Ünal Aysal, Lig Radyo'ya konuk oldu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal, Lig Radyo'ya konuk oldu

Cevap: Ünal Aysal Lig Radyo'ya Katılacak l 6 Mayıs l 19.30

- Taraftar Üye Kart projesi sorulabilir

- Transferde rekabet edemememiz senelerdir

- Hakkimizin korunmasi

- 2 dönem sonunda Galatasaray´i nerde görmeyi hedefliyorsunuz? Ilk dönem icin de sorulabilir

- Sacma forma renklerinden vazgecilmesi

- Amatör subeler (Yenilmez Armadalari yaratacagiz demisti gerci)

- Stadi doldurmak icin düsünceleri var mi?

Ilk aklima gelenler

- Transferde rekabet edemememiz senelerdir

Bence bu cok güzel bir nokta, bunu sorun, baglanacak varsa buradan.

Söyle bir cevap bekliyorum: Biz Galatasarayiz, istedigimiiz adami aliriz, rakib takimlardan kim isterse istesin fark etmez.

Ciksin adamin karsisina biri ve desin Adel Taarabt alinmali :D

Scout ekibini bende cok merak ediyorum. Simdiye kadar bisi göremedik. Bakalim yeni Yönetimde nasil olacak.

Scout ekibi sorulabilir, futbol okullari projeleri sorulabilinir.

Bi ton soru var.

Baglananlarin cogu hep dandik sorular soruyor, yok siz olsaydiniz stad acilisini da ki olaylari nasil engellerdiniz, yok su yok bu, hep gecmisi soruyorlar.

Gercekten sorun gelecek sezon Ayhan i Mustafa yi ve Barisi mi cekecegiz gene.. Ozaman belki anlar ve gönderir :D

Forever Taarabt ve Konoplyanka.....

Bide bugünkü aciklamasinin üstüne gidebiliriz :) Söylediklerinden birseyler cikaririz. Kimseyle görüsmedim dedi ya. Zaman kaybedeceginizi düsünmüyormusunuz gibi zarflar atabiliriz :)

bide bugünkü aciklamasinin üstüne gidebiliriz :) söylediklerinden birseyler cikaririz. Kimseyle görüsmedim dedi ya. Zaman kaybedeceginizi düsünmüyormusunuz gibi zarflar atabiliriz :)

soru sormucam ben. Merak ettİĞİm bİŞey yok. HerŞey ortada avrupa fatİhİ yenİden rakİplerİnİ tİtretmeye gelİyor

Üst Alt