Ünal Aysal Fatih Terim'le anlaştı iddiası! - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal Fatih Terim'le anlaştı iddiası!

Cevap: Ünal Aysal Fatih Terim'le anlaştı iddiası!

Peki Adnan Polat secime gitmezse ve bu yarim yamalak yönetimle devam ederse bir inat ugruna ne olacak? Bunun hesabini kim verecek? Böyle bir ihtimal dahi olmamali ya

eğer öyle bişey olursa camiamıza şu şarkıyı göndermekten övünç duyarım....

[video=youtube;RSTLe5NPsP0]https://www.youtube.com/watch?v=RSTLe5NPsP0[/video]

ben Gs bu durumdayken kalkip hata yapan kimseye acima durumunda degilim

eskiden hizmet vermisse elbet tesekkur edilmistir

hata yapma zamani degil su an ugur

akli basinda minimum hata yapan adam lazim

bitmis durumdayiz bitmis

dedigim gibi sana o ilk inan kirac konustugu gunde soyledim

boyle ortamlar olmasina ragmen ortada bir secim yokken cikip konusmayan soytarilik yapmayan baskan adayi benim oyumu zaten almistir mentalite olarak

belliki adam lobisiyle kulisiyle projesiyle ugrasiyor ama mantar gibi ortaliga cikmmiyor olmayacak yerde

Söylediklerin çok doğru şeyler Serdar, itirazım bunlara değil. Senle hep aynı sorunu yaşıyoruz aslında, tabi buna sorun denirse: üslup. Ama şunu anladım ki senin tarzın bu. Kızmıyorum artık. Benim de arada bozuluyor dengem bozuyorum üslubumu, ama toparlıyorum hemen. İçinde bulunduğumuz durumla alakalı daha çok bu.

İnan Kıraç'ı eleştirmekte sonuna kadar hakkın var sadece (söz meclisten dışarı) bunak demek ile yaşı artık geçiyor, ihtiyarlıyor demek arasında çok fark var. Bu adam geçmişte kalmadı, hala GS ye hizmet ediyor. Bir incele istersen GS Vakfı. Birazcık saygıyı hak ediyor.

Söylediklerin çok doğru şeyler Serdar, itirazım bunlara değil. Senle hep aynı sorunu yaşıyoruz aslında, tabi buna sorun denirse: uslüp. Ama şunu anladım ki senin tarzın bu. Kızmıyorum artık. Benim de arada bozuluyor dengem bozuyorum uslübumu, ama toparlıyorum hemen. İçinde bulunduğumuz durumla alakalı daha çok bu.

İnan Kıraç'ı eleştirmekte sonuna kadar hakkın var sadece (söz meclisten dışarı) bunak demek ile yaşı artık geçiyor, ihtiyarlıyor demek arasında çok fark var. Bu adam geçmişte kalmadı, hala GS ye hizmet ediyor. Bir incele istersen GS Vakfı. Birazcık saygıyı hak ediyor.

herkesten saygi goruyordur benden gormesede olur:) insanlarin egosunu tatmin edecek degilim:)

ne guzel heryer hararetlenmisti polat yelkenleri indirip pes ediyordu:(

bak simdi geri donduk iste

napim abi adam bunamissa ne diyeyim:) o zaman polatada kafasi calismiyor diyemeyecekmiyim

calismiyor iste:)

onlar bana saygi gostersin, taraftar onlardan daha onemli

biz olmasak onlar olmazdi

bu noktada boyle komik bir hata yapan insan kim olursa olsun isim olmaz

dedigin gibi uslup meselesi:)

bende 2 sene once sizin gibi saygili bir sekilde elestiriyordum

artik oyle bir sabrim yok, beni burada okuyanlar sanirim gecirdigim evrimide gormuslerdir.

ben polati 2 ay once elestirmeye baslayan biri degilim

herkes korurken ben burada soyluyordum herseyi

artik midemi bulandiriyor yalanlari falan

eskiden ne yapmis ne etmis hic ama hic umrumda degil

adam ne diyor bak

acilista kurye ile yollamis davetiyeleri ama kuryeciler satmis o adamlara teslim etmek yerine

hakkimizi arayacagiz falan diyor

bire isbilmez orada sigorta miktari diye bir bolum var sen oraya biletin tahmini degerini 300 400 neyse yazmazsa, o kuryeci kicini bile siler o biletle agzini acamazsin.

sen onu koyarsan oraya, hic peslerinde kosmana gerek yok bir ay surmez parani geri alman

ama sen hic bir cacik bilmeyen adamlarla klup yonetirsen is bilmedigin gibi

hayatin hatalar sonrasi yalan atmakla gecer

cok basit bir ornek bu

ugur beni senin tepesi atmis halin olarak dusunebilirsin:)

birazda alkollu:)

Kafam iyi zaten. Istifa et bak Adnan Polat. Hasta etme adami. Machoyum lan ben :D

Lucescu'yu harcadık biz aynı vaatle. Mümkünse Fatih Terim'i vaat etmeyen biri aday olsun, aday olan vaat etmesin. Sonra o adamın da Galatasaray'daki değeri Hagi'nin konumuna düşecek, yazıktır.

