Ünal Aysal l Başkanlık Haberleri - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal l Başkanlık Haberleri

Cevap: Ünal Aysal çekiliyor mu?

İnan Kıraç, G.Saray kongre üyelerine gereken mesajı çok net vermiştir. Bunun yansımalarını 20 gün sonra yapılacak mali kongrede hep beraber göreceğiz. Ben en azından 2 gündür camiayı ayağa kaldırması ve G.Sarayın sahipsiz olmadığını göstermesi bakımından Sn.İnan Kıraç' ı yürekten kutluyorum. Sn.Adnan Polat' ın bunca olumsuzluğa ve tepkiye rağmen camiayı rahatlatacak bir girişimde bulunmamasınıda oldukça manidar görüyorum. Daha ne olmalı ki G.Saray başkanı bu durumu aşacak bir çözüm üretmeli inanılır gibi değil...

Hep söyledim bu kadar lider birleşip bir yönetim oluşturursa başarı gelmez diye.

Daha şimdiden başladı kavgalar. İnan Kıraç Ünal Aysal'ı daha seçilmeden ekarte edip perde arkasında ben varım mesajı verdi.

Faruk Süren'i ezdi, Ünal Aysal'ı ezdi.

E yarın yeni yönetim kurulacak. Daha bu adamların birbirleri arasındaki çatışmaları var.

İnanın bana tek başına Adnan Öztürk, tek başına Ünal Aysal, tek başına Faruk Süren çok çok daha iyi yönetimler kurarlar.

2000 yılındaki yönetim kimlerden kurulmuş muş git bir bak bakalım.

Bir de kendine şu soruyu sor. Şu an yukarda saydığın kişiler tek başına bu parçalı bulutlu üyeler tarafından ezici üstünlükle seçilir mi? Seçilmesine seçilir de bu geçiş döneminde camianın tam desteğini alıp dış mihraklarla güçlü bir şekilde savaşıp aynı anda krumsallaşabilir mi?

Ünal Aysal her baskanlik seciminde piyasaya cikar ve secimin sonuna gelince yok bana söyle dediler,yok böyle dediler diye geri cekilen bir adamdir,yani bir nevi Galatasaray i kendine reklam yapan bir sahsiyettir,en azindan bunca yildir hakkinda cikan haberler bana bu izlenimi verdi.

Bizim basimiza cok zengin bir adamin gelmesine gerek yok,zira Adnan Polat en az türkiyedeki tüm kulüp baskanlarindan daha zengin bir adamdir.Ama takim icin cebinden bes kurus bile cikmayan bir baskandir ayni aziz yildirim gibi.Bize yönetimin her bölümünde isini bilen yöneticiler lazim,yoksa bu takimdaki mal varligi türkiyedeki,hatta avrupadaki üst düzey takimlarda bile yok.Düsünsenize ,türkiyenin en pahali semtlerinde arsaniz,emlaklariniz var ama bunlari kullanamiyorsunuz,bunu kullanmak icin zengin degil sadece isini bilen bir baskan olmaniz yeterli.

Cevap: Ünal Aysal çekiliyormu?

Böl, şahin böl. Daha da böl. Liğme liğme et. Eleştirme ne güzel bişi dimi ya. Biri yaratıyor sen parçalıyorsun. Ohh ne güze ne güzel.

Adnan Polat Canaydın'ın ricasıyla yarım kalan projelerin tamamlanması için seçilen bir başkan. Camia olarak Canaydın'ın bu isteğine saygı duyup kabul edildi. İkinci seçildiğinde de projelerin son aşamasına gelinmişti. Eğer bu şans Polat'a verilmeseydi çok daha fazla eleştri alırdı.

İnan Kıraç'a sen kimsin diyebilirsin. Herkezin bunu deme özgürlüğü var. Aynı benim sana diyebileceğim gibi.

