Ünal Aysal ve Koreli SK Group'tan 1 Milyar Euro'luk Ortaklık! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal ve Koreli SK Group'tan 1 Milyar Euro'luk Ortaklık!

milyar eurolarla oynayan adamı ontivero hairovic safsatalarını ortaya atarak vurmaya çalıştı dursun tayfası. işin ilginç yanı bazı andavallar da inandı buna. para cukkalayanları görmek istiyorsanız serdar aziz,donk,tolga,ahmet çalık transferlerine bakın.

Aysal para cukkalamadı ki zaten.Bu kulübe başkan olan adamların buradan alacağı 300-500 bin Euro komisyona ihtiyacı yok.Denilen şey şu,boşa para harcandı menajerlerin elinde oyuncak gibi oynatıldık.Yoksa kimse Aysal kendi yedi paraları demedi.

bir cok maci izlerim. Bizim tüm maclari tabiki + eger evdeysem fb,bjk,bs,basak maclarina bakarim genellikle. Karabükünde bir cok macini izledim iyi oynuyorlar diye

Her fırsatta izlemem bu ligi falan diyorsun da ondan sordum.İzlemeyeceksen ne duruyorsun ki,senelerdir böyle bu durum.Beklentilerinin hiçbiri gerçekleşmeyecek.Mal bu yani en başından beri.Yabancı ligler daha uygun olur senin için.

Her fırsatta izlemem bu ligi falan diyorsun da ondan sordum.İzlemeyeceksen ne duruyorsun ki,senelerdir böyle bu durum.Beklentilerinin hiçbiri gerçekleşmeyecek.Mal bu yani en başından beri.Yabancı ligler daha uygun olur senin için.

Problem olan istedigim kadar diyim . GS aski bir baskadir abi. Hic birsey bana bizim maclar gibi tat vermiyor. Ne kadar kanser olursak olalim baska birsey bu iste

Aysal para cukkalamadı ki zaten.Bu kulübe başkan olan adamların buradan alacağı 300-500 bin Euro komisyona ihtiyacı yok.Denilen şey şu,boşa para harcandı menajerlerin elinde oyuncak gibi oynatıldık.Yoksa kimse Aysal kendi yedi paraları demedi.
hatasız kulüp yöneten tek bi başkan göster bana. her başkanın hataları olur mesele artılarla eksileri yanyana yazınca toplamda ortaya çıkan tablodur. boşa para harcadı diye aysala sallıyorlar da adnan polat, dursun özbek veyahut geçmişteki birçok başkan ünal aysaldan çok daha fazla boşa para harcadı hem de karşılığında hiç bi başarı elde etmeyerek.

Problem olan istedigim kadar diyim . GS aski bir baskadir abi. Hic birsey bana bizim maclar gibi tat vermiyor. Ne kadar kanser olursak olalim baska birsey bu iste

Zaten futbolu pazarlayamadıkları için taraftarlığı fanatikliği holiganlığı pazarlıyorlar.Bizim lig heyecanlı rekabet seviyesi yüksek ama bir o kadar da futbol bakımından kalitesiz bir lig.Doğu Avrupa'ya Balkanlar'a göre daha iyi olduğumuz gerçek zaten 10. 11. sıradaysak bunun sayesinde ama Batı Avrupa ile kıyaslandığımızda bir hayli gerideyiz.Belki de ne yaparsak yapalım düzelmeyecek bu durum,bizim beklentilerimiz çok uçuk.Futbola siyaset karışmaması dışında her şey normal belki de.Bu olamaz mı?

hatasız kulüp yöneten tek bi başkan göster bana. her başkanın hataları olur mesele artılarla eksileri yanyana yazınca toplamda ortaya çıkan tablodur. boşa para harcadı diye aysala sallıyorlar da adnan polat, dursun özbek veyahut geçmişteki birçok başkan ünal aysaldan çok daha fazla boşa para harcadı hem de karşılığında hiç bi başarı elde etmeyerek.

İşte aynısı Adnan Polat döneminde de vardı.Kendi sevdiğimiz başkanı savunmak için Dursun'u gösterip bunu savunmayanlar Dursun'a müstehak demek doğru bir yaklaşım değil.Dursun'un karşısına kimi koyarsan koy Dursun'dan iyi olur çünkü adamın spor kulübü umrunda değil.

Artılarıyla eksilerini yan yana yazarsak ben ilk yönetim kuruluna yazarım artılarını.Bu iş bir ekip işi.Tek bir adamla bu iş olmaz.Aysal'ın tek adamlığını gördük 2013-2014 arası.İlk yönetim kurulu gibi işi bilen adamlarla gelecekse hiçbir itirazım yok.Çok çabuk gözardı ediyoruz bazı şeyleri.Her fırsatta tek adamcılıktan şikayet ediyoruz ama kendimiz de bunu yapıyoruz.

