Ünal Aysal Ekibini Tanıttı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal Ekibini Tanıttı

Cevap: Ünal Aysal Bugün Ekibini Tanıtacak

Yıldızlar bu uçakla gelecek.:)

39283.jpg

abdurrahim-albayrak-da-yonetime-giriyor.jpg

En çok abdurrahim albayrakın tekrar geleceği için seviniyorum tek aşkı galatasaray renkleri ve armayı sevmek inşallah ilerde başkan olur.

Şunu gördükten sonradirek gözünüzün önüne Cem Yılmaz gelsin. Bi nevi palavra :)

O da uçağın içini doldursun;)

demek oluyorki uçak alındığında göre artık romanya vs gibi ülkelerden değil ingiltere-almanya -laitn amerika gibi ülklerden yıldızlar gelecek :) uçak alan para varsa futbolcu alacak değil komple takım alacak para var demektir.

para sıkıntısı yok. aklıma uefa kupası ve dünya 3. takım geliyor

pilot: size kupayı getiren takımını getiriyorum

hasan şaş: abi yavaş git :)

ünal aysal direk tt arenaya indirecek helikopter alır, amanınnn booo bize ne oluyor böylee :)

Abdurrahim albayrak asil listedemi yedektemi? bilen birisi yanıtlarsa sevinirim.

Zenginin malı züğürdün ....

Adam uçak aldı kendine, herkes transferden girdi olaya.Allah akıl fikir versin:)

Aşk-ı Ünal Aysal ları tek tek fişliyorum. 31 ağustosta ifşa edicem:eek:

Servetli Baltalı Aykutlu takımı izlememe dileklerimle...,

Harbi harbi ben bu takımı baştan yaratacağım diyen bi tane iş adamı da çıkmadı vesselam...

Sadece parası pulu fazla çapı geniş diye futbol vizyonu sahibi sanırım ünal aysal

neyse susuyorumm

Dün gece izleyememişsiniz herhalde Mehmet Helvacıyı, en az 10 futbolculuk bir revizyon yapacaklarını anlattı.Yıldız tv'den bulun izleyin derim :)

Üst Alt