Ünal Aysal, CNN Türk'e konuk oldu - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal, CNN Türk'e konuk oldu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Ünal Aysal, CNN Türk'e konuk oldu

Zamaninda büyük yildiz olmasi birsey degistirmez. Ne vermis Guti Besiktas´a? Simao´nun 2 ayda verdigini 1 senede veremedi Guti. 3-5 penalti atti o kadar. Quaresma desen sadece artistlik yapiyor. Bazen tutuyor, cogu zaman tutmuyor. Simao, Fernandes disinda transferlerini cok yararli bulmuyorum. Zar zor, terleye terleye, aglaya aglaya IBB´yi yendiler diye iyi takim mi oldu Besiktas? IBB´nin defansi komple kazmalardan olusmasaydi rahat yeneceklerdi Besiktas´i.

Cevap: Ünal Aysal Şuanda CNN Türk'te!

bu adam saydigim takimlarin formasini giymis mi,giymis.

adamin kariyeri yeter.

suanda avrupada bi arastirma yapilsin turkiye liginde en fazla tanina futbolcu diye,q7 ve guti ilk sirada cikar.

abi özür dilerim ama ilginçmiş bu yaklaşım.

dediğim gibi 20 yaşında giovani dos santos hem barcelona hem totenham forması giydi, o zaman bu çok daha abartı bir durum değil mi?

önemli olan bir takımda yer almak mı? oynayıp, katkı sağlamak mı?

neyse bu mevzu nerden çıktı ki, lucescu diyorduk.

shaktar'dan kim gelsin söyleyin bakalım :D

bu adam saydigim takimlarin formasini giymis mi,giymis.

adamin kariyeri yeter.

suanda avrupada bi arastirma yapilsin turkiye liginde en fazla tanina futbolcu diye,q7 ve guti ilk sirada cikar.

Tükiye Ligi denilince ister Yunan olsun ister ABD'li hepsi Galatasaray oyuncularını sayıyor merak etme..

Geçen bir Amerikalı ile konuştum Hakan Şükür'ü falan soruyor hala devam ediyor mu diye..

Faal oyunculardan da en popüleri Arda Turan.. Quaresma dünyada tanınmıyor demiyorum ama insan kendi değerlerine sahip çıkmalı. Yabancı da da 2 ayak var Türklerde de 2 ayak var yetenekse yetenek. Arda illa ki Portekizli mi olmalıydı..

Tükiye Ligi denilince ister Yunan olsun ister ABD'li hepsi Galatasaray oyuncularını sayıyor merak etme..

Geçen bir Amerikalı ile konuştum Hakan Şükür'ü falan soruyor hala devam ediyor mu diye..

Faal oyunculardan da en popüleri Arda Turan.. Quaresma dünyada tanınmıyor demiyorum ama insan kendi değerlerine sahip çıkmalı. Yabancı da da 2 ayak var Türklerde de 2 ayak var yetenekse yetenek. Arda illa ki Portekizli mi olmalıydı..

arda ya lafim yok benim.

benim demek istedigim yani biraz objektif olmamiz lazim.

forumda bizim kadromuz bjk dan daha iyi diyebilecek kisiler var.

abi özür dilerim ama ilginçmiş bu yaklaşım.

dediğim gibi 20 yaşında giovani dos santos hem barcelona hem totenham forması giydi, o zaman bu çok daha abartı bir durum değil mi?

