Ünal Aysal Adaylığını Açıkladı - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal Adaylığını Açıkladı

Cevap: Son Dakika l Ünal Aysal Adaylığını Açıkladı

Erman Toroğlu köşe yazısında Mehmet Helvacı'yla yaptığı konuşmadan bahsetmiş. MEHMET Helvacı, ismi başkan adayları arasında geçen Ünal Aysal için de ilginç bir değerlendirme yaptı: “Ünal Aysal hiç hikaye anlatmasın. Galatasaray’a 23.5 milyon dolar verdi, bir sene sonra 34 milyon dolar aldı. Yani 10.5 milyon dolar kar etti.Görürüz Aysal'ın kim olduğunu.

Yalan. Inan Kirac kendisi söyledi faizsiz geri aldigini bu parayi

Daha önce yaptığı açıklamada, "Başkan ve yönetim kurulu görevdeyken, adaylığımı açıklamam" diyen Ünal Aysal, gerektiği takdirde sarı-kırmızılı kulübe başkan adayı olacağını söyledi.

Şu olayı Adnan Polat yapsaydı yalancılığından tutunda haysiyetine kadar giydirlirdi.

Hayır ibra olabliirde dediğin söze takıldım ben. Galatasaray tarihinde ibra edimeyen yönetim varmı dedinde. Galatasaray tarihinde böyle bi yönetimde yok :)

Abartma isterse. Tamam ben de bu yönetim gitsin istiyorum ama yapılan iyi şeyler de var bu dönemde: stad, borcların en azından disipline edilmesi, sponsorluklar vs. Futboldaki başarısızlık da herşeyin üstünü örtmesin ki birileri de bize nankör demesin sonra.

Galatasaray'da kulüp başkanı Adnan Polat'a karşı oluşan muhalefetin başkan adayı olarak görülen Ünal Aysal, pazar günü yapılacak mali kongre öncesi sürpriz bir çıkışta bulundu.

Daha önce yaptığı açıklamada, "Başkan ve yönetim kurulu görevdeyken, adaylığımı açıklamam" diyen Ünal Aysal, gerektiği takdirde sarı-kırmızılı kulübe başkan adayı olacağını söyledi.

Galatasaray Eğitim Vakfı Başkanı İnan Kıraç'ın, 'Benim adayım Ünal Aysal' açıklamasının ardından bugüne kadar sessiz kalan Ünal Aysal'ın bu çıkışı, mali kongrenin daha da hareketli geçmesini tetikleyecek bir gelişme olarak görülüyor.

NTVSpor

Resmen aciklamamis yani?

Ünal Aysal başkan olsunda,önemli olan burda İnan Kıraç ne olacak? Umarım işlere karışmaz.

Bu çarpıtılmış ve eksik bir bilgi

Erman Toroğlu köşe yazısında Mehmet Helvacı'yla yaptığı konuşmadan bahsetmiş. MEHMET Helvacı, ismi başkan adayları arasında geçen Ünal Aysal için de ilginç bir değerlendirme yaptı: “Ünal Aysal hiç hikaye anlatmasın. Galatasaray’a 23.5 milyon dolar verdi, bir sene sonra 34 milyon dolar aldı. Yani 10.5 milyon dolar kar etti.Görürüz Aysal'ın kim olduğunu.

Halen Adnan Polatı savunanlar bile var ya yazık bu takıma bi takım çapsız taraftarlara sahip olduğu için. Bu günler iyi günlerimiz daha kötü günleri hakediyor böyleleri aslında

Üst Alt