Isvicre Blick Gazetesi - Alain Kunz :

" Esim bile kararini vermisti. Bu adamda birseyler var. Sempatik, karizmatik ve cekici "

:D

Eurosport: Tunrnuvanin en iyi Teknik Direktörü Fatih Terim

Başkan ünal aysal olsun da..Hocanın kim olduğu önemli değil(hagi hariç)..

gelecek sene zaten avrupa'da olmayan, amacı uefa'ya katılmak olan bir takıma yıldız futbolcu alamayız. genelde türk ve belli bir kalitenin altında yabancılarla bir takım kuracağız. bunu fatih terim iyi yönetir gibi bağıra çağıra :)

valla geçen ailemin yanına gittim bir defter buldum böyle bir sezon maçlardan sonra gazete kupurlerini kesip yapıştırmışım falan. hakan şükür, ilie, hagi'li takım. son sayfasını fatih terim'e ayırmışım 10 tane falan fotoğrafını yapıştırmışım. mantık olarak bakamıyorum terim'e. duygusal yaklaşıyorum :)

Fatih Terim ismini karalamak isteyenlerin onun futbolun tek sorumlusu olmaması gerektiğini kim söylüyorsa, bu durumdan nasıl çıkılacağı hakkında umarım parlak bi düşüncesi vardır.. milyonlara hitap edicek kariyeri olduğu kadar futbolcularıda toparlayabilecek bi tek.dir. lazım.. Her Tek. Dir. taktik verebilir ama her tek. dir. takımını şaha kaldıramaz onları 2-0 dan 3-2 lere onları nağmalup kupaları aynı sistemle senelerce kupaları getiremez.. önemli olan 2 konu var.. 1. zaten adnan polat istifa etmicek ibrada edileceğini sanmıyorum çünkü 2002 den beri içinde bulunduğumuz mali kriz, ekonomik ve finansal kötülük yüzünden kimse başa gelmiyor 2002 den beri sadece Rahmetli Özhan Canaydın başkanlıgında ilerledik. sonrasında her ne kadar futbolda kötüden öte bir tablo ile karşılaşsakta finansal açıdan ve uefa 2012 kurallarına uyan en yakın tek türk takımı olmaya yakın olduğumuz için adnan polat ve kurulunun gideceğini sanmıyorum.. 2. konu ise yapılacak tek şey var ya hagi ile devam sezon sonuna kadar sonrasında Florya'nın kontrolü Terimde olucak ve Haldun Üstünel gelicek . zaten üstünelin Telegole telefon ile bağlanan veya 1-2 röportajını izleyen o geldiğinde gs formasının kimlere giydireceğini ve Scout ekibi gibi kritik kararları alıcağından emindir..

İsterse 100 milyon euro transfer parası versin. Terim takımı yine de batırır. Terim 1996'da hazır pişmiş takıma kondu, Hagi tuzu biberi oldu. Ama 2003 yılında kendini Tanrı sanıp 'takım yaratmak' isteyince cuk yerine diye oturdu kaldı. Bir daha kendine gelemedi, bu arada milli hayallerimizin içine etti. Daha öncede yazdım, mahkeme kararıyla floryaya 50 m den fazla yaklaşması yasaklanmalı!

İsterse 100 milyon euro transfer parası versin. Terim takımı yine de batırır. Terim 1996'da hazır pişmiş takıma kondu, Hagi tuzu biberi oldu. Ama 2003 yılında kendini Tanrı sanıp 'takım yaratmak' isteyince cuk yerine diye oturdu kaldı. Bir daha kendine gelemedi, bu arada milli hayallerimizin içine etti. Daha öncede yazdım, mahkeme kararıyla floryaya 50 m den fazla yaklaşması yasaklanmalı!

Yalnız birşeyi atlamışsın. 2003 yılından beri futbolcu yetişmiyor bu ülkede. Ortada adam gibi topçu yokken Terim ne yapsın?

Fatih Terim ismini karalamak isteyenlerin onun futbolun tek sorumlusu olmaması gerektiğini kim söylüyorsa, bu durumdan nasıl çıkılacağı hakkında umarım parlak bi düşüncesi vardır.. milyonlara hitap edicek kariyeri olduğu kadar futbolcularıda toparlayabilecek bi tek.dir. lazım.. Her Tek. Dir. taktik verebilir ama her tek. dir. takımını şaha kaldıramaz onları 2-0 dan 3-2 lere onları nağmalup kupaları aynı sistemle senelerce kupaları getiremez.. önemli olan 2 konu var.. 1. zaten adnan polat istifa etmicek ibrada edileceğini sanmıyorum çünkü 2002 den beri içinde bulunduğumuz mali kriz, ekonomik ve finansal kötülük yüzünden kimse başa gelmiyor 2002 den beri sadece Rahmetli Özhan Canaydın başkanlıgında ilerledik. sonrasında her ne kadar futbolda kötüden öte bir tablo ile karşılaşsakta finansal açıdan ve uefa 2012 kurallarına uyan en yakın tek türk takımı olmaya yakın olduğumuz için adnan polat ve kurulunun gideceğini sanmıyorum.. 2. konu ise yapılacak tek şey var ya hagi ile devam sezon sonuna kadar sonrasında Florya'nın kontrolü Terimde olucak ve Haldun Üstünel gelicek . zaten üstünelin Telegole telefon ile bağlanan veya 1-2 röportajını izleyen o geldiğinde gs formasının kimlere giydireceğini ve Scout ekibi gibi kritik kararları alıcağından emindir..

Düşünmüyorum dedi Haldun Üstünel ama biraz baskıyla gelir..

Mesele bu isimleri getirmek değil zaten,onların fikirlerini hayata geçirmek,Fatih Terim'i getirsek ne olacak,adama diyeceksin ki hocam bu işi sen biliyorsun,biz ofisimizdeyiz...

Ne transfer edeceği oyunculara yorum yaparsın ne de listesinle oynarsın,işi tamamen bilene bırakılmalı...

Üst Alt