 13:00

Bursa

(İstanbul’a katılıyor, otobüsler için)

Kent Meydanı 10:00

Afyon

Anıtpark önü 15:00

Eskişehir

(İstanbul’a katılıyor)

Kahramanmaraş

İl özel idare binası önü 15:45

KKTC, Lefkoşa

KKTC Galatasaraylılar Derneği 18:00

müthiş toplamda milyon kişi olsa cok iyiolur

Bu sezonun şampiyonluğunu ve kadıköyde alacağımız kupayı göreyim , play off rezaletinin son maçları bitsin , eğer lig tv yi iptal ettirmezsem şerefsizim.

kusura bakmayın ama bu saatten sonra bu tıyatroyu ızleyen, bıraz bunların türk mılletını salak yerıne koymasına canak tutmaktır,kulubumuze yardım etmek istıyorsak alısverıs yapıp ne bıleyım stada gıderek destek verılır bu yayıncı kurulusa para kazandırarak dgıl,eger bı yönetıcı yayıncı kurulusun destegınden bahsederse acayıp saydırırım ona

Üst Alt