Umut Bulut Çıldırdı: "Galatasaray'a gol ya da goller atmak istiyorum" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Umut Bulut Çıldırdı: "Galatasaray'a gol ya da goller atmak istiyorum"

umutbulut-kayserispor-antrenman-640B.jpg

Kayserispor'un transfer döneminin sona ermesine kısa bir zaman kala Galatasaray'dan kadrosuna kattığı Umut Bulut, bu hafta oynanacak olan zorlu maç öncesi açıklamalarda bulundu.

AA'nın haberine göre Umut, "Galatasaray'a karşı oynamak istiyorum. Takımım için elimden geleni yaparak Galatasaray'a gol ya da goller atmayı hedefliyorum ama önemli olan takım halinde iyi mücadele ederek başarılı sonuç almak. Galatasaray karşısında Kayserispor'un kazanması için ne gerekiyorsa takım halinde yapacağız. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın." dedi.

Umut aynı zamanda Galatasaray maçında taraftarlarının tribünleri doldurmasını istedi.
Kayserispor - Galatasaray maçı, 10 Eylül Cumartesi akşamı saat 19:00'da başlayacak.

chedjou ve selçuk'un sorguları alınmalı umutun içerdeki adamları bunlar HERKES UYANIK OLSUN UMUTA GOL ATTIRMAYACAĞIZ!

Lan cazzz yapma severim belani ha

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:
Lan sen kalede kaleci olmasa gene atamazsın sığır. Muslera yı bence dinlendirelim. Ligin en kolay maçı olabilir cidden.

gercekten atabılır ama çok kotu futbolcu oldugu gercegını degıstırmez.nasıl GS forması gıyebıldı kendıde sasırıyordur.

beyler fazla büyük konuşmayalım zira bizim eski topçular bize hep maradona kesilir. örnekleri çok oldu tarihte bu kazmada bala döte atabilir

Üst Alt