Ünal Aysal şuanda Futbol Gündemi'nde | Lig TV Canlı - Sayfa 38 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal şuanda Futbol Gündemi'nde | Lig TV Canlı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Ünal Aysal şuanda Futbol Gündemi'nde | Lig TV Canlı

komanci geliyorrr

kallströmm

ochooo

mehmet ekici

adeboyurrr

nuri şahin

cenk tosun

i le ilgili futbolcu varmı yahu :)

Amatör şubeler ticari kuruluşlar bünyesinde kurulacak, yani Galatasaray Cafe Crown, Galatasaray Mercedes gibi düzgün bir sponsorla yola çıkacak sanırım.

Başkan Adayı Ünal Aysal: "Eğer seçim dönemi mahkeme gibi nedenlerle uzarsa tekrar aday olmam. Önemli olan Galatasaray'ın menfaatleridir."

Cevap: Ünal Aysal bugün Futbol Gündemi'ne konuk olacak | Lig TV

Neden yasak? Cok sacma olmus.

Tamam ortalikta link'i vermezsin anlarim reklam olmasin diye ama ozelden hayli hayli verilir, verilmelidir de. O da yasaksa gercekten cok sacma bi kuralmis ...

Bilmediğiniz konularda yorum yapmayın. Linki açıktan istemekle gizli gizli istemenin farkı yoktur. Her 2 si de yasaktır. Gizli gizli istendiği ve bilgimiz olmayan durumlara yorum yapamayacağım lakin tespit edersek aynı kuralları uygularız.

Anlamamanızı anlıyorum, empati yapın ve anlamaya çalışın.

Örnek 1-) Ben Digiturk avukatı olayım siz de bu forumun yöneticisi. Ben size diyorum ki;

"Sayın forum yöneticisi, oluşturduğunuz forumda, şifreli yayın yapan digital platformuma ait linkler ücretsiz ve yasal yollara aykırı içerikte dağıtılmaktadır. Bu yapılan işlem kutu satışlarımıza engel olmakta ve Digiturk bu yasa dışı uygulamayla zarar ettirilmekte yada ettirilmesine göz yumulmaktadır. Bunun hakları tarafımıza ait olmakla birlikte, tazmin etmekle yükümlü tutulacağınızı hatırlatırız."

Senin "saçma" dediğin kalemin altında, sana ve bize ayrı ayrı olmak üzere 100.000TL civarında bir bedelle dava açılabilir. Sorumluluğumuzun bu açıdan bakılacak olursa ne oranda büyük olduğu anlaşılabilir. Sen belki "ben bilmiyordum, düşünemedim" diyerek yırtmayı deneyebilirsin.

Örnek 2;

Kötü/kirli bir iş yapan bir kadın. Diyor ki "ben masumum, işimi açıkta ortalıkta yapmıyorum, sadece gizli gizli yapıyorum".

Her 2 sini de yemezler kardeşim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt