Ünal Aysal, CNN Türk'e konuk oldu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal, CNN Türk'e konuk oldu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Ünal Aysal bugün 16.30'da CNN Türk'te | Yanlış anons

Tv programlarında Brütüs diye adlandırılan öyle hitap edilen , hitap edilmesine izin veren bir kişiyi , Galatasaray başkanlıgına nasıl layik görüyorsunuz

daha once de ayni tv programlarinda unal aysal galatasaray dan para kazandi deniliyordu.

Galatasaray i kendi sirketi gibi gören bir adami nasil baskanliga layik goruyorsunuz?

Gercek su ki, Helvaci Galatasaraylilara o güven duygusunu asilayamaz, yeni bir sayfa acamaz, taraftarlari pesinden sürükleyemez. Bazilarinin desteklemesinin sebebi, iste 10 futbolcuyla anlastik vs demesidir. Ama o futbolcularin kapasitesini, kalitesini kimse bilmiyor. Ben Ünal Aysal´in ekibine cok güveniyorum. Ünal Aysal´in sahsi gücü disinda, yönetim taraftarlari pesinden sürükleyecek, yeni bir heycan ve iddia getirecek bir yönetim kuruludur.

daha once de ayni tv programlarinda unal aysal galatasaray dan para kazandi deniliyordu.

Galatasaray i kendi sirketi gibi gören bir adami nasil baskanliga layik goruyorsunuz?

Yahu Aysal bu konu hakkinda bilmem kac kez aciklama yapti, burda insanlari yanlis ve yalan bilgilerle yonlendirmeyin ;)

Gercek su ki, Helvaci Galatasaraylilara o güven duygusunu asilayamaz, yeni bir sayfa acamaz, taraftarlari pesinden sürükleyemez. Bazilarinin desteklemesinin sebebi, iste 10 futbolcuyla anlastik vs demesidir. Ama o futbolcularin kapasitesini, kalitesini kimse bilmiyor. Ben Ünal Aysal´in ekibine cok güveniyorum. Ünal Aysal´in sahsi gücü disinda, yönetim taraftarlari pesinden sürükleyecek, yeni bir heycan ve iddia getirecek bir yönetim kuruludur.

ben helvaci yi 10 futbolcuyla anlastik dedi diye desteklemiyorum.

butce ile ilgili aciklamalari cok mantikli,eger butce asilirsa cebinden odeyecek,olmasi gerekende bu,baskan olan kisi galatasaray in sahibi degil basinda olan kisi,isteyen at kosturamaz.

futbol akli bence cok dogru bir hamle.

ilk hedef sportif basari demesi cok dogru cunku sportif olarak basari geldigi zaman ekonomik olarak ta basarili sayilirsin,sampiyonluktan gelen para,sampiyonlar liginde gelen para...

eger bir baskan seciliyorsa,vaadlere ve aciklamalara bakilarak secilmesi lazim,ondan dolayi benim adayim helvaci .

Aysal o konuda hakkında geçerli acıklama yaptı. Galatasaray'dan para kazanmamış , Galatasaray'a para kazandırmış

Yahu Aysal bu konu hakkinda bilmem kac kez aciklama yapti, burda insanlari yanlis ve yalan bilgilerle yonlendirmeyin ;)

yillardir uye olmadigini bilmeyen,yani galatasaray i hic sormayan bir adamin baskan olmasini istiyorsunuz,parasi ve gucu oldugu icin.

yillardir uye olmadigini bilmeyen,yani galatasaray i hic sormayan bir adamin baskan olmasini istiyorsunuz,parasi ve gucu oldugu icin.

Türkiye'de güclü baskanlar basarili oluyorlar. Ama Ünal Aysal'in tek artisi güc degil, adamin vizyonu da cok genis ve tam bir lider. Adnan Öztürk'ün son aciklamalarini okumani tavsiye ederim. Adnan Öztürk kendisi baskanliga aday olsa belki de öbürlerine fark atarak baskan secilir ama o da Ünal Aysal'in altinda yönetici olarak calismak istiyor, böyle biri iste Ünal Aysal. Para konusu o kadar önemli degil.

Öztürk: ''G.Saray'ı Yeneriz Diyemeyecekler!''

adnan_ozturk_d3121.JPG

G.Saray’da 14 Mayıs Cumartesi günü yapılacak Olağanüstü Seçimli Genel Kurul Toplantısı öncesinde başkan adaylarından Ünal Aysal’ın yönetim listesinde yer alan isimlerden Adnan Öztürk, önemli açıklamalarda bulundu.

Öztürk, "En çok marka değerimize üzülüyorum, borç var ama ödenir. Yeni sezonda sahamıza gelen veya bizi konuk eden ekipler, 'nasılsa Galatasaray ile oynuyorum, yeneriz' diyemeyecekler. Bunu sağlayacak bir kadro kuracağız" dedi.

İşte o açıklamalar:

* G.Saray’da bazı değerler yitirildi. Bu kulübün 530 yıllık geleneğinde ilk kez saygısızlık ve vefasızlık bu dönemde görüldü.