Ontivero ve hayrovic ,tarik ,salih gibi transferlere safsata demek susurluk fasa fisodur demekle aynidir
sen ünal aysalın bu transferlerden para indirdiğini mi söylüyorsun safsata dediğim kısım orası. aysalın tek hatası mancini dönemindeki transferden sorumlu heriflere güvenmesi. yapılan transferlerle adam yargılayacaksanız dursun, adnan polat özhan canaydın döneminde bunlardan kat be kat daha skandal transferler yapıldı. tutturmuşsunuz bi papağan gibi ontiveroihairovic diye. bu algıyı medya vasıtasıyla çok iyi yerleştirmişler beyinlerinize

Zaten futbolu pazarlayamadıkları için taraftarlığı fanatikliği holiganlığı pazarlıyorlar.Bizim lig heyecanlı rekabet seviyesi yüksek ama bir o kadar da futbol bakımından kalitesiz bir lig.Doğu Avrupa'ya Balkanlar'a göre daha iyi olduğumuz gerçek zaten 10. 11. sıradaysak bunun sayesinde ama Batı Avrupa ile kıyaslandığımızda bir hayli gerideyiz.Belki de ne yaparsak yapalım düzelmeyecek bu durum,bizim beklentilerimiz çok uçuk.Futbola siyaset karışmaması dışında her şey normal belki de.Bu olamaz mı?

zaten öyle . Eger bazi düzenler olmasa ligimiz güzel aslinda .Yok siyaset yok yabanci kisiltalamalari biraksalar bu isleri. Daima top 10 ülkelerin icinde kalsak baska ne isteyelim ki

zaten öyle . Eger bazi düzenler olmasa ligimiz güzel aslinda .Yok siyaset yok yabanci kisiltalamalari biraksalar bu isleri. Daima top 10 ülkelerin icinde kalsak baska ne isteyelim ki

Yabancı serbestliğinin kaldırılması orta vadede bizim işimize gelir.Yerlilere gömdük parayı tamamen yağlı kontratlarla.Lig için hoş olmaz ama Galatasaray bu yönetim tarzıyla zararlı çıkmaz aksine kârlı bile çıkar şu durumda.

İşte dediğim şey,biz abartıyor olamaz mıyız bazı şeyleri.Profesyonel futbola geçiş seviyemiz 1950'lerin sonu 60'ların başı.İyice Avrupa Futbolu'na entegre olmamız da Derwall'in gelişiyle başlıyor.Hepi topu 30-40 senelik bir futbol tarihimiz var yani Avrupai anlamda.O adamların en kötüsü 80-90 seneden başlıyor.Nasıl bekleyebiliriz ki onların seviyesine gelmeyi.Adamlar hep iki adım üç adım önde senden.

Ontivero ve hayrovic ,tarik ,salih gibi transferlere safsata demek susurluk fasa fisodur demekle aynidir

Hicmi hata yapmasin adam? Onlara takilanida anlamiyorum... Adam o donem Xelcuk, BY17, Sneijder, Drogba, Melo, Muslera, Bruma, Riera vesaire gibi oyuncularin yanina (ki daha hala bu oyuncular tasiyor takimi) 3-4 de hata yapsin... Hem ondan oncekiler hemde ondan sonrakilerin aldigi 1 oyuncu (isimize yarayan) sayamiyoruz bile... Hala Hayrovicmiste, tarikmista zartmista zurtmusta...

Unal Aysal Baskan GALATASARAY SAMPIYON o kadar!

Son düzenleme:
Allah daha çok versin, bizi neden ilgilendirdiğini tam olarak çözemedim ya neyse :D

Aysal'ın bilfiil komisyonculuk yaptığını iddia eden görmedim henüz; iş bilmezliği sebebiyle çevresinin yediği iddia edilir genelde.

Aysal'dan daha zengin Galatasaraylılar var, mesele zengin olmaksa onlara da yoğunlaşabiliriz, bu da bir fikirdir.

Son düzenleme:
Enka'nın sahibi, Karamehmet, sütaş'ın sahibi vs baya adam var yani :D

Ha tabi alayı gidici olduklarını anladığı anda Galatasaray'a kredi çektirip içerideki paralarını alelacele alıyorlar, ne s...me yarıyorsa zenginlikleri... Bizim gibi fakirlerin çenesinin yorulması haricinde tabi.

Abi zaten Dursun da az buz zengin adam değil. Mesele Galatasaray'ı bir daha kendileriine mecbur etmeyecek ne yapıyorlar mesele bu. Kulüpler belki şeyhlere, baronlara satılmıyor ama bildiğin yine zengin oyuncağı bu ülkede. Üstelik zarara ortak da değiller.

Üst Alt