Ünal Aysal | Başkan (2011-2014) (ARŞİV) - Sayfa 507 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal | Başkan (2011-2014) (ARŞİV)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aysal siyasi tehdit ile kaçırıldı, bir daha başkan olma imkanı yok.

Yine cahil ua'cı yalaka tayfa doluşmuş konuya.

Dursun'u yalayın gidin, bu başlıkta işiniz yok.

Yarım kalan işleri tamamlama vakti.

Geri dön be başkan.
Bizi bu vizyonsuzlardan kurtar.

Kulübün bilerek batirilmasini birtek sen engellersin.

Gün yüzü görme DURSUN!

onun vizyonu kulübün nezamanki uefadan mektup alip ceza alacagimizi ögrendigi anda patlamisti!

fatih terimi antrenmanda habersiz bir sekilde kovmasi asla affedilir degil, eger terimi kovmasaydi su an cimbom bir 4yil üst üste sampiyon olabilmeyi yine tekrarlayacakti lakin ünal aysal efendi tffnin oyununa geldi!!!!

İstenmediğini anladığı an seçim kararı alıp bırakıp gitti bu adam.

Şimdiki yağdanlık ise baskın seçim yapıp tehditle kendini yeniden seçtirmeye çalışıyor.

Kongre üyeleri ve başta ua olmak üzere taraftar yedikleri haltı düzeltsin derhal. Yoksa kulüp tamamen batacak.

Cidden başkan olmak istiyorsa güçlü bir listeyle aday olsun.Ona rağmen seçimi kaybederse de en azından elinden geleni yapmış olur.Artık sonuç alıcı hamleler yapılmalı.

Daha da uğramaz buralara, en iyisini de yapar kendi adına. Eleştirenlerle bir problemim yok ama kendisine hakaret edenlerin bugün Dursun'u görünce geri vitesleri ise görülmeye değer.

Ben yerinde olsam, böyle varoş ve kalitesiz bir potansiyeli olan camiaya gelmem.

Dursun övüp Aysal'ı eleştiren bir sürü taraftar var. Düşünsenize...

Yalnız aynı şey Terim için de geçerli. Ayrıldığımız günden bu yana düşünürüm taraftarlar neden bu ikili arasında taraf olup karşılıklı hakaret edilir.

Öyle.

Çözüm için çırpınıyoruz işte olan bu. Yoksa bugünlere gelinmesinde Terim'in de Aysal'ın da payı büyük hatta aslan payı bu ikiliye ait. Bütün bunlara rağmen bu sezonun kurtuluş anahtarı Terim'in elinde. Terim'i istiyor olmak geçmiş günahlarını otomatik olarak temize çıkarmıyor, aynı şey Aysal içinde geçerli.

Öyle.

Çözüm için çırpınıyoruz işte olan bu. Yoksa bugünlere gelinmesinde Terim'in de Aysal'ın da payı büyük hatta aslan payı bu ikiliye ait. Bütün bunlara rağmen bu sezonun kurtuluş anahtarı Terim'in elinde. Terim'i istiyor olmak geçmiş günahlarını otomatik olarak temize çıkarmıyor, aynı şey Aysal içinde geçerli.

Benim merak ettiğim,Dursun Mayıs'ta şampiyon olamazsak biteriz'i ima etti çokça kez basın toplantısında.Terim hakkında da eveleyip geveledi.Terim'i getirmeden nasıl şampiyon olmayı düşünüyor acaba Mayıs'ta?Öyle arkamızda bir lobi desteği,federasyon desteği de yok görünürde.

Ben yerinde olsam, böyle varoş ve kalitesiz bir potansiyeli olan camiaya gelmem.

Dursun övüp Aysal'ı eleştiren bir sürü taraftar var. Düşünsenize...

Gecen de yazmistim bir kac hafta önce görmüstüm ünlü bir Galatasarayli yazmisti kimdi tam hatirlamiyorum ama ne kadar mal varsa Galatasarayli olmus diyordu.

Acikcasi taraftara mal demesi hos olmasa bile ana fikir olarak kesinlikle katiliyorum. 3 sene de Dursun bize neler yasatti neler, hala bu adami övenler sayanlar var resmen akil tutulmasi. Sana bana transfer taraftari derler ama kendileri transfer taraftarinin has babasidir, bu yaz Dursun'a "büyük baskan, oleeey büyük baskan" cekenler ile doluydu burasi.

Ve hala o hain herifi övmeyi borc bilenler var. Gercekten cok kötü durumdayiz camia olarak, lise ayri bir der kongre ayri bir dert taraftar ayri bir dert.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt