Ünal Aysal: "Bu Ateş Üfleyerek Sönmez, Çözüm Zamana Yayılamaz" - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal: "Bu Ateş Üfleyerek Sönmez, Çözüm Zamana Yayılamaz"

Cevap: Ünal Aysal: "Bu Ateş Üfleyerek Sönmez, Çözüm Zamana Yayılamaz"

Nerden biliyosun taraftar istedi diye açıklama yaptığını. Belki taraftarın tepkisinden haberi bile yok. Adam açıklama yapıyor tam da istediğimiz gibi, yine de sallıyosunun adama. Hayret arkadaş ya

Evet adam uzayda yasiyor ve taraftarin ne istedigini görsel basindan ,internetten falan anlamiyor,bilmiyor.Yaw bbizim baskan degilmiydi aziz tutuklandikdan sonra,yok onu ziyarete gidecektim,yok böyle bir sey beni cok sasirtti...vs fenere sirinlik numaralari falan.Ayrica fener resmi sitesinden ve fb tv den bütün herkesi bombalamaya devam ederken biz adamlarin aleyhine olur diye yayin kes ilan ediyoruz.Basta bütün tv,radyo ve gazetelerde kesin küme düser diye yazan gazeteciler,hukukcular birden abuk,sabuk sebeplerden küme düsürme olamaz kanisina vardilar,iste bu durumda sen Galatasaray baskani olarak ortaya cikip böyle bir aciklama yap.

Böyle bir aciklamayi okuyan fenerlinin aklina gelen ilk sey,iste Galatasaray in gercek yüzü diye düsünmezmi arkadasim,bir durusun olmali,sessiz kaliyorsan hep sessiz kalacaksin,kimseyi kendine düsman etmeyeceksin,konusuyorsan en basindan sonuna kadar konusacaksin rakibin ve yanci tv ve radyo kuruluslarida senden korkacak.Afedersin ama ben böyle düsünüyorum...

Cevap: Galatasaray Yönetiminden Tokat Gibi Açıklama - Bu Ateş Üfleyerek Sönmez

#buatesufleyereksonmez

Yarım saatte TT oldu.:animation:

Evet adam uzayda yasiyor ve taraftarin ne istedigini görsel basindan ,internetten falan anlamiyor,bilmiyor.Yaw bbizim baskan degilmiydi aziz tutuklandikdan sonra,yok onu ziyarete gidecektim,yok böyle bir sey beni cok sasirtti...vs fenere sirinlik numaralari falan.Ayrica fener resmi sitesinden ve fb tv den bütün herkesi bombalamaya devam ederken biz adamlarin aleyhine olur diye yayin kes ilan ediyoruz.Basta bütün tv,radyo ve gazetelerde kesin küme düser diye yazan gazeteciler,hukukcular birden abuk,sabuk sebeplerden küme düsürme olamaz kanisina vardilar,iste bu durumda sen Galatasaray baskani olarak ortaya cikip böyle bir aciklama yap.

Böyle bir aciklamayi okuyan fenerlinin aklina gelen ilk sey,iste Galatasaray in gercek yüzü diye düsünmezmi arkadasim,bir durusun olmali,sessiz kaliyorsan hep sessiz kalacaksin,kimseyi kendine düsman etmeyeceksin,konusuyorsan en basindan sonuna kadar konusacaksin rakibin ve yanci tv ve radyo kuruluslarida senden korkacak.Afedersin ama ben böyle düsünüyorum...

Arkadaşım iyi misin sen? Ziyarete gidecektim lafını ne zaman dedi? O kadar çok sallıyosun ki başkana hangisine cevap vereceğimi şaşırdım.

Ben başkan internetten anlamıyor falan dedim mi? Sen nereden biliyosun taraftar tepkisinden açıklamay yaptığını dedim. İkisi farklı şey anlayamıyo musun?

Şirinlik numaralarını neden yapsın yahu? Neden yapsın kardeşim mantıklı bişey söyle.

Senin bu bir iki mesajını okuyunca, yayın kesme ilanını neden yaptığını anlamanı beklemek saçmalık olur zaten.

Sessiz kalacaksan hep sessiz kalacaksın ne demek yahu:asd:

Postunu kısım kısım okuyarak cevap yazdım. Sonuna doğru gelince anladım cevap vermemin gereksiz olduğunu ama bu kadar yazmışım silmeyeyim bari. Sana iyi forumlar arkadaşım

Ha birde su fenerin resmi sitesindeki indexi buradan indiremeyen ne kadar üst düzey yönetici,baskan,basbakan,cumhurbaskani ve bu islerle görevli yetkili insan varsa hepsini selamliyorum ! ,ben bu yaziyi icime sindiremiyorum,sindirenide tebrik ediyorum...

giris.jpg

Bu adam da bir garip. Sürekli bir konuşma halinde. Bir öyle diyor bir böyle. Samimi düşüncesi olmadığı apaçık ortada. Çünkü daha 2 gün önce farklı bir düşüncesi vardı farklı şeyler söyledi, şimdi farklı. Yanar döner bir adam. Transfer açıklamaları da öyle. Sürekli bir yanlışlık içinde ama taraftara kulak verip yanlıştan dönme girişimi içinde olması güzel. Türk futbolunda ilk defa bu kadar taraftara kulak veren bir başkan olmuştur herhalde..

İyi bari en azından iplendiğimizi gördük. :tiphat:

Dün ki "tek ses,tek yürek" açıklamasının ardınıdan çok büyük hayal kırıklığına uğramıştım.530 yıllık geçmişi olan bir ilim, irfan yuvasının başkanına bu açıklama, bu duruş yakışırdı zaten.

Büyük Taraftarımıza Tebrikler, başkanımıza da teşekkürler. Sert ifadeler olmadan gereken şeyler söylenmiş.

İlk raund bizim, sırada UEFA (ki onda da kazandık gibi) ve TFF var.

galiba ilk mail atanlardan biriyim belki de ilkim

baskımızın bu şekilde sonuca dökülmesi mükemmel

gücümüzün bilincinde olalım

Ünal Aysal bu foruma üye sanırım. Ama kendini belli etmeden takılıyor. Belki yazıyodur da haberimiz yoktur :)

umutofkeli Umut Öfkeli

Yonetimlerine kupa sikeliyse iade edin, TFF'ye sike yapmissak kume dusurun diyen Besiktasli arkadaslara sadece helal olsun diyorum..

Beşiktaş taraftarlarını yürekten kutlarım..

dun okadar yakınmıstım yonetımden :D duymuslar sesımı :D helal olsun devamını da beklıyoruz

Başkan taraftarın gazıyla hareket ediyorsun en azından lafımızı dinliyorsun allah razı olsun da yapma be ünal abi şu işi bizim tepkimize bırakma be :(

Teşekkürler gene de sağol :tiphat: :005:

umutofkeli Umut Öfkeli

Yonetimlerine kupa sikeliyse iade edin, TFF'ye sike yapmissak kume dusurun diyen Besiktasli arkadaslara sadece helal olsun diyorum..

Beşiktaş taraftarlarını yürekten kutlarım..

Iste Fenerbahceliler bunu yapamiyor. Sike yaptiysak bile, bizim gibi kulübe zarar gelemez modundalar.

Baslangici Ünal baskan yapti, diger kulüplerden de ayni mesajlari bekliyoruz

diger klüpler derken????

fener?... trabzon?... besiktas?... sivas?... hangisi?... :)

Üst Alt