Ünal Aysal 'a Teşekkürler - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal 'a Teşekkürler

Cevap: Ünal Aysal Teşekkürler

Ben tesekkur etmiyorum.

Elmander + Selcuk = Polat transferleriydi zaten.

Muslera = 16 milyon dolar'a maloldu ve kotu cikarsa eger bir batakliga suruklenecegiz.

Aysal bey futbolun F sinden anlamiyor, simdi bana kizanlar olacak ama

Birkac ay sonra herkes hemfikir olacagi icin ICIM RAHAT :)

Ünal Başkan kaç kere kendisi söyledi zaten, futboldan anlamıyorum diye...Neyi iddia ediyorsun ki sen? Başkan kafasına göre mi transfer yapıyor, kimseye sormadan etmeden?

Ben başkanımıza teşekkür ediyorum. Transferler için de Yeni GS yi yaratırken adma akıllı vizyon sahibi oyunculara onay verdiği için.

Beleş oyunculara saldırmıyoruz.

Klasik bir tesekkur yapmak yerine ben baskanin cesaretini ayakta alkisliyorum. Cogu baskan onun yerinde olsa onceligi gerekli olan yerler yerine cok ses getirecek bir forvet transferine verir. Forma, biraz kombine satip havaalani sampiyonluklariyla yetinirdi. Aksine baskan cok akilli isler yapti, gerekli yerlere gerekli transferler yapti, bir kaleciye o kadar parayi verirken dusunmedi bile... Sonunda gsde akli selim islerin yapildigini gormek guzel...

Zaten gecen sezonun izlerini ancak boyle akillica davranarak silebilirlerdi. Ozellikle panige kapilip takimi gereksiz insanlarla doldurmadilar...

Ben tesekkur etmiyorum.

Muslera = 16 milyon dolar'a maloldu ve kotu cikarsa eger bir batakliga suruklenecegiz.

Bütün yorumların olumsuz bütün yorumların negatif.. Ben de senin yorumlarını beğenmiyorum, Ünal Aysal'ın başkanlığını beğeniyorum ne olacak şimdi :)

Evet var

Zamaninda herkes Polat'a taparken ben hatalarini yaziyordum. sonuc? Sonunda herkes benim gibi dusundu.

Elano geldiginde herkes Hagi gibi katki yapacak derken ben yine varlik gosteremez diyordum. sonuc? herkes gonderilmesini istedi bikac ay sonra..

Ve saire..

üyelik tarihin ocak 2011 ne zaman yazıyordun burada

Evet var

Zamaninda herkes Polat'a taparken ben hatalarini yaziyordum. sonuc? Sonunda herkes benim gibi dusundu.

Elano geldiginde herkes Hagi gibi katki yapacak derken ben yine varlik gosteremez diyordum. sonuc? herkes gonderilmesini istedi bikac ay sonra..

Ve saire..

Tamam sen kahinsin.

ya cidden anlamıyorum tamam polat zamanında da güzel transferler yapıldı ama o zaman cl ve uefadaydık yani ligi böyle zar zor 8 bitirdik dönemde polat yoktu ünal aysı geldi ve gsnin vizyonu çok daha genişledi .. Alamaasakta arkadaşlar drogbla ile çok ciddi ilgiendik forlan belki gelebilir lass olabilir şuana yapılan transferlerde bence çok çok iyi.. Muslera herkes diyor kötü oynarsa ya adam neden kötü oynasın yaşı çok genç, potansiyeli var, geleceği çok parlak bir kaleci parası benim cebimden çıkmıyor.. Bu şartlarda yönetim transfer yapış.bizde gerekeni yapıp takımımıza destek olmalıyız...

Ben tesekkur etmiyorum.

Bu nankörlük fenerbahçe'ye Yakışır bence kendine daha uygun bir klüp bulabilirsin

Geç kaldığımızı düşünen arkadaşlara şunu söylemek istiyorum;

Galatasaray'da kongre ilk defa Mayıs ayına kaldı.Bu adamlar göreve geleli henüz 2 ay oldu ve gelen isimler Fatih Terim,Selçuk İnan,Elmander,Muslera,Felipe Melo,Eboue... Gündemdeki isimlerde Forlan,Lass,Adebayor.Avrupa'da da yokuz,mali açıdan da pek iyi değildik.Bu kadar kısa sürede FM oynayanlar bile bu enkazı düzeltemez ama başkan iyi iş çıkardı ve devam ediyor çalışmalarına.Teşekkür etmeseniz de eleştiremezsiniz geç kalındı diye :)

Kendi adıma ise memnunum.Adnan Polat dönemini unutmayacağım hiç bi zaman.Çoktan Marica ile,Kingson ile sözleşme yapmıştı o olsaydı.Ünal Aysal'dan daha iyi de bi başkan adayı yoktu Helvacı falan :)

Ben tesekkur etmiyorum.

Muslera kötü çıkarsa.. diyerek, sen de futboldan anlamadığını göstermişsin.

Cevap: Ünal Aysal 'a Teşekkürler

En büyük transfer Fatih Terim'dir..

Bunu geçen senenin ortasından beri söyledik İmparator'u getirin diye..

Vardı bir bildiğimiz egoist vs olduğundan bahsettiler büyük insanlar her zaman tuhaftır bunu unutmayın farklı bir yönleri vardır..

Ki dün akşamki hazırlık maçından sonra işte bu dedirttiği için bize tebrikler diyorum..

Daha iyilerini göreceğiz inşallah..

