Ünal Aysal | Başkan (2011-2014) - Sayfa 51 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Galatasaray'ın çöküşüne zemin hazırladığını hissettiği an topuklamıştır

ünal aysal ali koç ile ilgili görsel sonucu

Galatasaray şampiyonluklarında bir tebriği çok görürken Ali Koç'a jet hızıyla tebrik mesajı çakmıştır

Galatasaray şampiyonluk yarışında devam ederken takımı nasıl etkileyeceğini düşünmeden Tv lere çıkıp kendini aklama derdine düşmüştür.Dursun'dan sonra seçileceği o kadar barizken aday olmamıştır

Terim'e laf atanlar var Terim en zor zamanımızda yine gel dediler geldi bilmem anlatabildim mi ?

Ek olarak diğer şubeler üzerinden yorum yapılmış o şubelerde harcanan israfi paralar yüzünden 62 milyon avro muz boşa gitmiştir

Bugün ffp denen başa bela şeyin Dursunla birlikte en büyük sorumlusudur

Galatasaray'ın çöküşüne zemin hazırladığını hissettiği an topuklamıştır

ünal aysal ali koç ile ilgili görsel sonucu

Galatasaray şampiyonluklarında bir tebriği çok görürken Ali Koç'a jet hızıyla tebrik mesajı çakmıştır

Galatasaray şampiyonluk yarışında devam ederken takımı nasıl etkileyeceğini düşünmeden Tv lere çıkıp kendini aklama derdine düşmüştür.Dursun'dan sonra seçileceği o kadar barizken aday olmamıştır

Terim'e laf atanlar var Terim en zor zamanımızda yine gel dediler geldi bilmem anlatabildim mi ?

Ek olarak diğer şubeler üzerinden yorum yapılmış o şubelerde harcanan israfi paralar yüzünden 62 milyon avro muz boşa gitmiştir

Bugün ffp denen başa bela şeyin Dursunla birlikte en büyük sorumlusudur
62 milyon euro olayı kesin mi? Yoksa Eurolig'de son 8e kalmış takımı vs oluşturmaya mı hata diyorsun?

sneijderi de alırım oynatacak hocayı da sözü floryaya asılması gereken bir sözdür

altın portakalı 4. sıraya yazma cahilliğini engellemiştir

yönetimin olduğu yere de yapamayacaksan söyleme sözünü asmalı tabi :asd: :asd: :asd:

Bütceye sinir koymazsan elbette kolay. Falcao neredeyse takla atacak gelmek için.

28 yaşındaki adamı sınır gelsin gelmesin gidip alamazsın. 2 sezondur görüyoruz yıldız transferi başarılarımızı.

Yanlış anlaşılmasın Aysal'ın transfer hataları vardır, bu söylediğim 2 adamı şu an mevcut yönetim kurulu ve başkanı alamaz çok net söylüyorum bunu.

Bunun parayla ilgisi yok.

28 yaşındaki adamı sınır gelsin gelmesin gidip alamazsın. 2 sezondur görüyoruz yıldız transferi başarılarımızı.

Yanlış anlaşılmasın Aysal'ın transfer hataları vardır, bu söylediğim 2 adamı şu an mevcut yönetim kurulu ve başkanı alamaz çok net söylüyorum bunu.

Bunun parayla ilgisi yok.

Nasil parayla ilgisi yok ? Falcao kizi da mi Monaco vermem diyor ? Seri ve Zonzi'de olduğu gibi bedavaya yakin bitirmek isteniliyor.

Monaconun su an istediği parayi versek,
Yok vermixorum mu diyecek ?

27 yasindaki sneijderin fiyati tam olarak da o. Daha yüksek bir teklif olurdu yoksa ve bu sefer biz alamazdik. Sneijder bilinmeyen oyuncu da değil.

FFP limiti olmasaydi bir ay önce giymisti falcao bu formayi.

Adil bir kiyas yapacaksan. FFP daha yavaş yavaş etkisini gösterdiği dönemki transferleri ile kiyaslayaksin. Ki al satta yoktu mesela. Buna rağmen yapilan transfer ortada.

Birak yildizi, 2-3 hasbelkader katki vermis isim disinda, bir tane adam gibi transfer yok.

Nasil parayla ilgisi yok ? Falcao kizi da mi Monaco vermem diyor ? Seri ve Zonzi'de olduğu gibi bedavaya yakin bitirmek isteniliyor.

Monaconun su an istediği parayi versek,
Yok vermixorum mu diyecek ?

27 yasindaki sneijderin fiyati tam olarak da o. Daha yüksek bir teklif olurdu yoksa ve bu sefer biz alamazdik. Sneijder bilinmeyen oyuncu da değil.

FFP limiti olmasaydi bir ay önce giymisti falcao bu formayi.

Adil bir kiyas yapacaksan. FFP daha yavaş yavaş etkisini gösterdiği dönemki transferleri ile kiyaslayaksin. Ki al satta yoktu mesela. Buna rağmen yapilan transfer ortada.

Birak yildizi, 2-3 hasbelkader katki vermis isim disinda, bir tane adam gibi transfer yok.

Falcao 33 yaşında parayı verirsin gelir. Sneijder o dönem 28 yaşında ve transferi imkansız gözüken bir isimdi.

