Ümit Özat: "Avrupa'ya gitmezsek gitmeyelim yeter ki yabancı sayısı 0 olsun!" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ümit Özat: "Avrupa'ya gitmezsek gitmeyelim yeter ki yabancı sayısı 0 olsun!"

Kendisi niye gitmiş Almanya'ya da Türkiye'de oynamamış. Alman futbol sistemini de zehirledi. Madem öyle çalıştırdığı takımlarda yabancı oynatmasın görelim.

3d-komik-gifler-onumden-cekil_d620.gif

Böyle adamlarin resmi kanallarda konusmasi ülke adina skandal resmen. Milleti zehirliyorlar lan.

Amac nedir 0 yabancinin? Ne olacak yani ondan sonra? Dinledim ben kendisini, borc fln olmaz diyor mal oglu mal. Bu adamin kafasina birisi kürekle gecirmis harbi harbi. Ulan 1 sirket borcundan kurtulmak isteyince, yabanci iscilerimi kovuyor mal herif?

0 yabanci olunca yerlilerin fiyati ne olacak düsünemiyor bile. Tarik 5 degil, 20 olacak. Zaten bu borclarin sebebi yabanci sinirlamasi. Sinirlama yüzünden yerlileri satamadin gecmiste, para kazanamadin.

En üzücü olan sey ise, bu adam konusuyor, yanindaki 2 mal Haluk ve Gökhan kendisini dinliyor, sacmaladigi konusuna uyarmiyor.

Ya valla bazen bu olup bitenlerin saka oldugunu düsünüyorum. Bir ülkenin spor sektöründe bu kadar mal bir araya nasil gelir yahu? Türk futbolun halinden gecmiste torpil gecenler sorumludur. Bu yüzden bi halt olmuyor türk futbolundan.

Beinde detay programında yabancı yasağına yaylım ateşi ediyorlar

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ümit Özat: "Ülkenin en mütevazı insanıyım. Sokakta oturup dilenciyle ekmek arası yiyebiliyorum. Bakkalda oturup bakkalla ekmek arası kavurma yiyebiliyorum"

Üst Alt