* Özlenen G.Saray’ı geri getireceğiz ve bunun için endişemiz yok.

* Mayıs ayının sonunda G.Saray’da ödenmesi gereken 58 milyon dolar bir ücret var. Ancak bu bizim için sürpriz değil.

* Adnan Polat G.Saray’ın dokunulmazlığını kaldırdı. Artık herkes G.Saray’ı gözüne kestirmeye başladı.

* Eskiden Fransa’dan Türkiye’ye gelen Cumhurbaşkanı, Dış İşleri Bakanı ve birçok önemli isim önce G.Saray Lisesi’ni ziyaret edip, sessizce bizimle yemek yerlerdi. Ardından işlerini gerçekleştirirlerdi. Son yıllara bir bakın, UEFA Başkanı Platini Türkiye’ye kaç kez geldi ama G.Saray Lisesi’ni hiç ziyaret etmedi. Marka değeri nerede kaldı? Pazarlama konusunda da çok sayıda sorun var.

* Liseli olmama karşın geçen yılki genel kurulda aldığım 2 bin 290 oyun sadece yüzde 25’ini liseliler verdi. Çünkü G.Saray’da liseli-lisesiz ayrımı kalmadı.

* 2010 Mart ayındaki genel kuruldan bu yana G.Saray 95 milyon lira zarar etti. Ayrıca 50 milyon dolara yakın da borç oldu. Para önemli değil, G.Saray’da değerler kaybedilmemeli.

* Seçimin ardından ilk problem G.Saray Adası konusunda çıkabilir. G.Saray Adası’ndaki havuzun aktif olarak kullanılmasını istiyoruz. Yüzme okulu planı hayata geçirilmeli.

* Ünal Aysal’a yönetim listesine giren isimler büyük bir jest yaptı. Aysal’a tarihsiz istifa mektuplarımızı vererek ona bağlılığımızı gösterdik.

* G.Saray’ın hesaplarını bağımsız denetim şirketlerine bırakacağız. Çünkü bu kulüpte futbol için çok gereksiz harcama yapıldı.

* Kızım ağladığı zaman üzüldüğüm gibi G.Saray için de o kadar üzülüyorum.

* Futboldan anlamam. Ama anlayanları getireceğiz. Profesyonel bir insanım ve profesyoneller ile çalışacağız.

* Mali genel kurulda tutarsızlıklar vardı. Ben asla kulübümü mahkemeye vermem.

MEDYASPOR ÖZEL

Türkiye'de güclü baskanlar basarili oluyorlar. Ama Ünal Aysal'in tek artisi güc degil, adamin vizyonu da cok genis ve tam bir lider. Adnan Öztürk'ün son aciklamalarini okumani tavsiye ederim. Adnan Öztürk kendisi baskanliga aday olsa belki de öbürlerine fark atarak baskan secilir ama o da Ünal Aysal'in altinda yönetici olarak calismak istiyor, böyle biri iste Ünal Aysal. Para konusu o kadar önemli degil.

yapma allah askina,sende biliyorsun ki parasi icin isteniyor unal aysal.

inan kirac in telegolde yaptigi aciklamalari hepimiz biliyoruz,100 milyon dolarla geliyor demisti.

adnan ozturk e lafim yok zaten,adnan ozturk u bir onceki secimlerde destekliyordum ama olmadi.

suanda unal aysal ve adnan ozturk un arasinda bir secim olsun bana gore adnan ozturk kazanir(eger inan kirac aysal i desteklemezse tabiki).

Ünal Aysalı parası ve güclü oldugu icin istiyorum evet sorun nedir ?

inan kirac in telegolde yaptigi aciklamalari hepimiz biliyoruz,100 milyon dolarla geliyor demisti.

adnan ozturk e lafim yok zaten,adnan ozturk u bir onceki secimlerde destekliyordum ama olmadi.

suanda unal aysal ve adnan ozturk un arasinda bir secim olsun bana gore adnan ozturk kazanir(eger inan kirac aysal i desteklemezse tabiki).

Gerekirse verir dedi..100 milyon dolarla geliyor demedi..

Ne parasi yahu ??

Bu takimi zaten adam gibi yönetsen cok para kazanirsin. Bunu Adnan Polat yapamadi ama Ünal Aysal yapabilir. Ben bunun icin güveniyorum bu adama. Bana ne parasindan. Adam basarili bir Avrupa'li is adami. Benim de istedigim bu zaten. Basit düsünen biri degil, Türk zihniyeti ile yani. Ben profesyonel davranan birini istiyorum. Ve bu isim suanda Aysal'dir, ne Helvaci nede Kiran. Avrupa'da tekrar basari istiyorsak böyle liderlere ihtiyacimiz var iste. Adam sadece isini yapmak istiyor, kimseye sirin gözükmek icin baskalarina laf falan sokmuyor.

Ne parasi yahu ??

