Uluslar Ligi H:1 | Türkiye 1-2 Rusya | MS | 7 Eylül | TRT 1 - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Uluslar Ligi H:1 | Türkiye 1-2 Rusya | MS | 7 Eylül | TRT 1

Maçın yayın hakkı bedeli kaç bardak ejder suyuna eşit acaba?

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dede abuk subuk kadro çıkarıp yabancı serbestliğine laf ediyor. İnşallah yeneriz de biraz sesleri kesilir şunların.

Maça 6 saatten az kaldı hala yayın belli değil. Büyük ihtimal yayın olmaz, çünkü bildiğim kadarıyla tek maçlık değil komple Uluslar Ligi haklarını alman gerekiyor.

Şampiyonlar Ligi'ne de sadece 10-11 gün kaldı ama o maçların yayıncısı da belli değil. Sorsan futbola bir sürü yatırım yapılıyor derler ama en önemli maçları yayınlayacak kanal bulunamıyor.

Belçika, İskoçya, Ukrayna gibi kimsenin izlemediği liglerin bile maçları yayınlanırken, milli maçın yayınlanmaması skandal olur..

Yayım hakları euro’yla satıldığı için kimse el atmamıştır.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yazıklar olsun hala yayıncısı yok şu maçın. İlk kez bir milli maç canlı yayınlanmıyor, naklen yayınlanmaya başladığından beri. Adamların olmadığı şu milli takımı izlemek istiyorum ben arkadaş.

Yazıklar olsun hala yayıncısı yok şu maçın. İlk kez bir milli maç canlı yayınlanmıyor, naklen yayınlanmaya başladığından beri. Adamların olmadığı şu milli takımı izlemek istiyorum ben arkadaş.

Iste boyle seylere sinirlenmemek icin maclari yerinde takip ediyorum

Atladim ucaga trabzona geldim , yarin da donuyorum , imkani olan boyle yapmali , tv den bin kat iyidir

Üst Alt