Adam bakmış yıllarca emek verdiği camia paramparça bunun sorumlusuna diyor ki "yıprandın, sağlıklı düşünemiyorsun, çekil, çekilmessen her zaman bir yöntem bulunur, yapmassan bunun için çalışır bir yöntem bulur senin yetkilerini kilitlemeye çalışırım çünkü hala harcıyorsun, transfer yapıp hoca arıyorsun., gel ikna ol bize daha çok zarar verme." diyor.

İyi ki de diyor.

Ayrıca Kimsenin kimseye garanti maranti verdiği yok. Adam yıllardır bu camiaya hizmet etmiş (en azından senden çok), senin önüne bir şey koyuyor ister op başının koy, ister senin gibi ne ulan bu deyip araştırıp bakmadan üstüne tükür. 100 milyon olayını da unut.

Git ilk önce diğer başlıktaki Ünal Aysal röportajını oku. Ama okuduktan sonra üstüne tükürme. Al duvarına as.

madem o kadar düşünüyordu kulübü, Adnan Polat'ın kanal kanal dolaşıp para topladığı zaman çıkıp ahkam kesecekti...

şimdi çıkıp başkan bu olacak, yardımcısı bu olacak, yönetici bu olacak demek kolay...

Bencede ünal aysal tek başına yönetime gelmeli..Yada adnan öztürk tek başına gelmeli..Bu kadar lider'in aynı ortamda calışması sorunlar ortaya cıkarır yanlış olur..

Bir deli kuyuya taş atmış misali...Uyduruk bir habere benziyor.

Eğer doğruysa Ünal Aysal yoksa, Adnan Öztürk başkan olsun.

madem o kadar düşünüyordu kulübü, Adnan Polat'ın kanal kanal dolaşıp para topladığı zaman çıkıp ahkam kesecekti...

şimdi çıkıp başkan bu olacak, yardımcısı bu olacak, yönetici bu olacak demek kolay...

Aha hala devam ha. Sen dönerci ustası falan mısın Şahin. Dilimlemesen için rahat etmiyor her an her şekilde bişeyler buluyorsun maşaşallah. Bir sonraki mesajında gölcük depremi olurken bu adam nie çıkıpbize haber vermedi, neden durdurmadı depremi dersen şaşırmıyacam artık.

Adam da senin benim gibi insan evladı Şahin. Sen ve ben burda bilgisayar başında insanlık adına çok fayda getircek! yorumlarımızı ülke insanımıza sunarken bu adam koca bir yapılanma olan Galatasaray Eğitim Vakfı'nı yönetiyor Şahin.

Bu sana son mesajım Şahin. Böldüklerini yapıştırmaktan yoruldum Şahin.

Aha hala devam ha. Sen dönerci ustası falan mısın Şahin. Dilimlemesen için rahat etmiyor her an her şekilde bişeyler buluyorsun maşaşallah. Bir sonraki mesajında gölcük depremi olurken bu adam nie çıkıpbize haber vermedi, neden durdurmadı depremi dersen şaşırmıyacam artık.

Adam da senin benim gibi insan evladı Şahin. Sen ve ben burda bilgisayar başında insanlık adına çok fayda getircek! yorumlarımızı ülke insanımıza sunarken bu adam koca bir yapılanma olan Galatasaray Eğitim Vakfı'nı yönetiyor Şahin.

Bu sana son mesajım Şahin. Böldüklerini yapıştırmaktan yoruldum Şahin.

sadece :D

renktas keske biraz arastiripta yazsaydin. ünal aysal her baskanlik seciminde piyasaya cikan biri demissin. adamin 10 senesi anca doldu. nasil cikiyor her secimde baskanlik icin? adam niye galatasarayi kendine reklam yapsin? ihtiyacimi var? baskan adaylari arasinda enaz konusan kisi ünal aysaldir. gördünmü öyle canli yayinlarda? yada boy boy poz verip baskanlik adayiyim dedigini.

Tamam olay bitmiştir...

Yakın çevre ve ifade edildi kelimeleri....

Ne kadar kolay bir meslekmiş bu gazetecilik yahu... Temelli dönüş yapsam Türkiyeye hemen gazeteci olurum hatta Gazete kurmayı bile düşünüyorum...

