Umut Bulut Takım Arkadaşlarını Yalnız Bırakmak İstemiyor | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Umut Bulut Takım Arkadaşlarını Yalnız Bırakmak İstemiyor

TY-2.jpg

Ankara saldırısında babasını kaybeden Umut Bulut, hafta sonu oynanacak Fenerbahçe maçında görev verilmesi halinde sahaya çıkacak.

Tüm Türkiye’yi yasa boğan Ankara’daki bombalı saldırıda babası Kemal Bulut’u kaybeden Umut Bulut, büyük bir fedakarlığa hazırlanıyor. Dün Kayseri’de babasını toprağa veren tecrübeli futbolcu, gece İstanbul’a döndü. Galatasaray’ın Fenerbahçe ile oynayacağı kritik maçın çalışmalarına katılacak olan Umut Bulut, görev verilmesi halinde dev derbide sahada yer alacak.

Oldukça kötü bir sezon geçiren Galatasaray’ın taraftarının gönlünü alma maçı olarak gördüğü Fenerbahçe derbisinde, acı bir hafta geçiren Umut da takım arkadaşlarını yalnız bırakmayacak. Derbi maça kadar yapılacak tüm antrenmanlarda yer alacak olan milli futbolcu, teknik ekipten Fenerbahçe maçı için görev bekleyecek.

Babasının cenaze töreninde oldukça bitkin görünün forvet oyuncusu, kendisine izin verilmesine rağmen fedakarlıktan kaçınmayarak cenazenin hemen ardından geri dönen takım arkadaşlarının ardından gece geç saatlerde İstanbul’a döndü.

Amk Spor

Baban için oyna o zaman,maça iyi anlamda damga vurursun inşallah, gerçi beklentim yok ama inşallah yanılan ben olurum

C5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bu seneden gecti artık. en ucta podolski'de oynasa gene etkili olamıyoruz.

seneye min. 2 tane sağlam santrafor gerekiyor. kanat-forvet falan demiyorum, orjinal santrafor lazım.

Allah sabır versin ama şimdi bir konuya değinmek istiyorum ama tepki görmekten çekiniyorum

Şimdi bu Umut tamam çok zor geçirdikleri ama sene sonu bu olaylar yüzünden gönderilmeme ihtimali var diye hissediyorum...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bu sefer tribünlerden ıslıklanma korkusu olmayacak.Hatta maç başında destek bile olacaktır.Koreografi de Umud'un babası ile ilgili olabilir diye düşünüyorum.

Yani atsa atsa bu maçta atar.

Başlayayim maça isterse ayağına bidefa top gelmesin iyi hissedecekse oynasin.
Taraftarda destek olsun

XT1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Umutu bu forumda cok elestirdim ama ne kendisine ne de ailesine beddua ettim. Eger kendisini daha iyi hissedecekse acisini bir nebze bile olsa unutucaksa insallah oynar.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:
kim oynasın yerine ? poldi? ha birde volkan pala mı ne o vardı. Onlar oynasın kesin yeneriz. Takım golcüden geçilmiyor umut niye oynasın?

Üst Alt