Ünal Aysal Ekibini Tanıttı - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal Ekibini Tanıttı

Cevap: Ünal Aysal Bugün Ekibini Tanıtacak

beyler ne oluyor? kim geliyor kim gidiyor?

kimleri almışız- kimleri teknik adam yapacakmışız? şimdi duyumcu patlması çıkar :)

fatih terim galatasaray da az sonnnraaa... ayrıntılarr

Bahri Havadir Ünal Aysal´in konusma metnini gösterdi. Ciddi anlamda bir yemin dedi Bahri Havadir. And icecek dedi. Okudu biraz metinden. Galatasaray´i dünyanin en önemli kulüpleri arasina yeniden sokacagima and iciyorum yaziyordu metinde

Adnan Öztürk

-Katılım konusunda gelen soruya cevabı:

Seçime 4.5-5 bin katılım bekliyorum.İsteğim 3 bin oyu geçmek çünkü alacağımız oy miktarı üyelerin bize olan güvenini gösterir.

-Teknik direktör konusunda gelen soruya cevabı:

Başkanımızın kafasında tabiki isimler vardır.Seçildikten sonra hep beraber otururuz tartışırız ona göre herşey belli olur.Kurumsallıkta bunu gerektirir filan dedi :)

hadi yahu umarım bu sefer hayal kırıklığına uğramayız Adnan Polat'ta olduğu gibi zira bu taraftar her şeyin en güzelini hakediyor

ntvspor'u açtım yattara koşuyordu kapattım.

neyse lig tv açık dursun belki bağlanırlar :)

Ünal Aysal: " Galatasaray´i yeniden dünyanin en önemli kulüpleri arasina sokacagima and iciyorum "

Abdurrahim Albayrak yedek listedeymis bu arada. Önemli degil demis, hepimiz hizmet edecegiz demis

ekibi tanıtmasın

ortaya koysun biz cumartesi seçerseniz herkesin istediği teknik adamla anlaşmak için yola çıkacaz.

hem yıldız hemde bazı genç isimlerle ön anlaşma için girişimlerde bulunuuyoruz desin yeter... gerisi kulub içi bizi ilgilendiren teknik adam ve transferler. önce takım kurulsun bi oh diyelim bu taraftar gerisi içinde desteğini tam yapar

Aysal: Bulent Tulun ve bir kac arkadas avrupada transfer arastırmaları yapıyor transfer donemıne paldır kuldur gırıyoruz beklenmedık sorunlarla karsılabılırız.

Üst Alt