Bunu kabul etmeyecek bir şey olduğunu zannetmiyorum. Sneijder parasını verelim getirelim transferi değildir. 2019'da o adamı o yaşta getiremezsin ülkeye.

D82y2gJXsAM9G5u.jpg:large

Sadece basketbol değil diğer branşlarla birlikte kendi döneminde oluşan zarar o kadar

Cengiz yönetimine laf ediliyor bu konuda ama bence olması gereken bu.Sponsor bulamadılar vs onlar başka konular tabi
O konuda hepsi ciddi zararlar etti biz bu kadar ettiysek Fener 3 katını etti, amatör şubeler bence de kapanmalı ama bu konu Aysal özelinde bir hata değil.

hah şunu da ekleyelim isimlere yaklaşımlar zamana göre sürekli değişiyor

2013ten baktığınızda sosyal medyayı biliyorum burası da öyledir muhtemelen

herkes terime ağzına geleni sayıyordu demirörenle ağzı kulaklarında diye

eminimki bugün burda terimcilikle milletin başına kuş muş diye bitenler o gün hocaya en ağır alfları söyleyip aysal aysal diye ölüyorlardır

2011 yılından baktığınızda da aysalın iyi yaptığını da kabul etmeniz gerekir zira terim son galatasaray tecrübesi fiyasko ile sonuçlanmış, kulübün transfer ilk büyük zarara uğratıldığı dönemin imajıyla orda bugünkü gibi değil, ayrıca terim 6 ay önce adnan polatın çaprısına cevap vermemiş kimine göre korkmuş kimine göre rasyonel davranmış ve enkazı hagi üstlenmiştir yani galatasaray ihtiyaç duyduğunda gelmemiştir

varacağım nokta şu ki insanları tanrılaştırmayın

bugün terim iyi diye geriye dönüp abartılı çakıyorsunuz veya o zaman tersini yapmışsınızdır muhtemelen

eylemleri, işlerini nasıl yaptıklarını mantıklı eleştirin

Bir Terimci olarak o vakitlerde hocaya salladığımı itiraf etmek isterim

Şöyle bir şey var hoca yanlış yapmış olabilir o dönem.Araya nifak sokmak isteniyordu ve başarılı oldular.Benzeri yakın dönem de Bjk de yaşandı.Yani ne yaparsak yapalım bir kırılma yaşanacağı barizdi

Burada iki tarafta suçlu tek bir tarafa suç atmak olmuyor.Aysal gururunu bir kenara bırakıp hocadan özür dilese problem çözülecekti.O tek adam olmayı seçti

Bir Terimci olarak o vakitlerde hocaya salladığımı itiraf etmek isterim

Şöyle bir şey var hoca yanlış yapmış olabilir o dönem.Araya nifak sokmak isteniyordu ve başarılı oldular.Benzeri yakın dönem de Bjk de yaşandı.Yani ne yaparsak yapalım bir kırılma yaşanacağı barizdi

Burada iki tarafta suçlu tek bir tarafa suç atmak olmuyor.Aysal gururunu bir kenara bırakıp hocadan özür dilese problem çözülecekti.O tek adam olmayı seçti

tam söylediğim bu aslında

bu arada birşey daha söyleyim ikisi bırakmasa da bence bizde bir düşüş olacaktı

kötü transferler başlamıştı, hoca ilk 2 seneki gibi iyi kararlar veremiyordu, aysal yönetime saçma sapan adamlar almıştı, maddi durum bozulmuştu vs.

hatta ben ikisinin de bunu gördüğünü ve alternatifleri açık tuttuğunu düşünüyorum

hoca milli takıma giderken , aysal bırakıp giderken de sonrasından umutlu olmadıkları içindi

Falcao 33 yaşında parayı verirsin gelir. Sneijder o dönem 28 yaşında ve transferi imkansız gözüken bir isimdi.

Bunu kabul etmeyecek bir şey olduğunu zannetmiyorum. Sneijder parasını verelim getirelim transferi değildir. 2019'da o adamı o yaşta getiremezsin ülkeye.

Hangi konuda hayal. Sneijderi gönderen kulübün bir futbolcuyu

A: Başka bir alternatifi varmiydi ?
B: oyuncunun kulüpte kalma şansi varmiydi ?

27 yasinda gelmez sizin kafanizda olusturduğunuz birsey. Öyle bir olay yok. Ismi üst düzey bir oyuncu performans olarakta yüksek ise hala 34 yasinda da alamazsin...

Sneijderin ise avrupada kisa sürede yaşadiği piyasa düşüşü bize getirdi.

Biri 10 milyon avro koysa masaya, yok Galatasaray'a vercez diyecek hali yoktu.

Ikna edilecek kulüp yok ortada. Zaten piyasasini yerle bir etmisler sezon boyu kadro dişi birakarak.

C: Eğer mesele Sneijderi ikna etmek ise onu Ünal Aysal mi ikna etti ?

Seri transferine dahil olmamasina rağmen burada şu anki yönetime pay biçmemek adina herkes Drogba bitirdi transferi dedi. Elbette yalan haberdi.

Drogba ve Sneijder ise Mourinho'nun karalarinda etkili olduklarini ifade etselerde, 10 yildir aysal güzellemesi yapiyor millet.

Eğer düz mantik hareket edeceksek burdan yola çikalım...

Üst Alt