Ünal Aysal, Lig Radyo'ya konuk oldu - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal, Lig Radyo'ya konuk oldu

Cevap: Ünal Aysal, Lig Radyo'ya konuk oldu

ÜÇ yenİ dava daha aÇildi...! A.polat ne yapmak İstİyor? Şok İddİa.. 14 mayis seÇİm sonuÇlarina İtİraz edİlecek

Esas amacının ise medyada da yer aldığı ve MALİ KONGRE DE ÜYELERİN KONUŞMALARINDA İFADE ETTİĞİ GİBİ, hesaplarda olan çok büyük oynamaların HASIR ALTI edilmesini, yani yeni yönetimin POLAT dönemi hesaplarının üzerine gitmemesi ve POLAT yönetimi hakkında HUKUKİ yolun açılmamasını engellemek olduğu iddia edilmekte ve yüksek sesle dillendirilmekte.

Bilindiği gibi MALİ GENEL KURULDA konuşan 38 üyenin büyük bölümü örneklerle HESAPLARDA BÜYÜK USULSÜZLÜKLER yapıldığı, YÖNETİME bu konuda DİLEKÇELER verilmesine rağmen hiç bir cevap alamadıklarını, bunun hesabının mutlaka sorulması gerektiğini belirtmişler ve ÇOK BÜYÜK SORU İŞARETLERİNİN olduğunu vurgulamışlardı..

AYSAL, G.SARAY HESAPLARINI BAĞIMSIZ DENETLEME KURULUŞLARINA BIRAKACAĞIZ demişti..

Öte yandan başkan adaylarından ÜNAL AYSAL " BENİM 22 ŞİRKETİM VAR. KENDİ ŞİRKETLERİMİ BİLE BAĞIMSIZ DENETLEME KURULUŞLARINA DENETLETİYORUM. G.SARAY'IN BÜTÜN HESAPLARINI KONULARINDA UZMAN BAĞIMSIZ DENETLEME KURULUŞLARI DENETLEYECEK, VE ÇIKAN SONUÇTA GEREKENLER YAPILACAK " demişti.

İşte bu açıklamanan POLAT ve yandaşlarını korkuttuğu AYSAL'IN 22 ŞİRKETİNİ DENETLEYEN BAĞIMSIZ DENETLEME KURULUŞLARANIN, Polat yönetimi hesaplarının ve özellikle ŞİRKET HESAPLARININ dumanını attıracaklarını, en küçük detaylara kadar inebilecek olmaları..

30 dakika sonra kovdu Mehmet Ayan´i :D Hic sevmiyor konusmayi galiba :)

:D

Öyle heralde. Ön planda durmayida pek sevmiyor, sorularin cogu da ayni asagi yukari, skliyor gibi bir izlenim verdi bana. Zaten futbol ilserinden de pek anlamadigi icin cevap veremiyor, aynisini söylüyor sürekli.

Macini izler, arka kapidan cikar, arabasina biner eve gider. Gören olursa 2-3 görüntü alir medya ya yansitir.

Böyle bir baskanlik profili cizecek gibi.

Türkiye'nin heryerindeki mahkemelerde dava açıyor adamlar. Ya tutarsa diye. Ne koltukmuş be.

Türkiye'nin heryerindeki mahkemelerde dava açıyor adamlar. Ya tutarsa diye. Ne koltukmuş be.

Ben bu son acılan davaların gundem bulandırmaktan baska birsey oldugunu düşünmüyorum cunku mahkemede bunu onayladı;

Yönetim kendi iradesiyle secim kararı aldıgı icin secim icin hicbir problem yoktur.

Neden Terim'e uymuyor yahu? Bu bir ekip isidir. Gecmistede Fatih Terim bir ekiple calisti, simdide yine calisir.

Tek basina calisiyormusmus, hikaye anlatmayin yahu. HIC BIR TEKNIK DIREKTOR tek basina calismaz, calisamaz.

En güçlü başkan adayı olarak gösterilen Ünal Aysal, dün “Hiçbir teknik adam ya da futbolcu ile görüşmedim” açıklaması yaptı.

Aysal’ın, yapılacak tüm faaliyetlerin borsaya bildirilme zorunluluğu nedeniyle SPK ile sorun yaşamamak için böyle bir açıklama yaptığı belirtildi. Gerçekte Aysal’ın bir süredir işbaşında olan ekibinin, yurt içi ve dışında yoğun faaliyette olduğu biliniyor. Bu ekibin, teknik direktör olarak Fatih Terim ile temas halinde olduğu da ifade ediliyor.

dogru olabilirmi dersiniz?

Hocam genel olarak bir yorum yapmak istiyorum.

