Ünal Aysal Onu mu İşaret Etti ? - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal Onu mu İşaret Etti ?

Cevap: Ünal Aysal Onu mu İşaret Etti ?

Yalnız kimse konuşmamışta,heyecan vericek,kreatif bir oyuncunun eksikliği var gibi birşey dedi başkan.Onun eksikliği için çalışma yapıyoruz dedi."Sizi takımda en çok heyecanlandıran kim?"sorusundan sonra.

Birde "Mesela bir duran top olsa heyecanlandıracak oyuncu eksikliği var"dedi.

İbrahim Seten yakında

"Ünal Aysal'ı aradım, konuştum. Gelmesini istediği isim Pavlyuchenko. Hatta İngiltere'de Pavlyuchenko ile yemek yemişler, gelmek istediğini Euro2012'den önce devamlı oynayacağı bi takıma gitmek istediğini söylemiş. Bir sonraki yemeğe beni de davet etti, ama gidemeyeceğimi belirttim. Ayrıca ayakkabı numarası 41'miş, kızı da Kristina."

derse şaşırmam.

Talha show.

Berbatov'u beğenmeyenler hangi kafada acaba :asd:

Ama Pavlyuchenko daha büyük ihtimal tabi.

İri yapılı var zaten bizde Elmander. Bence daha çok teknik kapasitesi yüksek, dar alanda etkili bir forvete ihtiyacımız var.

Niye kimsenin aklına STEVEN GERRARD gelmiyor frikik duran top heyecan beyaz yakışıklı uyumlu yaşı tam Türkiye'lik ama alması zor tam da başkanın dediği gibi.

Bahsettigi adam Pavlyuchenko hala neyi tartısıyorsunuz

nij29zyi.png

ünal başkanı dinledim forveti tarif ederken benim aklıma berbatov geldi lan ne de güzel olurdu bee bomba

Üst Alt