Muslera yorgun bir yaz dönemi geçiriyor. Bu sene yıl ortasına gelindiğinde düşüş olabilir. Bu yüzden Aykut'u hazırlamak gerekebilir.

Bunun dışında tüm hamleler doğru görünüyor ama tabi biraz daha zaman lazım. Dünkü oyunda en çok sevindiğim olay sorunlu 3-4 oyuncumuzun istekli oluşu ve performansımız-kondisyon durumumuz.

Evet var

Ve saire..

Galatasaray için doğru tercihleri bize yazarmısın?

Yetkin olsa ve Galatasarayın bütçesi sana verilse bu halde aşağıdaki sorulara cevap verir misin?

Klüp Başkanı kim olmalı?

T.Direktör kim olmalı?

Hangi Futbolcuları alırsın(mevcut maddi durumu dikkate alarak yaz)(messi yazma)

Klübün çizmesi gereken vizyon ne olmalı?

Nasıl yatrımlar yapmalılılar?

Mavcut borçları nasıl yapılandırmalılar?

Şİke operasyonunda nasıl tavır takınmalılar?

Bunlara CEVAP VERMENİ RİCA EDERİM...

Ben tesekkur etmiyorum.

Benim de bir Galatasaraylı arkadaşım var,yapılan herşeyi küçümser,takımını yerin dibine geçirir...

Melo'yu aldığımızda "o da kim? Adı sanı duyulmamış ,anca ilk 11'i doldurmak içindir " dedi,dün de Adebayor transferi haberlerinde "Zaten iyi olsa Arsenal, Man. City gibi dandik bir takıma neden göndersin ki?" dedi...

Ve tezi şuydu şike operasyonları olmadan önce : " fb Türkiye'nin Bayern Münih'i olur.10 sene içinde en az 8 şampiyonluk kazanır,GS ise ilk 5'i anca zorlar 10 senede"...

Şike operasyonlarından sonra " fb'siz bir ligde şampiyon olmak beni tatmin etmez. Düşmese bile motivasyonları gitti o yüzden bu sene her halukarda şampiyon olunması durumunda saymam"

Ve adamın yaşı 29...

Hasta derecede Galatasaraylıyım diyor kendine... :)

Benim de bir Galatasaraylı arkadaşım var,yapılan herşeyi küçümser,takımını yerin dibine geçirir...

Melo'yu aldığımızda "o da kim? Adı sanı duyulmamış ,anca ilk 11'i doldurmak içindir " dedi,dün de Adebayor transferi haberlerinde "Zaten iyi olsa Arsenal, Man. City gibi dandik bir takıma neden göndersin ki?" dedi...

Ve tezi şuydu şike operasyonları olmadan önce : " fb Türkiye'nin Bayern Münih'i olur.10 sene içinde en az 8 şampiyonluk kazanır,GS ise ilk 5'i anca zorlar 10 senede"...

Şike operasyonlarından sonra " fb'siz bir ligde şampiyon olmak beni tatmin etmez. Düşmese bile motivasyonları gitti o yüzden bu sene her halukarda şampiyon olunması durumunda saymam"

Ve adamın yaşı 29...

boldladığım kısmına katılıyorum

teşekkür etmek güzel tüm gs başkanları teşekkürü hakediyor ama şöle bir gerçek var başarısızlıkta doğduğuna pişman etcez adamı.

Ve adamın yaşı 29...

Ben hicbirseyi kucumsemiyorum sadece begenmiyorum. Hala ayni hatalar yapiliyor cunki.

fener'e gelince, fener bu ligin bayern'i falan degil sadece MIKROBUDUR. temizlenmesi gereken bir pislik yuvasidir.

açikcasi ben fenersiz bir ligden cok zevk alirim, hatta fenerin ortaliga yaptigi kakalar'da defolup giderse daha da iyi olur (kasimpasa, sivas, eskisehir gibileri)

Melo'ya gelince, begenmedigim kisim kiralik gelmesi. Kiralik oyunculardan verim alamiyoruz son yillarda.

Adebayor : Belki baska yerde is yapamaz ama Turkiyede kral olur.

Arkadasin ile dusuncelerimiz farkli ama ben de hasta Galatasarayliyim.

Fakat bu yonetim ile, teknik kadro ve bu ruhsuz oyuncular varken elestirmemek elde degil.

Bazilari balik hafizali, bu takim gecen sene küme düsmek üzereydi, kadro hala AYNI.. unutmayalim

ki ben zaten biliyorum ki elestiriler yakinda baslar. Bu tablo'yu her sene izliyoruz gscimbom'da.. once herkes elestiri yapanlara saydiriyor.. sonra herkes birden elestiriye basliyor :)

ne 2si ne 3ü, mevcut kadroda i$e yarar : Arda, Ujfalusi, Selcuk, belki Muslera ve Melo var.

Gerisi tamamen degismeli. Yoksa yine saç ba$ yolariz.

Zan ile, Servet ile, Balta, Ceyhun, Ayhan, Yekta, Stancu, Caglar, Aydin, ve digerleriyle bu i$ yürümez!

Baskana bende tesekkür ederim ama sunuda unutmayalim,konuyu acan arkadasin yazdigi gibi 8.bitirdik ve cogu transfer bu nedenle normalinden daha zor oluyor ama zaten ligi sampiyon yada ikinci bitirseydik adnanlar gitmeyecekti,Ünal baskan gelmeyecekti :)

Seneye sampiyonlar ligine katilacak sekilde ligi bitirirsek,ben iste o zaman Ünal baskanin yapacagi transferlerin gercek bomba olacagi inancindayim.

Üst Alt