Ünal Aysal ve Fatih Terim Tekrar Gelse Kabul Eder misiniz? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal ve Fatih Terim Tekrar Gelse Kabul Eder misiniz?

Ünal Aysal + Fatih Terim Tekrar Gelse Kabul eder misiniz?

• Destekleriz

Kullanılan: 42 56.8%
  • Yol Alın Deriz

Kullanılan: 32 43.2%

• Kullanılan toplam oy
    74
aysal gelsin.. terim yol alsın demek istiyorum ama dönüp hamza'ya bakınca içim kararıyor anasını satayım..

terim yine şehir kırosu, yine parator, ama eğri oturup doğru konuşalım, biz sonuçta kupaları için sevdik.. fenerliler gibi sanal takılmıyoruz.. :asd22:

Valla bunlardan daha kötüsü olamaz Ünal Aysal gibi overrated bir yöneticiyi bu dolmuşçuyla karşılaştırmak bile abes kaçıyor

Aziz Yıldırım'ı ister misiniz diye sorsan daha mantıklı olurdu bence

Hayır,Adnan Ozturk ve Bielsa ikilisini takimda gormek isterim bu ikili ise sansini coktan kaybetti,ikiside takimi yari yolda biraktilar bu yuzden 2.şık olan yol alin.

fatih_terim--q2k5mlfn.jpg

Bi Drogba Bi Sneijder ne kadar da kör etmiş taraftarı. Konuşunca konuştu oluyor. Bu adamlar en büyük kazığı atıp gitmediler mi ? 2 3 tane sağlam oyuncuya iyi para verdiler anladım, ya yanlarına aldıkları çöpleri ? Fenerin şampiyon olduğu sezonun devre arasında yapılan 7 transfer ve alınan verim ?
KÖRSÜNÜZ

Aysal'ı kesinlikle istemem. Şeyh uçmaz müritleri uçurur vakası. Kendini bir şey sandı. Başkan olması, o yönetimi kurması vs. hiçbiri kendi becerisi ile yaptığı şeyler değil.

Terim ise Galatasaray efsanesidir ama onunda önemli hataları oldu. Hatalarını düzeltip camia ve taraftarın büyük bir bölümüne kendini tekrar kabul ettirirse gelebilir. En az 3-4 yıl sonra tabi şartların değişmesi lazım.

Aysal olur da diğerini belediye kabul etsin.Yaptığı hata ağır bir hatadır. Hagi'de bin tane hata yaptı özellikle teknik direktörlük döneminde ama taraftarın gönlünde her zaman en üsttedir.Terim'in yaptığı hatayı kabul etmeyi kimse bizden beklemesin.

Ünal Aysala laf atanlar yaşanan rezaleti dibine kadar yaşasınlar.Anca bıdı bıdı aynı yönetim gibi.

Dürüst-Öztürk-Albayrak' ı bertaraf etmek suretiyle kurduğu muhteşem yönetim (Her boka maydanoz, geveze Şükrü Ergün ve köpeksever Candan Erçetin dışında kimseyi hatırlayamadım nedense?!) ve Terim' i gönderdikten sonra, afaki vaadlerle getirdiği İtalyanlardan ve onların döneminde transfer edilen über yetenekli futbolculardan çok memnun kalmışsın belli ki!...

Daha 2012 de Terim' i eleştiren (Kadro mühendisliğini TD işlevi olarak görürüm, ideali odur), Aysal-Terim ayrışmasında hatanın büyüğünü Terim' de gören ve bununla alakalı uzun tartışmalara giren biri olarak yazıyorum bunları; Aysal' a en ufak eleştiri getiren herkesi ezbere ''Terim müridi'' ilan etmek modadır ya buralarda, zahmet etmeyesin diye peşin belirteyim dedim!...Aysal' ın tek adamlık hevesini aldığı döneme ait, bütün suçu Terim' e atmaktan başka kullanabileceğiniz başka hiçbir argüman yok, o da boşa çıkınca sap gibi kalıyorsunuz ortada...

Son düzenleme:
Üst Alt