önemli olan bir takımda yer almak mı? oynayıp, katkı sağlamak mı?

neyse bu mevzu nerden çıktı ki, lucescu diyorduk.

shaktar'dan kim gelsin söyleyin bakalım :D

jadson:D

Hersey net aslinda. Terim, Lucescu ya da Gerets olacak. Gerets hayalkirikligi olur benim icin ama. Cok sevsem de

arda ya lafim yok benim.

benim demek istedigim yani biraz objektif olmamiz lazim.

forumda bizim kadromuz bjk dan daha iyi diyebilecek kisiler var.

objektif oluyorum ama quaresma'yı çok abartıyorsun. medya da abartıyor. adam orta sahadan şut atıyor spiker öyle bir bağırıyor ki zannedersin karşı karşıya kaçtı.

pas atmaz, yardımlaşmaz, hep kahraman olmak ister, böyle böyle 3 sene top oynatmadılar bu adama avrupa'da. dünyaca ünlü bir süper yıldız neden 3 sene futbol oynamaz.

iyi oyuncu, süper oyuncu belki hatta, ama takımımda istemem.

Zamaninda büyük yildiz olmasi birsey degistirmez. Ne vermis Guti Besiktas´a? Simao´nun 2 ayda verdigini 1 senede veremedi Guti. 3-5 penalti atti o kadar. Quaresma desen sadece artistlik yapiyor. Bazen tutuyor, cogu zaman tutmuyor. Simao, Fernandes disinda transferlerini cok yararli bulmuyorum. Zar zor, terleye terleye, aglaya aglaya IBB´yi yendiler diye iyi takim mi oldu Besiktas? IBB´nin defansi komple kazmalardan olusmasaydi rahat yeneceklerdi Besiktas´i.

ya tamam hic birsey vermediler ama bunlar futbolcu degil,topcu mu bunlar gibi yorumlara da insan sinirleniyor.

biraz objektif olmamiz lazim.

ernst mi cana mi diye bir anket yapilsin sirf cana bvizde oynuyor diye cana birinci olur.

ya tamam hic birsey vermediler ama bunlar futbolcu degil,topcu mu bunlar gibi yorumlara da insan sinirleniyor.

biraz objektif olmamiz lazim.

ernst mi cana mi diye bir anket yapilsin sirf cana bvizde oynuyor diye cana birinci olur.

sağladığı katkı bakımından ernst tabii ki, ama cana'yı bu seneki formuyla değerlendirmemek lazım. bu sene takım toptan batırdı.

ben çok net hatırlıyorum, beşiktaş-marsilya maçıydı, spiker cana için arnavut yıldız, süper oyuncu diye öve öve bitiremiyordu, adam galatasaray'a geldi, aynı adamlar bu kim dedi.

Valla Transfer konusunda anlasılan bu takım yerli transfer yha 1 tane yapıcak yada yapmaycak her seferınde kadromuzu koruycaz 4-5 oyuncu alıcaz usutune dıyorlar bence kadrodan sozlesmelerı bıtenler talıbı cıkanlar gıdıcek yabancılardan Cana, Baros, Stancu, Cluio kalıcak 4 yabancı alınır belkı bıtanede yerli alın sıze kadro derler sonra Sınan Engın cıkar verır gazı Turkıyenın en ıyı yerlılerı Galatasarayda der yıne sezona re re re ra ra ra dıye baslarız yabncılar sakatlanınca yada kadro dısı kalınca eller havaya otururuz yerımıze olucagı bu arkadaslar zaten yerlıde pıyasada kalmadı.

Valla Transfer konusunda anlasılan bu takım yerli transfer yha 1 tane yapıcak yada yapmaycak her seferınde kadromuzu koruycaz 4-5 oyuncu alıcaz usutune dıyorlar bence kadrodan sozlesmelerı bıtenler talıbı cıkanlar gıdıcek yabancılardan Cana, Baros, Stancu, Cluio kalıcak 4 yabancı alınır belkı bıtanede yerli alın sıze kadro derler sonra Sınan Engın cıkar verır gazı Turkıyenın en ıyı yerlılerı Galatasarayda der yıne sezona re re re ra ra ra dıye baslarız yabncılar sakatlanınca yada kadro dısı kalınca eller havaya otururuz yerımıze olucagı bu arkadaslar zaten yerlıde pıyasada kalmadı.

Adnan Polat gitti rahat ol :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt