Ümit Davala: "Kaçan penaltı planlarımızı etkiledi" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ümit Davala: "Kaçan penaltı planlarımızı etkiledi"

Terim'in teknik kadrosunda olan tüm eski futbolcuları göndermek gerekir. Hocada etrafında kendine karışan adamları görmek istemiyor anladığım.

Kimse neden seri 6 numara oynadı selçuk 90 dk sahada kaldı takımın tek forveti çıkıp futbolla ilişkisi kesilmesi gereken ahmet çalık 3. Stoper olarak oyuna girdi diye sormadı mı ?

Hoca yardımcılarını değiştirmeli özellikle Hasan Şaş her gittiği yerde olay dün yine taraftarlarla tartışmış yeter artık iyi oyuncu olabilirsiniz ama iyi bir hoca olamayacaklar Ekli dosyayı görüntüle 56395

GM 5 Plus cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
amaçları hoca olmak değil ki zaten. fatih terim in başarılarının yanında isimlerinin gözükmesi yeter bu ikiliye. hiçbir azman hocalık yapacaklarını düşünmüyorum. hoca geldimi gelir, gitti mi giderler.

plandan kastı su. bizimkiler bir şekilde öne geçeriz diye düşündü. değişiklikler vs ezbere yapılacaktı (terim in talimatıyla) geriye düşünce 10 kişi kalınca saçmaladılar. ondan bahsediyor.

Ne Davala'da, ne Hasan'da, ne de Levent Şahin'de zerre hocalık vasfı yok. Hatır-gönül ilişkisi üzerine yer buluyorlar işte yedek kulübesinde.

Hak veriyorum. Lakin sen Galatasaray takiminin kaptanisan her turlu o ufacık topu kocaman kalenin icine sokacak bir yolu bulursun. Bulman gerekir. Cok laubali ve boş vurdu o topa.
Adam yaslandikca yetenekleride gitmis eskisi kadar kosamazsin eskisi kadar tempo yapamazsin anlarimda once Frikik atamamaya simdide penalti atamamaya baslamis Frikik olunca gol diye sevindiğimiz adamdi bu

Kendi çapından beklenen bir çapta açıklama. Malesef bu adamlar bizler kadar bile göremiyor bazı şeyleri. Buna rağmen teknik ekipteler. Kimse bana dün Selçuk niye 90 dk oynadı izah edemez. Fatih Terim'in bir an önce yardımcılarını değiştirip bu takıma bir sistem oturtması lazım. Ben artık şiir gibi top oynayan bir Galatasaray istiyorum. Daha lige yeni çıkmış takıma karşı bu kadar kötü oynuyorsak Avrupa'da bizi elek ederler. İnşallah bir an kendine gelir bu takım.

lan türkiyenin en kariyerli hocasının yanındasınız. yapışık geziyorsunuz neredeyse,

ne kenardan oyunu okuyabiliyorsunuz, ne değişiklikleriniz doğru, ne doğru düzgün hamle yapabiliyorsunuz

yanlış bilmiyorsam 5 sezondur hocayla berabersiniz, daha önceki gelişini de sayarsak.

Üst Alt