Umut Bulut Galatasaray Tarihinin En Kötü Futbolcusu Mudur ? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Umut Bulut Galatasaray Tarihinin En Kötü Futbolcusu Mudur ?

Umut Bulut Galatasaray Tarihinin En Kötü Futbolcusu Mudur ?

• Evet

Kullanılan: 10 13.2%
  • Hayır

Kullanılan: 38 50.0%
  • Türk Futbol Tarihinin En Kötüsüdür

Kullanılan: 3 3.9%
  • Dünya Futbol Tarihinin Birinci Ligler Düzeyinde En Kötüsüdür

Kullanılan: 25 32.9%

• Kullanılan toplam oy
    76
Ne düşünüyorsunuz bu konuda ? Şahsen ben 1991 doğumluyum, 1997 yılından beri maçları izliyorum yani 6 yaşımdan beri, ama ben böyle kötüsünü henüz görmedim.

En kötü futbolcusu mu bilmem ama en kötü forvet oyuncusu olduğu olabilir. Yaklaşık 30 yıldır izliyorum takımı daha kötüsünü görmedim. Daha öncesi belki olmuş olabilir tabiki.

NKFVaklınaK

İlk 10'a bile girmez, abartmayın bu gözler ne kazma topçular gördü. Listenin başındaki isim İorfa'dır bana kalırsa. Lukunku, Tamas, Almaguer filan acayip mal topçulardı.

Umut'un sorunu kendi fiziğinden habersiz oluşu, geçmişte iyi yaptığı şeyleri yapabileceğini sanıyor, topla da arası bu kadar kötü değildi önceden.
Türk futbolcusu özellikle forvetse +30 oldu mu PTT'nin yolunu tutmalı. Az yetenekleri varsa da hepten körelmiş oluyor bir süre sonra ama geçen zaman tecrübe kazandırmıyor ne yazık ki.

Neco, G.Ünal nasıl alt ligde yedek olabiliyorsa bu arkadaş da öyle olmalıydı ama kaderin cilvesi Galatasaray'da banko oynuyor.

baya gol atmisti ilk sezonunda mancini varken de iyi kötü atıyodu juveye reale falan atmisti o zaman da kazmaydi ama simdi beterin beteri oldu ama en kötü futbolcusu degil tabi tarihimizin

23 yaşındayım öncesini bilmem aklımın yettiği kötüden iyiye; Barış Özbek > Zapata > Mustafa Sarp > Umut Bulut > Aykut Erçetin > Gökhan Zan > Ayhan Akman

Bokunu çikarmayin.

Umut kötü futbolcu ama ondan daha kötü futbolcularimiz da oldu

Umut en azindan CL maçlarda Juventus ve Madrid (2) kez gibi devlere karşi gol atmiş bir forvet

Tarik Ç. en berbat GS oyuncu olabilir

Veyahut Tamas ve Almaguer gibiler

Şöyle de bir ayrıntı var. İlkokulda futbol takımındaydım ilk öğretilen şey sana doğru gelen topu ayağının içiyle yumuşatıp önüne almak olmuştu mesela. Adam bunu yapamıyor. En kötüsü olmasa da şu an 2.ligde bile oynatmam.

Bokunu çikarmayin.

Umut kötü futbolcu ama ondan daha kötü futbolcularimiz da oldu

Umut en azindan CL maçlarda Juventus ve Madrid (2) kez gibi devlere karşi gol atmiş bir forvet

Tarik Ç. en berbat GS oyuncu olabilir

Veyahut Tamas ve Almaguer gibiler
Şans eseri goleri sayalım tabiki ama bu sendeki umutan daha kötü futbolcu olmamıştır ciddiden. Geçen senelerde bukadar kötü değildi ama bencede.
Bu sene futbolcu bile denilemez umuta. Bütün futbolculara hakaret olur

NKFVaklınaK

umut zamanında kötü değildi ama artık devri bitti ve çekilmiyor. futbolcular son dönemlerinde rezil rüsva hale geliyorlar. o yüzden zamanında büyük takımdan ayrılıp son demlerinde vasat anadolu takımlarında top oynamak rezil olmamak için daha iyidir ama umut parayı seçti ve kaldı. mesela uğur tütünekeer gibi efsane bir futbolcu bile 94-96 sezonlarında rezil rüsva olmuş ve alisamiyende yuhlanmıştır. yuhlayanlar arasında bende vardım :). En iyisi zamanında bırakıp gitmektir.

Umut elf gözlerimin gördüğü en kötü forvetlerden birisidir. Lukunku'yu, Bratu'yu, Pinto'yu, Christian'ı, Niculescu'yu, Murat Sözkesen'i gördüm ama umut bi başka aga.

Üst Alt