Umut Bulut: "Babamın olayı..." | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Umut Bulut: "Babamın olayı..."

56f4feec18c7736068497ae1.jpg

[FONT=pt_sansregular]Galatasaraylı Umut Bulut, bugünkü antrenman öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı.
[/FONT]

[FONT=pt_sansregular]Milli Takım'ın İsveç karşılaşmasını değerlendiren Umut Bulut, "Öncelikle Milli Takım'ın aldığı galibiyetten dolayı çok mutluyum. Oralarda derece elde etmemiz lazım. Bunun başlangıcını da dün yaptık. Bende Milli formayla oraya gidip elimden geleni yapmak istiyorum. Galatasaray takımı olarak kalan 9 haftayı tamamlayıp en iyi yerde ligi bitirmek istiyoruz." ifadelerini kullandı.
[/FONT]

[FONT=pt_sansregular]Yeni teknik direktörle ilgili soruya "Hocamız bir hafta oldu geleli. İkili ilişkileri iyi, sıcak.. Orhan hocayla beraber takıma katkı sağlayacağını düşünüyoruz. Camia olarak zor bir dönem geçiriyoruz kenetlenmemiz lazım. İnşallah bu sorunları aşacağız." cevabını veren Umut Bulut, Ankara'daki hain saldırıda kaybettiği babasıyla ilgili yöneltilen soruya "Psikolojik olarak zor bir dönemden geçiyorum. Babamın acısını hala derinden yaşıyorum. Olay bana futbolu da unutturdu açıkçası. Kolay değil ama takım arkadaşlarım camiamız hiç yalnız bırakmıyor. " şeklinde yanıt verdi.

Kaynak: Hürriyet[/FONT]

PORTAL HABERİ

Futbolu bırakman için güzel bir fırsat bunu bence değerlendir.

Nasil bir insansin anlamis degilim, adam kötü bir dönem geciriyor ve elimizdeki tek forvettir. En azindan bu sezon bitene kadar destek cikilmasi lazim, elimizdeki tek forvet. Galatasarayimiza tabiki daha iyi forvetler yakisiyor, ama su an elimizdeki malzemeyi bence en iyi sekilde kullanmaktan, baska imkanimiz yoktur

Asıl futbolu bırakırsa daha kötü olur

Futbol oynayarak, takımla birlikte olarak kafasını başka şeylere vermiş olur

Son düzenleme:
Bahaneye bak olaydan sonra futbolu unutmuş.

Sen hayatın boyunca Futbolun "f " sini bilmiyordun ki unutasin.

Onu oynatacak tek adamın orhan olduğunu biliyor onu yalamayi unutmamış.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Atakan'in yazdigina tepki vermissiniz de bence tamamen de yanlis degil söyledigi.

Elbette simdi herkes Umut'a iyi davranacak, anlayisli olacak sagduyulu yaklasak ama bu da herseyde oldugu gibi belirli bir zaman sonra unutulup gidecek, ve o andan itibaren yine herkes delirecek küfür edecek kendisine. Yapmayacak/yapmayacagiz demeyin hepimiz biliyoruz nasil bir millet oldugumuzu, inkar etmeye gerek yok.

Sagduyulu olacak herkes de ama bence birisine sadece acidigin icin ona ayri davranmak bu dünyada bir insana yapilacak en kötü seylerden biri. Gecenlerde babasi vefat etti diye artik elestirmeyecegim diyenler vardi, biz onu futbolu sergiledigi performans icin elestiriyoruz zaten, ben insan olarak 10 numara birisi oldugunu düsünüyorum Umut hakkinda. Bu islerin nefret asamasina gelmesinin bir numarali sorumlusu Hamza'dir. Umut'u her mac her mac oynatarak, hem Umutu hem de taraftarlari bitirdi.

Isin icinden cikmak cok zor su an, yollasan yollanmaz takimda tutsan tutulmaz ne yapacagiz Umut konusunu gercekten bilmiyorum.

Son düzenleme:
Atakan'in yazdigina tepki vermissiniz de bence tamamen de yanlis degil söyledigi.

Elbette simdi herkes Umut'a iyi davranacak, anlayisli olacak sagduyulu yaklasak ama bu da herseyde oldugu gibi belirli bir zaman sonra unutulup gidecek, ve o andan itibaren yine herkes delirecek küfür edecek kendisine. Yapmayacak/yapmayacagiz demeyin hepimiz biliyoruz nasil bir millet oldugumuzu, inkar etmeye gerek yok.

Sagduyulu olacak herkes de ama bence birisine sadece acidigin icin ona ayri davranmak bu dünyada bir insana yapilacak en kötü seylerden biri. Gecenlerde babasi vefat etti diye artik elestirmeyecegim diyenler vardi, biz onu futbolu sergiledigi performans icin elestiriyoruz zaten, ben insan olarak 10 numara birisi oldugunu düsünüyorum Umut hakkinda. Bu islerin nefret asamasina gelmesinin bir numarali sorumlusu Hamza'dir. Umut'u her mac her mac oynatarak, hem Umutu hem de taraftarlari bitirdi.

Isin icinden cikmak cok zor su an, yollasan yollanmaz takimda tutsan tutulmaz ne yapacagiz Umut konusunu gercekten bilmiyorum.

Zaten 2017 sonuna kadar sözleşmesi var bizimkiler yollamaya niyeti yoktu artık hiç olmaz.

Bence kontratinin sonuna kadar kalir sonra da ya Süperlige yeni cikan bir takima gider ya da PTT'ye. Süperlige yeni cikan takimlar genelde 3 büyüklerin eski topcularindan bir kac tane topluyorlar takimlarina.

nedense bu olaylardan sonraki duragi ya ankara takimlarindan yada kayseri takimlarindan olacakmis gibime geliyor

Üst Alt