Ünal Aysal: "Elmander & Kallström ikilisini çok istiyoruz" - Sayfa 22 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal: "Elmander & Kallström ikilisini çok istiyoruz"

Cevap: Ünal Aysal: "Elmander & Kallström ikilisini çok istiyoruz"

Bu camış şimdi Panathinaikos'un mu başkanı?Basketbolda efsane olmuş bir takımın başkanının böyle olması ne tuhaf bir şeydir lan.İnsan daha insana benzeyen birilerini bekliyor.

Degil, Olympiakos baskani..

Adam bildigin recep Ivedik'in yunan versiyonu..

Hareketlere afralara tafralara bak

[video=youtube;YMOlBNvgh7g]https://www.youtube.com/watch?v=YMOlBNvgh7g&feature=related[/video]

OlympiaKOs'sa tamam:) Onların başkanı olabilir vaktinde Efes'ten 50 sayı fark yemişlerdi Yunanistan'da:D

Kallström muazzam birşey olur. Elmander'den daha iyisi alınabilir ama o da çok kaliteli bir oyuncu. İkisi için de memnun kalır taraftrar.

ya rahat olun arkadaşlar. ne dedi ünal başkan. trnasfer bütçesi yok. serhat ulueren 50 m dolar lazımsa bi adam için verilcek mi dedi. ünal aysal ne gerekiyorsa dedi. yıldızlar alınacağını söyledi. tamam elmander ve kallströmü sordu serhat ulueren. ama bana kalırsa daha büyük yıldızlar da gelicek. 4 5 futbolcu dedi ama bence bu sayı geçilecek. mutlaka geçilecek. ben uzun zamandır kendimi bu kadar rahat hissettim takımım için. gerçekten konusmasıyla taraftara büyük güven veriyor ünal başkan.

Şöyle gazlamayın ortamı bu ne ya. Kallstörm beğenilmiyor sayenizde.

Sezonu orta sahada Ayhan- Baris- sarp gibi oyuncularla geçirdik fakat millet şimdi kallstromu beğenmiyor :) forum yönetimi ben yokken değişik bir ilaç falanmi dağıttı. Nasıl yaptınız bu kafayı.

Ben ikisini de istemiyorum Aysal ayrıca arkadaşların yeni yönetime sanki üst düzey futbol adamlarından kurulu bir yönetim gözüyle bakmasını da anlayamıyorum bence yönetim futbol cahili bir yönetim tek güvendigim Adnan Öztürk.

yavas baskanim. günde 2 transfer fenerli medyaya agir gelir. teker teker alda catlamasinlar ..

ikiside görev adamı kaliteli oyuncular,şayet gelirlerse bu teknik direktörün isteği doğrultusunda yapılan transferler olacakdır,ama bir ihtimalde hedef şaşırtma olabilir,yeni yönetimin trasnfer politikalarını henüz bilmiyoruz,sadece lafda 4-5 oyucu alınacak deniliyor ama bu tarafdanda takımın yarısı gönderiliyor :) biraz beklemek lazım,1 aya kadar zaten kim gelir kim gider göreceğiz ama 4-5 oyuncu ile bitmez bu sezon orası kesin..

kallström zaten yıllardan beri aradığımız oyun kurucu niteliğndeki bir ön libero,zamanında kallströmü alamadık gittik linderothu aldık ama oda elde patladı..

Sezonu orta sahada Ayhan- Baris- sarp gibi oyuncularla geçirdik fakat millet şimdi kallstromu beğenmiyor :) forum yönetimi ben yokken değişik bir ilaç falanmi dağıttı. Nasıl yaptınız bu kafayı.

Xavi ile İniesta gelicek çünkü milletin Kallströmü beğenmemesi çok normal.

Elmander'in bonservisi elinde,hiç riske girmeyiz alırsak.Adam tam bir görev adamı,savaşcı,teknik özellikleri gayet iyi ve fizik gücü yüksek bir oyuncu.Bonservis vermicegimiz icin gelmesini isterim tabiki.Kallström'ü begenmeyenleri kınıyorum,onun gelmesi mevcüt orta sahanın ortasını 3 gömlek atlatır be :)

Bu 2 oyuncu gelirse şayet,Kallström'u 4-5 bitirisek,5 milyon Euroya 2 iyi oyuncu almış oluruz,ki daha bu bütcenin 10da biri desek,hiçte fena degil.

Benim en çok istedigim Güney Amerikada 18-21 yaş arasında,potansiyeli çok yüksek olup ama pek tanınmayan birisini almamız.Scout ekibimiz umarım 2. bir Ribery bulur.

Ayrıca 10-15 milyona Dentinho yu alabiriz.Keşke gelse.

Ersan umarım bizde gibi.Birde Serdar Kesimal ve Serdar Azizi alırsak savunma tamam.Bu 3ü de 10-15 milyon tutsa,yine paramız kalır.Ochoa gelsin artık ama :D 5-8 de o olsa,al sana gayet iyi takım.Birde 1 sürpriz isim,dünya çapında bir isim daha alırsa,seneye şampiyonluga oynarız.Selçuk Inan'ıda bekleriğz :D

Ochoa

Sabri-Ersan-Serdar Kesimal,Çaglar

Kazım-Selçuk Inan-Kallström-Arda

Baros-Elmander

Hiçte fena gözükmüyor,ve alabilecegimiz oyuncular.Yüksek uçmadan yani..

Elmander'in bonservisi elinde,hiç riske girmeyiz alırsak.Adam tam bir görev adamı,savaşcı,teknik özellikleri gayet iyi ve fizik gücü yüksek bir oyuncu.Bonservis vermicegimiz icin gelmesini isterim tabiki.Kallström'ü begenmeyenleri kınıyorum,onun gelmesi mevcüt orta sahanın ortasını 3 gömlek atlatır be :)

Bu 2 oyuncu gelirse şayet,Kallström'u 4-5 bitirisek,5 milyon Euroya 2 iyi oyuncu almış oluruz,ki daha bu bütcenin 10da biri desek,hiçte fena degil.

Benim en çok istedigim Güney Amerikada 18-21 yaş arasında,potansiyeli çok yüksek olup ama pek tanınmayan birisini almamız.Scout ekibimiz umarım 2. bir Ribery bulur.

Ersan umarım bizde gibi.Birde Serdar Kesimal ve Serdar Azizi alırsak savunma tamam.Bu 3ü de 10-15 milyon tutsa,yine paramız kalır.Ochoa gelsin artık ama :D 5-8 de o olsa,al sana gayet iyi takım.Birde 1 sürpriz isim,dünya çapında bir isim daha alırsa,seneye şampiyonluga oynarız.Selçuk Inan'ıda bekleriğz :D

Ochoa

Baros-Elmander

Caglar, Kazim ve Elmander iyi birer yedek olurlar.

Sampiyonluk icin yeterli degiller.

Ochoa

Baros-Elmander

kazım'a güvenmiyorum ne olursa olsun. baros-elmander'in tüm senenin yükünü çekemeyeceğini düşünüyorum. baros sakatlanırsa elmander işi tek başına götüremez.

bir de ochoa'ya 5-8 demişsin, o arkadaşın bonservisi yok :) o parayla bir kanat alalım, hatta gerekirse iki senelik o parayı hamit'e verelim sağda o oynasın.

Üst Alt