Ünal Aysal, NTV Spor'a konuk oldu | Teknik Direktörümüz Açıklandı: Fatih Terim - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal, NTV Spor'a konuk oldu | Teknik Direktörümüz Açıklandı: Fatih Terim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Ünal Aysal Perşembe günü 20.00'de NTV Spor'da

Bu programa çıkışı sebebiyle söylemiyorum ama Polat döneminde abartı seviyesine varmış olan "konuşmama, röpörtaj yasaklama, transfer gizleme" güvensizlikleri bu dönem bitecek galiba. Bitsin, gitsin.

Cevap: Ünal Aysal bugün 20.00'de NTV Spor'da

arkadaşlar sabah ntvspor da dün akşamki not defterinden görüntüler vardı yada tekrarıyda heralde kanal değiştirirken gözüme çarptı ve biraz seyrettim. rıdvan efendi haftanın hakemi olarak cüneyt çakırı seçmiş. rıdvan efendiye baya bir saydırdım tabi fbtvspora da. bugün başkan çıksa da sorsa şu rıdvan denen şahsiyetsize; "sen herkesin kaç gündür tartıştığı hakemi (yanlı karar verdiğine fenerliler dışında herkesin hem fikir olduğu hakeme) nasıl haftanın hakemi seçersin?" diye sorsa ve eklese geçen programda olduğu "benim taraftarım senden ve kanalından açıklama bekliyor, neden bu kadar taraflı yayın yapıryorsunuz?" diye.

işte ben bu ve bunun gibi haysiyetsiz, karaktersiz ve dürüst olmayan insanlar yüzünden *****lilleri sevmiyorum. yaptıkları tüm şikeler ortada. ama allah büyük, yine hüsran olacak bu sene inşallah. medya, şike, masa başı oyunları,fenerasyon,para ve etik olmayan herşey sizde olabilir ama unutmayın allah herzaman doğrunun ve dürüstün yanındadır. bu yüzden de daha çok beklersiniz şampiyon olmayı!

Gündeme ilişkin bir kaç bilgi alsak güzel olur başkandan. Transfer bilgisi vermesi kötü oluyor. İnsanlarda beklenti oluşuyor ve gerçekleşmediğinde çok büyük tepkiler alınıyor.

arkadaşlar sabah ntvspor da dün akşamki not defterinden görüntüler vardı yada tekrarıyda heralde kanal değiştirirken gözüme çarptı ve biraz seyrettim. rıdvan efendi haftanın hakemi olarak cüneyt çakırı seçmiş. rıdvan efendiye baya bir saydırdım tabi fbtvspora da. bugün başkan çıksa da sorsa şu rıdvan denen şahsiyetsize; "sen herkesin kaç gündür tartıştığı hakemi (yanlı karar verdiğine fenerliler dışında herkesin hem fikir olduğu hakeme) nasıl haftanın hakemi seçersin?" diye sorsa ve eklese geçen programda olduğu "benim taraftarım senden ve kanalından açıklama bekliyor, neden bu kadar taraflı yayın yapıryorsunuz?" diye.

işte ben bu ve bunun gibi haysiyetsiz, karaktersiz ve dürüst olmayan insanlar yüzünden *****lilleri sevmiyorum. yaptıkları tüm şikeler ortada. ama allah büyük, yine hüsran olacak bu sene inşallah. medya, şike, masa başı oyunları,fenerasyon,para ve etik olmayan herşey sizde olabilir ama unutmayın allah herzaman doğrunun ve dürüstün yanındadır. bu yüzden de daha çok beklersiniz şampiyon olmayı!

millet hala başkan çıksın o kanala kapak taksın şu çalışanı azarlasın derdinde.

Bırakın yahu bunları başkanda her çıktığı kanalda lise müdür yardımcıları gibi her halta sallayacak değil ya

Rıdvan haftanın hakemi seçmiş seçer arkadaşım adam tabiki Fenerbahçe lehine konuşacak.

Ünal Aysal'dan sürekli böyle şeyler beklemek yanlıştır. Ha ben demiyorumki hakkımızı savunmasın başkan hakkımızı her durumda savunacağını zaten Serhat Ulueren'e karşı gösterdi.

Bence böyle kapak beklemek yerine bilgi almayı beklesek neler diyebileceğini konuşsak çok daha iyi olur

en sevmediğim taraftar tipisin:

"renk körü olmuş taraftar"

bir taraftardan tarafsız olmasını beklemek çok saçma olur ama bu kadar da abartmamak lazım

o maçtaki penatılara diyecek laf yok hepsi doğru karar

o penaltıları peşpeşe ancak cüneyt çakır gibi iyi bir hakem verebilir

Türkiyenin en iyi hakemi

bunu yönettiği avrupa maçlarından da anlayabiliriz

burası Galatasaray forumu diye rakiplerimize ve hakemlere alenen hırsız şerefsiz şikeci gibi ağır ithamlar yaparak prim yapacağını mı sanıyosun ?

en sevmediğim taraftar tipisin:

"renk körü olmuş taraftar"

bir taraftardan tarafsız olmasını beklemek çok saçma olur ama bu kadar da abartmamak lazım

o maçtaki penatılara diyecek laf yok hepsi doğru karar

o penaltıları peşpeşe ancak cüneyt çakır gibi iyi bir hakem verebilir

Türkiyenin en iyi hakemi

bunu yönettiği avrupa maçlarından da anlayabiliriz

burası Galatasaray forumu diye rakiplerimize ve hakemlere alenen hırsız şerefsiz şikeci gibi ağır ithamlar yaparak prim yapacağını mı sanıyosun ?

valla sende benim en sevmediğim taraftar tipisin. objetktif görünmek adına ya da prim yapmak adına kişiliğinden ödün veren insanlardan. senin gibi düşüneneler takımımızı yönettiği için takım bu hallere geldi. asıl bu sene federasyon ve mhk nın yaptıklarını tarafsız olarak görmek nasıl bir çelişkidir. yazmışsın taraf olanın taraf olmasında dağal bir şey olmaz diye. bu bahsettiğimiz kanal ve yorumcu ulusal bir kanalda bütün takımları yorumluyor. aynı durum bizim başımıza gelmiş olsaydı yine rıdvan efendi aynı hakemi haftanın hakemi seçermiydi bir düşün bakalım. böyle ucuz objektiflik numaralarını bırak. ya olduğun gibi görün yada göründüğü gibi ol. o zaman sence rakip takım tamamen haklı olarak sampiyon oluyor öylemi? asıl bizim sizin gibi düşünenlerden kurtulmamız lazım. yazmışsın oraya rakibe şerefsiz diye itham etimişim, ama daha doğru dürüst okuyamıryorsun , bak bakalım öyle bir şey yazıyormu? ne için prim yapacakmışım onu da anlamadım. doğru bilidiğim ve içimden geçenleri yazarım ara sıra o kadar. senin yazdığını mesaj sayısından böyle bir kaygın olduğu ve amacın olduğu ortaya çıkıyor.

Fenerbahçe - Ankaragücü maçında Cüneyt Çakır yüksek performans gösterdi.

millet hala başkan çıksın o kanala kapak taksın şu çalışanı azarlasın derdinde.

Bırakın yahu bunları başkanda her çıktığı kanalda lise müdür yardımcıları gibi her halta sallayacak değil ya

Rıdvan haftanın hakemi seçmiş seçer arkadaşım adam tabiki Fenerbahçe lehine konuşacak.

Ünal Aysal'dan sürekli böyle şeyler beklemek yanlıştır. Ha ben demiyorumki hakkımızı savunmasın başkan hakkımızı her durumda savunacağını zaten Serhat Ulueren'e karşı gösterdi.

Bence böyle kapak beklemek yerine bilgi almayı beklesek neler diyebileceğini konuşsak çok daha iyi olur

bak şimdi senin dediğine bakacak olursak bende ceza hakimyim, futbolla ilgili bir davada iki taraftan biri bizden diğeri başka takımlı olsun. bende ozaman diğer takım taraftarını suçlu mu bulmalıyım. senin dediğin gibi olmaz. rıdvan tv de bütün takımları yorumluyor diğeride ulusal bir kanal. yani taraf olmaları çok yanlış ve böyle birşey olmamalı. benim burada anlatmak istediğim bizim de medya gücünü tekrar kazanmamız gerektiğini anlatmaktı. burda isimlerin yada kanalların bir önemi yok. sence de her kanal objektif olmamalı mı? ben diyorum ki sadece serhata değil tüm yanlı kanal ve yorumculara gücümüzü göstersin ki bir daha böyle bir şey yaparken daha temkinli adım atsınlar. şunu da söymek isterim, başkanın zaten öyle sert bir tavrı yok, kimseyi de azarlamıyor. ama duruşu gayet karizmatik. saygılar.

valla sende benim en sevmediğim taraftar tipisin. objetktif görünmek adına ya da prim yapmak adına kişiliğinden ödün veren insanlardan. senin gibi düşüneneler takımımızı yönettiği için takım bu hallere geldi. asıl bu sene federasyon ve mhk nın yaptıklarını tarafsız olarak görmek nasıl bir çelişkidir. yazmışsın taraf olanın taraf olmasında dağal bir şey olmaz diye. bu bahsettiğimiz kanal ve yorumcu ulusal bir kanalda bütün takımları yorumluyor. aynı durum bizim başımıza gelmiş olsaydı yine rıdvan efendi aynı hakemi haftanın hakemi seçermiydi bir düşün bakalım. böyle ucuz objektiflik numaralarını bırak. ya olduğun gibi görün yada göründüğü gibi ol. o zaman sence rakip takım tamamen haklı olarak sampiyon oluyor öylemi? asıl bizim sizin gibi düşünenlerden kurtulmamız lazım. yazmışsın oraya rakibe şerefsiz diye itham etimişim, ama daha doğru dürüst okuyamıryorsun , bak bakalım öyle bir şey yazıyormu? ne için prim yapacakmışım onu da anlamadım. doğru bilidiğim ve içimden geçenleri yazarım ara sıra o kadar. senin yazdığını mesaj sayısından böyle bir kaygın olduğu ve amacın olduğu ortaya çıkıyor.