Az masraf çok para = hiç biryere gitmeden masa başı senaryomu yazarım okuyup inananlar, yazılanları ciddiye alıp yorumlayanlar dolu zaaten Türkiyede....

Hele hele bu forumda.....

eger öyle bir sey yaparsan, haber et. Beraber gidelim Alamanya'dan, gidip Türkiye de bir gazete kurariz, atip tutariz, sonra da gelsin paralaaar...;)

2 sey soylucem :

1) inan kırac'a liseci diye atıp tutuyorsunuz da bahsettigi yonetmde faruk suren var.. liseli degildir kendisi.. ayrıca zamanında adnan polatı desteklemiştir son secimde..

2) uslubuna laf edip duruyorsunz.. adam millet gibi arkadan atıp tutup kaybolmadı.. cıktı ne varsa dusundugu catır catır konustu.. dha gecn haftaya kadar birileri su işe el atsın denilmiyor muydu? forumda duayenler niye sahip cıkmıyor diye bir suru muhabbet ve yazı olmadı mı? alın işte cıktı adam konustu.. olabilcek en iyi ihtimalden bahsetti.. unal aysal-faruk suren-adnan ozturk gibi 3 etkili olucak ismi bir arada sundu.. isterse ali durust de katılsın bu gruba dedi.. daha guclu yonetim kim cıkar bunun karsısına??

İnan Kıraç, G.Saray kongre üyelerine gereken mesajı çok net vermiştir. Bunun yansımalarını 20 gün sonra yapılacak mali kongrede hep beraber göreceğiz. Ben en azından 2 gündür camiayı ayağa kaldırması ve G.Sarayın sahipsiz olmadığını göstermesi bakımından Sn.İnan Kıraç' ı yürekten kutluyorum. Sn.Adnan Polat' ın bunca olumsuzluğa ve tepkiye rağmen camiayı rahatlatacak bir girişimde bulunmamasınıda oldukça manidar görüyorum. Daha ne olmalı ki G.Saray başkanı bu durumu aşacak bir çözüm üretmeli inanılır gibi değil...

Taktire laik bir yorum.

Cevap: Ünal Aysal l Başkanlık Haberleri

inan kıraçın konuşmalarından sonra niyeti varsa da vazgeçmiş olabilir...

bence camiada inan kıraç yüzünden antipatik olmuştur...

hele ki 100 milyon verecek söylentileri ipini çekmiştir...

taraftar arasında bu söylem alkış alabilir...

ancak kongre de tam tersi olur...

cünkü orada herkes bilir ki böyle birşey galatasarayı şimdiki durumdan çok daha kötüye götürür

kaldı ki ünal aysal'ın böyle bir niyeti olduğunu da sanmıyorum...

galatasaray'a kim başkan olacaksa...

birisinin işaret etmesiyle değil...

kendini anlatmasıyla ve doğru yönetim kurulunu kurmasıyla olmalıdır...

bi yonetimde 4 tane baskan varsa o yonetim basarisiz olur.

adnan polat yigit sardan gelmeden önce nasildi,o geldikten sonra nasildi?

inan kıraçın konuşmalarından sonra niyeti varsa da vazgeçmiş olabilir...

bence camiada inan kıraç yüzünden antipatik olmuştur...

hele ki 100 milyon verecek söylentileri ipini çekmiştir...

taraftar arasında bu söylem alkış alabilir...

ancak kongre de tam tersi olur...

cünkü orada herkes bilir ki böyle birşey galatasarayı şimdiki durumdan çok daha kötüye götürür

kaldı ki ünal aysal'ın böyle bir niyeti olduğunu da sanmıyorum...

galatasaray'a kim başkan olacaksa...

birisinin işaret etmesiyle değil...

kendini anlatmasıyla ve doğru yönetim kurulunu kurmasıyla olmalıdır...

Gerekirse cebinde 100 milyon dolar "verebilecek" dedi..Kesin verecek demedi..

Üst Alt