Parçalının geri dönmesi öncelikle çok güzel. Tabi eğer bahsedilen parçalı Süper Kupa Finalinde Mario Jardel'in havada savurarak bizi coşturduğu forma ise :)

Sonrasında işi profesyonellere bırakacağız demesi Futbol Şubesinde Ali Dürüst Geri kalan Sportif idare kısmında Thomas Kurth Pazarlama Peter Kenyon ve Esteve Calzada'nın olacağı izlenimi uyandırdı. Ne olur bilinmez.

Teknik Direktör yüksek ihtimal takımın genelini yola getirebilecek, Türk oyuncuları tanıyan ve Türkiye'yi bilen Fatih hoca olacak gibi.

Transferlere gelince Selçuk İnan eğer Türkiye'de Trabzonspor dışında bir takımda oynamayı kabul ediyorsa Galatasaray bu ihtimaller dahilinde olacaktır. Şu sıralar bu görüşmeler olmalı diyorlar ancak ne Selçuk Trabzonspor Şampiyonluğu kovalarken transfer görüşmesi yapar ne de Hamit sezon bitmeden yapmaz..

22 Mayıstan sonraki süreç çok önemlidir. Bu süreçte iyi transferler yapılır diye düşünüyorum.

GsTv ve Kalamış projeleri, Amatör branşlara zaten yönetim dışında da çok büyük yardımlar yapan Ünal Aysal'ın çok önem vereceğinden eminim. Önümüzdeki 1 yıl çok önemli bu süreçte Ünal Aysal kafasındakiler gerçeğe dönüştürebilir ve taraftarımız ve oyuncular da bu yıldan dersler çıkarabilirse çok güzel günler bizi bekler..

edit: Eğer " Ben oyuncunun sadece fiyatını sorarım, pazarlık etmem, alırım" sözü gerçek ise çok iddialı ve karizmatik olmuş ;)

En güçlü başkan adayı olarak gösterilen Ünal Aysal, dün “Hiçbir teknik adam ya da futbolcu ile görüşmedim” açıklaması yaptı.

Aysal’ın, yapılacak tüm faaliyetlerin borsaya bildirilme zorunluluğu nedeniyle SPK ile sorun yaşamamak için böyle bir açıklama yaptığı belirtildi. Gerçekte Aysal’ın bir süredir işbaşında olan ekibinin, yurt içi ve dışında yoğun faaliyette olduğu biliniyor. Bu ekibin, teknik direktör olarak Fatih Terim ile temas halinde olduğu da ifade ediliyor.

dogru olabilirmi dersiniz?

doğru olamaz..ünal aysal resmi olarak sadece üye şu anda yaptığı faaliyetler klübü bağlamaz..

TD ile Türkiye'de görüşecekmiş dimi. Gerets'i Türkiye'ye çağırır ve anlaşma olmazsa herkes duyar, aynı şeklide Lucescu'yu da. Hatta dünyadaki Galatasaray'da çalışabilecek bütün TD leri çağırsa duyarız. Türkiye'de konuşacakmış bu adamla. Kim olabilir. Ben sayayım size

Avcı

Tolunay

Avcı - Tolunay

Terim

Ersun Yanal

Hikmet Karaman

Yılmaz Vural

Hepsini yazayım da sonra aranızdan bazıları çıkıp şu adamı yazmamışsın demesin. Ama yine de çıkar biri şimdi Sakıp Özberk'i unutmuşsun falan der. Neyse.

Beyler bir bakın bakalım yuarıdaki hocalardan hangisi olabilir

Fatih Terimden başkası bu takımı toparlayamaz.Onun da toparlama şansı %50.Zaten 22 mayısa kadar büyük ihtimal hamiti,ekiciyi,selçuğu kaptırmış oluruz.Ondan sonra istedikleri kadar para harcasınlar

doğru olamaz..ünal aysal resmi olarak sadece üye şu anda yaptığı faaliyetler klübü bağlamaz..

suanda baglamamasi sence ileride "geriye donuk" baglamayacagi manasini tasir mi ? burada hukuksal platformda bile saatlerce tartisilacak konular nerdeyse cekirdek citlar gibi konusuluyor , seni tenzih ediyorum ,alinti yaptigim icin seni kast ettigimi dusunme , yukarida okudum davalar acilmis yeni .. bir kisi de davalardaki talepleri yazmamis , bir kisi de en ufak hukuki bilgi vermemis , hemen sayfalarca yorum var .. hangi bilgi uzerine yorum yapildigi belli bile degil

bu her konuda boyle .. emir sarigul istifa etti deniyor mesela ,alti yorum dolu .. daha komigi sirketlerden biri iflas etti yaziyor , nerdeyse bir kisi yazmamis teknik iflasin tanimini , sirket birlesmesinin sonuclarindan dogan mali tablo yorumlanmasini

hep ici bos yorum , hem safsata , kusura bakmayin ama haksiz miyim yani ,biraz dolu veya okuyup inceleyip icini doldurarak tartisalim su konulari.

Üst Alt