Ümit Özat'tan Şaşırtan Çıkış! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ümit Özat'tan Şaşırtan Çıkış!

Cevap: Ümit Özat'tan Şaşırtan Çıkış !

Tamam Ümit barzo onu anladım da kadınlar gerçekten futbol konusuyla ilgilenmedikleri için yorumları havada kalıyor.Durum bu yani

Ama kesinlikle ehliyet verilmesin.Otomatik vitesi bile zor kullanıyorlar kim varsa tanıdığım çöp tenekesi devire devire gidiyorlar yavaşlamaları gereken yerde önünüzdün 'fijuuuuu ' hızıyla araba geçiyor bir bakıyorsun içinde bayan sürücü

Çok dikkat isteyen birşey araba kullanmak bence kesinlikle çok iyi bir eğitim almadan çıkmamalılar. 3 sene boyunca öğrensinler öyle çıksınlar

Hayır dostum, bizzat simgeyi hedefe alarak muhatap bile almam dedi. Videoları ben de izledim sabah.. Ondan sonra kopuyor olay zaten.. Bu olay olsun olmasın ümit özat zaten çok dandik bi topçuydu, futbol konusunda dikkate alacağım son adamlardan birisi kendisi.. Bi de böyle bi adamın futbol dahisi gibi atarlanmaları daha da sinir bozuyor.

Futbolculugunu sevmem adamlıgıda beni ırgalamaz ben sadece kendi düşüncemi söylüyorum dostum.. Uzatmıcam fazla Ümit hatalı ama ümiti o noktaya ceken o hatun oldu

Simge oradayken o lafı düşünüyorsan bile dile getirmek ayıp ve terbiyesizlik.

Her eski futbolcuyu alır çıkarırsan programına yorumcu diye olacağı budur!

İyisi - kötüsü tüm eski Türk futbolcular şu an her hangi bir kanalda yorumcu yahu. Bu kadar basit mi bu iş. He pardon burası Türkiye unutmuşum..!..

Ağzına sağlık fatih, demek istediğim de bu.. Şimdi Mustafa Sarp'ın ilerde yorumcu olduğunu ve futbol konusunda ahkam kestiğini düşünün. En basitinden içinizden ''hadi lan'' dersiniz. İşte ben de ümit'e onu diyorum. Sen neydin ki senin dediğinden ne olsun. Aykut'u savunuyor aklınca..

Tamam Ümit barzo onu anladım da kadınlar gerçekten futbol konusuyla ilgilenmedikleri için yorumları havada kalıyor.Durum bu yani

Ama kesinlikle ehliyet verilmesin.Otomatik vitesi bile zor kullanıyorlar kim varsa tanıdığım çöp tenekesi devire devire gidiyorlar yavaşlamaları gereken yerde önünüzdün 'fijuuuuu ' hızıyla araba geçiyor bir bakıyorsun içinde bayan sürücü

Çok dikkat isteyen birşey araba kullanmak bence kesinlikle çok iyi bir eğitim almadan çıkmamalılar. 3 sene boyunca öğrensinler öyle çıksınlar

Haydaaaaaa, aga araba-kadın konusuna girersek çıkamayız işin içinden benden söylemesi.. :D

Bu arada asıl konu kadınlar erkekler kadar anlamaz demesi değil orada. Simge'ye sen kadınsın o yüzden bu konuda seninle muhattap almam vs tarzındaki lafları. İzleyemeyenler için yazayım.

Valla kadınlar trafikte tam bir felaket.. Bu konuda simge'ye bile atarlanabilirim. :asd:

Valla kadınlar trafikte tam bir felaket.. Bu konuda simge'ye bile atarlanabilirim. :asd:

Berbatlar ya.

Babamla yanyana gidiyoruz yanımızdaki aracıda bayan kullanıyor.Önümüze araç çıkabilir diye babam yavaşladı kadın yavaşlamadı bir çıktı yola korna sesinden kulağımız kopuyordu.Tüm trafiğini birbirine kattı.Üstüne trafik kitlendi polisten rica etti aracı çıkartmasını :D

Berbatlar ya.

Babamla yanyana gidiyoruz yanımızdaki aracıda bayan kullanıyor.Önümüze araç çıkabilir diye babam yavaşladı kadın yavaşlamadı bir çıktı yola korna sesinden kulağımız kopuyordu.Tüm trafiğini birbirine kattı.Üstüne trafik kitlendi polisten rica etti aracı çıkartmasını :D

Eskiden solu işgal ediyorlardı, şu sıralar yeni tespitime göre ise yolun tam ortasından gidiyorlar. :D Güç bela sollarken bi bakıyorum kadın.. :D

Özellikle kapalı otoparklardan uzak dursunlar. Bi tanesinin yüzünden yarım saat beklediğimi hatırlarım, kitlemişti otoparkın girişini.. Park ettiği yerden çıkamamıştı..:asd:

Eskiden solu işgal ediyorlardı, şu sıralar yeni tespitime göre ise yolun tam ortasından gidiyorlar. :D Güç bela sollarken bi bakıyorum kadın.. :D

Özellikle kapalı otoparklardan uzak dursunlar. Bi tanesinin yüzünden yarım saat beklediğimi hatırlarım, kitlemişti otoparkın girişini.. Park ettiği yerden çıkamamıştı..:asd:

1 ay falan evveldi, çevreyolunda sol şeritten ilerliyordum. önümde de tahmini 90 km ile sol şeritte bir araba gidiyor. selektör falan yapıyorum bana mısın demiyor. en sonunda sağından geçtim, geçerken baktım kadınmış. bu ve bunun gibi sürüyle örnek var. bu tartışmaya yaşlıları da ekleyebiliriz. yaşlılar+kadınlar trafiğin akışını kesinlikle bozuyor :) tabi bunun da istisnası var :)

şimdi hayal et usta sana anlatacağım olayı

Göbek kitlenmiş. Trafik keşmekeş bi de çıkış saati yani akşamları trafik çok fena oluyor adanada bilmeyenler için söyleyeyim

Kadın göbeğe aynen şu şekil durdurmuştu arabayı

O--

Göbeğin merkezine doğru durdurmuş arabayı kimse hareket edemiyor :D Polise yalvarıyordu çıkarın şu arabayı diye :asd:

İçerik olarak haklı noktaları olsa da Ümit'in ciddi bir üslup sorunu var. Ayrıca kendi de pek anlamıyor futboldan.

eyvah bu konuda cok kan cikar:D

benim fikrim bunun kadin yada erkek farketmez eger bir yorumcu hayatinda profesyonel ya da amatör futbol oynamamissa bence futboldan anlamaz örneklerinide görüyoruz.

Kadınların beyni 250 gram eksik olduğu ve erkeğin kaburga kemiği kadar hükmü olduğu için Ümit Özat haklıdır. Ayrıca ''Futbol'' dünyadaki en karmaşık bilim dalıdır. Onu anlamak çok üst düzeyde zekâ gerektirir. Bunun özel eğitimini almak ve kahve akademilerinde master, doktora yapmak gerekir. Futbolu anlamak için asgari 120 IQ gerekir ki, bu da yalnızca erkeklerde vardır. Bilimsel veriler ışığında Ümit Özat'a hak vermek lazım.

Üst Alt