Ünal Aysal | Başkan (2011-2014) - Sayfa 43 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Lisecileri yine sıyrılacak işin içinden Ünal Aysal'ın gelme sebebi Galatasarayın iyiliği istendiğinde değildir. Yönetim le başkan ve taraftar bir oldu bunlar bizi yer diye bakıyorlar olaya kendilerini kurtarmak için Aysal'ı getirecekler ki Tekneleri alabora olmasın. İnan Kıraçın R yapıp Duygun denilen fosilin açıklamalarından belliydi böyle olacağı. Ne kadar liseli varsa Ebru Köksal da dahil paraya ve şöhrete ihtiyacı olan 2011de olan gibi yine kulübe dolarlar. Ondan sonra gazetelerden okuruz 100 araba alacak paraya 50 arabalık filo kiralanması Yöneticilerin şahsi veya kulüp işleri için kaldıkları otel ücretlerini kral dairesi olacak şekilde kulübe fatura etmesini Başkanın kayak yaparken yanındaki arkadaşından tavsiye alıp transfer yapmalarını.

aynen,bence hoca konusunda danışmanı Bülent Tulun'a güvendi Fatih hocayı yemek değil td komisyonuydu Tulun'un amacı....umarım bazı şeylerden ders alır gelir,camianın dik duracak kulübü hakkıyla savunacak göte göt diyecek bir adama ihtiyacı var çünkü

Aysal'a cok agir laflar etmisimdir ikinci donemi icin sonuna kadar da arkasindayim ama Aysal'in ilk donemi bu kulupte yapilabilecek en iyi baskanlik seklidir

Eger hala bu dusuncedeyse kendisi buyursun gelsin, ama ben bu ozelestiriyi yaptigini sanmiyorum

Aysal'a cok agir laflar etmisimdir ikinci donemi icin sonuna kadar da arkasindayim ama Aysal'in ilk donemi bu kulupte yapilabilecek en iyi baskanlik seklidir

Eger hala bu dusuncedeyse kendisi buyursun gelsin, ama ben bu ozelestiriyi yaptigini sanmiyorum
bunu göreceğiz,Seten'i araya sokmasından Fatih hocayı ikna etme amacı taşıdığını tahmin ediyorum çünkü....Seten hocayla çok yakın....araya onu sokup benle çalışır mısın tekrardan mesajı gitmiş olabilir....çünkü Seten'in attığı o tweet hocayı kızdırır Seten yakını olduğu için

bunu göreceğiz,Seten'i araya sokmasından Fatih hocayı ikna etme amacı taşıdığını tahmin ediyorum çünkü....Seten hocayla çok yakın....araya onu sokup benle çalışır mısın tekrardan mesajı gitmiş olabilir....çünkü Seten'in attığı o tweet hocayı kızdırır Seten yakını olduğu için

Aysal bir kere daha hocayi kovmayi goze alamaz, akilli bir adam. Gelirse hocayla baristigi ya da yildirabilecegine inandigi icin gelir.

Hocanin tavrindan anlariz her seyi ortaligi isitacak 2-3 aciklamaya bakar her sey.

Seten hocaya ne kadar yakin, ben pek emin degilim.

Seten'in tweetinin altini biraz okudum da taraftarin geldigi nokta beni cok endiselendiriyor. Ne olursa olsun Cengizciyizciler turemis. Camia icin cok sagliksiz goruyorum bu havayi.
Niye sağlıksızsın olsun Darbeyle indirilen başkan ve yönetime sahip çıkıyorlar ki bir daha 300-500 tane hergele bir araya gelip başkan düşürmesin.Burası Sirk mi Galatasaray mı?

Tam aksine Riva ve floryada gelmesi muhtemel paralar için geliyor bence. Ebru Köksal bu olayların arkasında Liseli sınıf arkadaşlarından zengin olmayan varsa zengin edecek
kardeş bomboş yorum yapıyorsun Riva ve Florya'nın en önemli taksidini Dursun başkanımız çek kırdırdı 50m tl zarar ettik o parayla,sermaye arttırımı için hisse alındı sonra,sermaye arttırımını cengiz yaptı 50m tl kar yapıldı,bu sefer dursun 50m tl kazandırdı diye övüldü....Galatasaray böyle bir camia....Ünal Aysal Riva ve Florya'nın döviz olarak satılmasını istiyordu doğru yatırımcılar arıyordu...sırf devlete peşkeş çekilsin diye aysalı indirip özbekii getirdi camia

Üst Alt