Ünal Aysal Özel Uçakla Madrid'e Gitti - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal Özel Uçakla Madrid'e Gitti

Cevap: Ünal Aysal özel uçakla Madrid'e gitti

Ben de arkadaşlarla aynı düşünüyorum.Ujfalusi iyi oyuncudur ama Neill'den iyi değildir.Neill'ı elimizde tutsaydık böyle bir hamleye gerek kalmazdı.

Yine Neill-Servet olurdu. Yine kanser olurduk.

Neill-Bougherra çok iyi olurdu ama iste Sümük kalacak yine ve sirf onun hatalari yuzunden puanlar kaybedecez bu sene

Ujfalusi müthiş olur beyler Neill gelmeden neler dendiğini unutmayın.

Doğru müthiş bir defans hattımız oldu tövbe tövbe.Dalga geçer gibi.Servetin yanına hızlı ve darbelli bir stoper lazım Song'un genç olanı yani.Song gittiğinden beri aynı şeyi söylüyoruz ama senin gibilerin kafasına girmedi.İki stoperin birbirini tamamlaması çok önemli,tek tek ikiside iyi oyuncu olabilir ama iyi bir ikili olamazlar.Bu çoğu zaman omuştur.Alacağımız stoperin iyi oyuncu olması vs. tek başına önemli değil,elimizde bulunan stoperleri tamalayacak bir adam olması daha elzem.

Anlamak çokmu zor harbi,merak ettim?

servet gitsin, neden servet değişmez görülüyor. belki bir adam daha alınacak. bırakın şu servet fanboyluğunu.

baroş varken forlana gerek yok bence stancu gidecek forlan gelecekse o zaman gelsin

fener mousa sisokkoyu almak üzere

bizimkilerde artık futboldan elini ayağını cekmek üzere oyuncular peşinde

malesef koskoca klüp perişan edildi ve ediliyor,sıradan türk oyuncular ,inişde olan yabancılar....

git hava al reyesin 27 yasi var

siran dedigin Selcuk su an Turkiye pazarindaki en iyi oyuncu alina bilinecek ve aldilarda

ali dürüstün , albayrağın , bülent tulunun temsil ettiği eskimiş köhnemiş yönetim ve transfer politikası aynen polat döneminde olduğu gibi klübü perişan edecekdir, umarım başka kısa sürede bunu anlar aksi halde Adnan Polattan daha kötü bir halde gider ama bu sefer maddi manevi tam batarız...

alin bunu disari

servet gitsin, neden servet değişmez görülüyor. belki bir adam daha alınacak. bırakın şu servet fanboyluğunu.
Lan ne fanboyluğu,servet fanboyu olan defolsun gitsin futbol izlemesin zaten.Takımın başında fatih terim varken,servetin takımda kalması banko.Bu yüzden madem bu adam oynayacak,yanına hızlı bir adam alalımda servetin hatalarını minimuma indirsin.

Olum belki Gago'yu alıcak adam neden özellikle A.Madrid'den gelicek diye kasılıyosunuz ki ?

Üst Alt