benim bu forumu sevme nedenim herkesin bilinçli olması

ağzına geleni söylememesi

biraz daha objektif bakabilmesi

mhkyi ve federasyonu tabiyki haklı bulmuyorum ama cüneyt çakırdan bahsediyosak o adamın dürüst ve başarılı bi hakem olduğunu düşünüyorum

gerçek hayatta beni tanıyomusun ki olduğun gibi görün diyosun

neysem oyum zaten

benim bu forumu sevme nedenim herkesin bilinçli olması

ağzına geleni söylememesi

biraz daha objektif bakabilmesi

mhkyi ve federasyonu tabiyki haklı bulmuyorum ama cüneyt çakırdan bahsediyosak o adamın dürüst ve başarılı bi hakem olduğunu düşünüyorum

gerçek hayatta beni tanıyomusun ki olduğun gibi görün diyosun

neysem oyum zaten

bu forumdakilerin bilinçli olup olmadığına sen mi karar veriyorsun. burada zaten bir aile ortamı var. herkes istediğini söylebilir. söylenenlere bu tür cevaplar vermek bence yanlış. inan bana sen benim kadar objektif olamazsın. ben işim icabı mecburen hemen hemen her ortamda objektif olmak zorundayım. sen objektifim diyorsun ama bence öyle görünmeye çalışıyorsun. yani rıdvanın yaptıklarını normal görmek bence objektiflik değildir. o zaman kanaltürk ve serhatın yayınları da objektifti ya da hürriyetin haberleri. o zaman onlarında taraf olduklarını biliyoruz, yaptıkları gayet normal öyle mi? peki o zaman neden hep birlikte eleştiriyoruz bu gazete ve kanalları. bence sizde bir çelişki var. bu yüzden de objektif olduğunuzu düşünmüyorum. oyle görünmeye çalışıyorsunuz gibi geliyor. cüneyt çakıra gelince ilk pozisyon için sen ve rıdvan dışında pozisyona penaldı diyen duymadım ben. herkesin tartıştığı bir adamın haftanın hakemi secilmesi bence abesle iştigal olur. ben cüneyt çakırın çok başarılı olduğuna inanmıyorum. rakibinde çok etik davranmadığını düşünüyorum. haftalardır sarı kart sınırındaki futbolcularına bak bakalım hangisi sarı kart gördü. eğer objektif olsaydın zaten bunlarıda söylerdin. gerçek hayatta da tanışabiliriz. ne olduğumuzu da tanışırsak karar veririz. yorumlarını sert ve kışkırtıcı ve kırıcı yazarsan cevaplar ona göre olur zaten. bundan da doğal bir şey olmaz. saygılar.

neyse ikili tartışma fazla hoş karşılanmaz burada

hem de ceza gelebelir

ben daha fazla uzatmıyorum...

neyse ikili tartışma fazla hoş karşılanmaz burada

hem de ceza gelebelir

ben daha fazla uzatmıyorum...

burası bizim forumumuz. düzeyli bir şekilde görüşler tartışılabilir. bunda kötü bir yön yok. siz öyle ben böyle düşünürüm. zaten herkesin aynı şekilde düşünmesi beklenilemez. bu arada ben forumu çok uzun zamandır takip ediyorum. burada ceza alacak bir durum olduğunu da sanmıyorum. ben çok yabancı değlim foruma. ama sizin bu yorumlarınızdan dolayı bundan sonra zaten hiç birşey yazmamayı düşünüyorum. sanki burası sizin de biz sizin forumunuza yazıyormuşuz ya da sizin söylediğniz her şey doğru yada biz söylersek yanlış gibi bir hava sezdim. son yazım.

burası bizim forumumuz. düzeyli bir şekilde görüşler tartışılabilir. bunda kötü bir yön yok. siz öyle ben böyle düşünürüm. zaten herkesin aynı şekilde düşünmesi beklenilemez. bu arada ben forumu çok uzun zamandır takip ediyorum. burada ceza alacak bir durum olduğunu da sanmıyorum. ben çok yabancı değlim foruma. ama sizin bu yorumlarınızdan dolayı bundan sonra zaten hiç birşey yazmamayı düşünüyorum. sanki burası sizin de biz sizin forumunuza yazıyormuşuz ya da sizin söylediğniz her şey doğru yada biz söylersek yanlış gibi bir hava sezdim. son yazım.

kuralları ben belirlemiyorum

ikili tartışmanın çok uzamamasını istiyolar

daha öce bu yüzden ceza da aldım

ordan biliyorum

benim söylediğim bana göre doğru

herkes fikrini söyler

ama birbirimize bu şekilde laf yetiştirmeye çalışmamız istenmiyo genel olarak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt