Ümit Milli Takımı - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ümit Milli Takımı

Cevap: Ümit Milli Takımı

emre çolak a milli olmalı artık, hatta aydın bile tunay torunun ilk 11 oynadığı milli takımda banko kadroya girer, tunay nedir ya :eek:

su an almanyaya karsi oynuyoruz

Almanya: Oliver Baumann (Freiburg), Antonio Rüdiger (Stuttgart), Lasse Sobiech (Fürth), Christoph Moritz [C] (Schalke), Kevin Volland (Hoffenheim), Peniel Mlapa (Gladbach), Moritz Leitner (Dortmund), Sebastian Polter (Nürnberg), Marc Hornschuh (Dortmund), Marvin Plattenhardt (Nürnberg), Tolgay Arslan (Hamburger SV)

Türkiye: Ömer Kahveci (Bucaspor), Kamil Ahmet Cörekci (Kayserispor), Nurettin Kayaoglu (Kayserispor), Furkan Seker (Göztepe), Ethem Ercan Pülgir (Kartalspor), Orhan Gülle (Gaziantepspor), Emrah Bassan (Antalyaspor), Musa Cagiran (Bursaspor), Bertul Kocabas (Karabükspor), Oguzhan Özyakup (Besiktas), Engin Bekdemir (Kayserispor)

kadrolara bak :D

Emrah Bassan dan hic bir sey olmaz. oyun zekasi kötü, ayrica sut ve orta teknigi berbat. 100 tane sut cekti. ya rakibe carpti ya da yerden auta gitti. bunlar nasil profesyonel futbolcu diye soruyor insan kendine. ben antrenmansiz halimle daha iyi orta keserim bunlardan. yinede bu takimda yetenekli oyuncular var:

Oguzhan Özyakup, Engin Bekdemir, Okay Yokuslu, Hakan Calhanoglu, Nurettin Kayaoglu gibi oyunculardan ilerde büyük seyler bekliyorum. en gec 2 yil sonra milli takimin saglam bir omurgaya kavusacagina inaniyorum bu yetenekli oyuncularla. sadece forvet eksikligi var.

Emrah Bassan dan hic bir sey olmaz. oyun zekasi kötü, ayrica sut ve orta teknigi berbat. 100 tane sut cekti. ya rakibe carpti ya da yerden auta gitti. bunlar nasil profesyonel futbolcu diye soruyor insan kendine. ben antrenmansiz halimle daha iyi orta keserim bunlardan. yinede bu takimda yetenekli oyuncular var:

Oguzhan Özyakup, Engin Bekdemir, Okay Yokuslu, Hakan Calhanoglu, Nurettin Kayaoglu gibi oyunculardan ilerde büyük seyler bekliyorum. en gec 2 yil sonra milli takimin saglam bir omurgaya kavusacagina inaniyorum bu yetenekli oyuncularla. sadece forvet eksikligi var.

Samed Yeşil' in tercihi Türkiye olmamışmıydı?

Şu Bertul Kocabaş'ı Karabükspor'da oynatmıyor TD bozuntusu Bakkal, biz alsak ya şunu seneye, hem genç hem potansiyelli.

Umut Bulut yerine rahat oynar yeminle :D

Üst Alt