Bu takimi zaten adam gibi yönetsen cok para kazanirsin. Bunu Adnan Polat yapamadi ama Ünal Aysal yapabilir. Ben bunun icin güveniyorum bu adama. Bana ne parasindan. Adam basarili bir Avrupa'li is adami. Benim de istedigim bu zaten. Basit düsünen biri degil, Türk zihniyeti ile yani. Ben profesyonel davranan birini istiyorum. Ve bu isim suanda Aysal'dir, ne Helvaci nede Kiran. Avrupa'da tekrar basari istiyorsak böyle liderlere ihtiyacimiz var iste. Adam sadece isini yapmak istiyor, kimseye sirin gözükmek icin baskalarina laf falan sokmuyor.

bazi arkadaslar sirf parasi oldugu icin,aciklamalara bakmadan istiyor unal aysal i,senden bahsetmiyorum,yazinda zaten aciklamani yapmissin aysal la ilgili.

unal aysal ciksin desin ki ridvan dilmen i alacagim yonetime profesyonel oldugu icin,hic kimse sesini cikarmaz parasi oldugu icin,demek istedigim yani bu adam kötu seyler yapsa bile parasi var diye savunulacak.

Bak kardesim, milleti tanimadan etmeden bol keseden sallama anladin mi? Ben gecmiste Adnan Ozturk'un baskanligini istedim, adam cok mu zengin? Hayir! Yani neymis efendim? Parasi icin istemiyorum ben Aysal'i. Parali baskanlarda gozum olsaydi Adnan Ozturk'u istemezdim veya Ali Durust'u.

Mesele Guc ve Vizyondur ama bunu sen anlayamazsin. Sana tavsiyem 14 mayis aksam'i Unal Aysal baskan secildikten sonra Tv'nin karsisinda helva ye sana iyi gelecektir Helvaci'nin ugrayacagi hezimet sonrasi.

bazi arkadaslar sirf parasi oldugu icin,aciklamalara bakmadan istiyor unal aysal i,senden bahsetmiyorum,yazinda zaten aciklamani yapmissin aysal la ilgili.

unal aysal ciksin desin ki ridvan dilmen i alacagim yonetime profesyonel oldugu icin,hic kimse sesini cikarmaz parasi oldugu icin,demek istedigim yani bu adam kötu seyler yapsa bile parasi var diye savunulacak.

Ridvan Dilmen'i niye getirsin ki ?? Burda kafam karisti simdi. :SS:

Ünal Aysal Galatasaray'lidir, bundan kimsenin süphesi olmasin. Galatasaray'a önceden hizmet etmis herkese sans verecektir, elin fb'lisine degil.

Bak kardesim, milleti tanimadan etmeden bol keseden sallama anladin mi? Ben gecmiste Adnan Ozturk'un baskanligini istedim, adam cok mu zengin? Hayir! Yani neymis efendim? Parasi icin istemiyorum ben Aysal'i. Parali baskanlarda gozum olsaydi Adnan Ozturk'u istemezdim veya Ali Durust'u.

Mesele Guc ve Vizyondur ama bunu sen anlayamazsin. Sana tavsiyem 14 mayis aksam'i Unal Aysal baskan secildikten sonra Tv'nin karsisinda helva ye sana iyi gelecektir Helvaci'nin ugrayacagi hezimet sonrasi.

benim yazdiklarim senin bir yerleren batmis ki boyle bir yazi yazmissin.

yazdiklarimi tekrar oku,batmayan yerleren de batsin.

Yo ben sadece bir yerlerinden birseyler uyduran ve sallayan insanlara kil oluyorum :)

Ridvan Dilmen'i niye getirsin ki ?? Burda kafam karisti simdi. :SS:

Ünal Aysal Galatasaray'lidir, bundan kimsenin süphesi olmasin. Galatasaray'a önceden hizmet etmis herkese sans verecektir, elin fb'lisine degil.

ridvan dilmen in bize yonetici olmasi kotu birsey degil mi?

ondan dolayi örnek olarak onu gosterdim.

demek istedigim negatif seyler yapsa da parasi oldugu icin hersey yolunda denilecek.

bizim milletimiz böyle,demiroren in parasi oldugu icin,transferler yaptigi icin hic kimse birsey demiyor,oysa ki besiktas in durumu bizden kotu ekonomik olarak,adamlar batmak uzere ama taraftar cok memnun cunku parasi var.

Zaten Adnan Polat'ın başarısız olmasının 1. sebebi yeterli gücünün olmayışıydı.Mesela geçen senenin başında transfere para harcamadık biz.Eğer Adnan Polat'ın mali gücü olsaydı şimdi o harcadığından daha fazlasını biletlerden,forma satışlarından,galibiyet primlerinden kazanmış olacaktık.Adnan Polat'ın bu riske girecek gücü yoktu.

Yo ben sadece bir yerlerinden birseyler uyduran ve sallayan insanlara kil oluyorum :)

bizim ulkemizde bunun ornekleri var,parasi oldugu icin hersey yolunda gosterilen okadar kisi varki.

mesela demiroren.

unal aysal 1 sezonumuzu kurtarabilir ama ardindan kotu seyler oldugu zaman yinede basarili gosterilecek parasi oldugu icin,bende buna kil oluyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt