Ünal Aysal: "Bugüne kadar hiçbir teknik direktör ve oyuncu ile görüşmedim" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal: "Bugüne kadar hiçbir teknik direktör ve oyuncu ile görüşmedim"

Cevap: Ünal Aysal: "Bugüne kadar hiçbir teknik direktör ve oyuncu ile görüşmedim"

Ben görüşmedim demeye getirmiştir. Zaman darlığı konusundaki sıkıntıyı en iyi kendisi biliyor zaten. Ayrıca Ali Dürüst'ten Adnan Öztürk'e birçok insan var yanında , mutlaka çalışmalar vardır, zaten kendisi de başkanlığa çok yakın olduğunu bildiği için seçimden sonraki 48 saat içinde bile herşey belli olur.

%100 katılıyorum Yani ben görüşmedim birebir hesabı yapıyor

;);)

Cevap: Ünal Aysal: "Bugüne kadar hiçbir teknik direktör ve oyuncu ile görüşmedim"

Ünal Aysal mali yönden klübü düzenleyecek adam.Asıl iş görecek adamlar ali dürüst ile adnan öztürk.

Arkadaşlar hemen umutsuzluğa kapılmayın

sadece görüşmedim diyor

planım yok demiyor ki

azcık sabır şu seçimi bir atlatalım

daha zaman var.

Adamı sık boğaz etmesinler diye ben bilmem demeye getirmiş işte.

Zeki adam zeki :p

unal_IQZFH.jpg

Galatasaray'da 14 Mayıs'ta yapılacak Olağanüstü Seçimli Kongre'de başkan adayı olan Ünal Aysal, bugüne kadar hiçbir teknik adam ya da oyuncuyla görüşmediğini açıkladı.

Galatasaray Kulübü'nün 14 Mayıs'ta yapılacak Olağanüstü Seçimli Genel Kurulu'nda başkan adayı olan Ünal Aysal, bugüne kadar direkt veya endirekt olarak hiçbir teknik direktör veya oyuncu ile görüşmediğini açıkladı.

Aysal, yaptığı yazılı açıklamada, medyada son günlerde teknik direktör seçimleri konusunda bazı spekülasyonlar yapılmakta olduğunu izlediğini dile getirerek, ''Daha önce muhtelif vesileler ile belirtmeye çalıştığım gibi, 14 Mayıs'ta genel kurulun bize görev verip vermeyeceğinin henüz belli olmaması sebebiyle böyle bir inisiyatifin kullanılmasını hem ciddi bir davranış olarak düşünmediğimi, hem de bugüne kadar direkt veya endirekt hiçbir teknik direktör veya oyuncu ile görüşmediğimin bilinmesini rica ederim'' ifadelerini kullandı.

"Kimseyle görüşmedim" - NTVSpor.net

.........

[

Beyler bakalım bi durun. Belki adamın tarzı böyle. Yalancının teki:D Yani olumlu anlamda. Ben sanmıyorum. Bir keresinde çalışmalarımız olacaktır. Kimse endişe etmesin demişti. Ben ciddiye almıyorum. Adam belki yüzlerce laf etmiştir. Ntv içinden bu cümleyi çıkarmıştır. Bekleyelim

Arkadaşlar hemen umutsuzluğa kapılmayın

sadece görüşmedim diyor

planım yok demiyor ki

azcık sabır şu seçimi bir atlatalım

daha zaman var.

Zaman nası var?Bjk,fener sözleşmesi biten oyuncuları ayartmaya çalışıyo şimdiden.Bu adamları kaçırırsak gidip sezer gibi adamlara tonla bonservis vermek zorunda kalacağız.

Adamher haltı açıklamak zorunda değil.

Hani lan Şansal ne oldu. Ulan bu Bahri veriyo gazı Şansal'a o da açıkla babam açıkla.

'Bahri söyle bakalım senin bildiklerin vardır şimdi, sen bu işlerin kralısın Bahri, nedir durumlar bi anlat bakalım da içimiz dışımız aydınlansın'

'Şimdi Şansal abi..........yaz babam yaz.

O zaman ayvayı yedik beyler:eek:Adam kimseyle görüşmedik demiş açık açık

adam görüşmek zorunda degil.ben görüşmedim diyor.ali dürüst,adnan öztürk görüşmedi demiyor;)

Yani.

Büyük ihtimalle de Ali Dürüst falan görüsmüstür.

bugüne kadar direkt veya endirekt olarak hiçbir teknik direktör veya oyuncu ile görüşmediğini açıkladı.

Bildiğin görüşmedik diyo o zaman neden böyle bi tabir kullansın?

Kulüp başkanı görev tanımlaması yapar ekip kurar

ekip de işi bitirir değil mi?

her söylemden bir şeyler çıkarmayı bırakalım.

Bu kadar niye gaza geliyorsunuz ?? Hasan Sas bile gecen gün canli yayinda oyuncularla görüstük falan diyordu. :eek:

Fatih Terim'e haber uçmuştur. Bekle denmiştir. O kadar. O da bekliyordur. Teklif yapılır. Konya maçına Terim'le çıkarız

Biz görüşmeye başlayana kadar boştaki yerli oyuncuları kapacaklar

Galatasaray Kulübü'nün 14 Mayıs'ta yapılacak Olağanüstü Seçimli Genel Kurulu'nda başkan adayı olan Ünal Aysal, bugüne kadar direkt veya endirekt olarak hiçbir teknik direktör veya oyuncu ile görüşmediğini açıkladı.

geçmiş olsun :D

Üst Alt