Haber - Ümit Özat Sözünde Duracak mı? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Ümit Özat Sözünde Duracak mı?

1685530662656.png

Fenerbahçe'nin efsane kaptanlarından Ümit Özat, Icardi için "20 gol atarsa saçlarımı kırmızıya boyatacağım. Söz namus bizde." demişti. Arjantinli yıldızın, 21 gole ulaşması sonrası futbolseverlerin gözü Özat'a çevrildi. Özat yaptığı açıklamada, gece 12'de saçını kırmızıya boyayacağını söyledi.

Galatasaray'ın şampiyonluğunda büyük pay sahibi olan Mauro Icardi, MKE Ankaragücü maçında fileleri 2 kez havalandırarak gol sayısını 21'e yükseltti. Arjantinli yıldızın bu performansı sonrası akıllara Ümit Özat'ın verdiği söz geldi.

"SÖZ NAMUS BİZDE"
Ümit Özat daha önce yaptığı açıklamada, "'20 gol atamaz' dediğimde, 1 tane babayiğit de demedi ki 'Ben de saçımı laciverte boyatırım'. Icardi yalandan 3 gol attı, başladılar, 'Saçını boyatacak mısın?' diye. Bizim sözümüz söz. Söz namus bizde." ifadelerini kullanmıştı.

"SAÇIMI KIRMIZIYA BOYAYACAĞIM"
Ümit Özat yaptığı açıklamada gece 12'de saçlarını canlı yayında kırmızıya boyayacağını söyledi. Özat'ın bu açıklaması sonrası gözler eski futbolcunun yapacağı yayına çevrildi.

Hadi arkadaş grupları içinde böyle iddiaları anlarım da ama medya önünde olan insanların bu toplara girmesine hiç anlam veremiyorum yıllardır.

Biri bikini giyerim der, biri saçımı boyarım der. Her şey ilgi çekmek için. Boyasın boyamasın hiç umrumda değil açıkçası. Büyük konuşursan sonuçlarına katlanırsın.

Bu arada bizim forumda da biri vardı burada bir iddiaya girmişti "eğer şu olursa eşek gibi anırırım" şeklinde. Hatta youtube'da kucağında köpeğiyle anırma videosu atmıştı buraya. Kimdi yav hatırlayan var mı

Hadi arkadaş grupları içinde böyle iddiaları anlarım da ama medya önünde olan insanların bu toplara girmesine hiç anlam veremiyorum yıllardır.

Biri bikini giyerim der, biri saçımı boyarım der. Her şey ilgi çekmek için. Boyasın boyamasın hiç umrumda değil açıkçası. Büyük konuşursan sonuçlarına katlanırsın.

Bu arada bizim forumda da biri vardı burada bir iddiaya girmişti "eğer şu olursa eşek gibi anırırım" şeklinde. Hatta youtube'da kucağında köpeğiyle anırma videosu atmıştı buraya. Kimdi yav hatırlayan var mı
Hatirlayamadim, en son bir kac hafta evvel Musap burada Sami ile iddia'ya girmisti ve en son vazelin alip beni sey edebilirsin dedi. Simdi neyin iddiasinda bulundugunu hatirlayamadim ama @Sami Karakoç 'a sorabiliriz.

Ümit Özat eğlenceli adam yav, takılmaz böyle şeylere. Sözünü de tutar. Saç boyamakta bir şey yok bence. Ama onu sokarım, bunu sokarım, anırırım mevzularına girmemek lazım tabii. :D

GobyiGs.jpg

Icardi bunu paylasmis

Üst Alt