Ünal Aysal: "7’sini aynı anda açıklayacağız" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal: "7’sini aynı anda açıklayacağız"

Cevap: Ünal Aysal: "7’sini aynı anda açıklayacağız"

Bizim başkan hep paketçi, 3'ü bir arada,7'si bir arada; işadamlığından olsa gerek,böyle gelince sezon sonu indirimi falan oluyor zannediyor olabilir :lol:

7'si birada aciklarlarsa kamptan ønce sapkami cikartirim.

ama bu impossible.

Anladığım kadarıyla bir birinin alternatifi oyuncular var ve bunların arasında ciddi maliyet farkı var.Bu tarihi beklemek sadece bizim tercihimız değildir , yani çok kaliteli yıldızlar illaki şampiyonlar ligine katılıyorsak gelecektir, yani biz maddi alt yapıyı sağlasak bile UEFA nın kararı net olmadığından bu istediğimiz yıldızlar bize gelmek istemiyor da olabilir(fürth de ki adam bile kariyer için almanya diyorsa, biz bu adamı sadece para verip alamayız), bu sebeple mecburi bir şekilde UEFA nın kararı bekleniyordur.

Muhtemelen bu yıldızların yerine şampiyonlar ligi şartı aramayacak ,yerli yada yabancı alternatif oyuncular vardır.Fakat gerek taraftarın transfer beklentisini karşılayabilmek, gerekde transferdeki başarı oranı nı yüksek tutturmak için bilinen adamlar, avrupada başarılı olmuş bonservisi elinde yada düşük oyuncular önceliğimiz.

Demek istediğim şu , avrupa varsa solda BASTOS , defansta Ömer TOPRAK,Forvette Berbatov, avrupa yoksa solda Ozan ipek, Defansta Serda Aziz, PAdon vs..

Başkana ve şampiyonlar ligi kupasını hedeflemiş hocamıza güveniyorum.Sorumluluklarının farkındalar.

Çok gördük bu lafları.7 taneyi geçtim Ağustos'a kadar 2 tane oyuncu açıklasınlar dişimi kırarım.Ne zaman ki kamplar,hazırlık maçları biter Yunanistan'dan oyuncu getirme şenlikleri başlar.

Olursa müthiş olur ki ben en az 2 tane üst düzey oyuncu bekliyorum Kaka , Dzeko gibi .

Böyle bir şey olabilir mi hiç.

Saçmalamış başkan resmen. :ka21:

ben taraftarı anlamıyorum ya forumda f5 liler var yada gerçekten sorunlu insanlar

şu an kadrodaki yabancı futbolculardan daha kariyerli oyuncuları sayın bana kadrodaki??adam bunları geçen sene avrupada olmadığımız halde aldı...

bu sene alıncak isimlerden sonra üzülücek bu arkadaşlar malesef gidin siz kuytları bilicaları izleyin

ömer toprak

bastos

berbatov

sercan s.

hamit

chivu

suarez

bunlardan 7 si değil üçü alınsın coşarım. hayal kurmaya gerek yok sonra sinirimiz bozuluyo. bekleyelim haziran sonunu bence yine bişey değişmeyecek...

ben taraftarı anlamıyorum ya forumda f5 liler var yada gerçekten sorunlu insanlar

şu an kadrodaki yabancı futbolculardan daha kariyerli oyuncuları sayın bana kadrodaki??adam bunları geçen sene avrupada olmadığımız halde aldı...

bu sene alıncak isimlerden sonra üzülücek bu arkadaşlar malesef gidin siz kuytları bilicaları izleyin

Bu forumdaki tek gerçek Galatasaraylı senmişsin demek ki.Koçum benim helal sana.

benm korkum fatih terim...yabancı transferinde hatalar yapabiliyor ama yerli transferde etkisi çok büyük olucak yine...önemli olan milli takımdaki yeni yeteneklerden birkaçını almak..malum yabancı sınırı saçmalığı yüzünden

Cevap: Ünal Aysal:7’sini Aynı Anda Açıklayacağız

Herkez kalpten giderla listenin soyle oldugunu dusunsenize

ambramat

gokhan tore

sercan sararer

hamit *istemiyorum ama neyse*

chivu

berbatov

burak yilmaz

Bu isimlerden oturu sevinen GALATASARAY taraftari varsa gitsin Kayseriyi feneri filan desteklesin amacimiz avrupa turkiye ligi degil.Bu oyunculardan hicbiri benim aklimdaki takimda oynayamaz.

Üst Alt