Ünal Aysal'dan G. Saray'a CANLI PARA! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal'dan G. Saray'a CANLI PARA!

Cevap: Ünal Aysal'dan G. Saray'a CANLI PARA!

cimbom daha beter durumdayken yapmis adam, simdi mi yapmicak hakan

bugün ne güzel yorumlar yazi verdin forumda, lütfen yapma bunu, hepsini yok etme simdi

o zaman o hallere düşmeseymiş yönetim gitmeseymiş adamın yanına.milyar dolar serveti olan adam kalkıpta 3-5 milyon doların peşine düşmez.Herkesin görüşüne saygı duymak istiyor insan ama senin gibi iftiracılar?????Telegolu izle ve sabah ilk işin buraya komplo teorileri yazmak olsun.....Bu kafayala sen adnanscılar şakşakçı taraftar grupları 14 ünden sonra YOLUNUZ AÇIK OLSUN.....

o zaman o hallere düşmeseymiş yönetim gitmeseymiş adamın yanına.milyar dolar serveti olan adam kalkıpta 3-5 milyon doların peşine düşmez.Herkesin görüşüne saygı duymak istiyor insan ama senin gibi iftiracılar?????Telegolu izle ve sabah ilk işin buraya komplo teorileri yazmak olsun.....Bu kafayala sen adnanscılar şakşakçı taraftar grupları 14 ünden sonra YOLUNUZ AÇIK OLSUN.....

sen beni cok pis gicik ediyorsun ama ben hala sabirli bir sekilde, sakinligimi koruyorum.

bilmiyorum erkan, vallahi bilmyiroum.

bu arada nasilsin aga, seni de bayadir görmemistim, calisiyorsundur

vse postaramu?

ne jenilsya eshe)?

Calisiyorum. Aksam biraz vakit oluyor, o zaman giriyorum. Bugun de isde olmadigim icin giriyorum. :)

Her sey eskisi gibi, daha evlenmedim. :D

BU arada Azerbaycan Turkcesi ile yazsaydin daha hos olurdu... :D

Sen ne yapiyorsun?

Bu arada Unal Aysal Canli Para'ya katilacak zannettim basligi okurken. Oyuncularin maasini oradan cikarir diye dusundum bir umit.

aysal, eğer para sıkışıklığımız varsa , iyi bir kadro kurulması için mutlaka elini cebine atmalı. kadroyu kursun gerisi zaten gelir. bir kereye mahsuben yapsın bunu

HasbinAllahhh gençler cebinden para vermemeli, para kazandıracak işler yapmalı!

Bu takımın kısa vadede toparlanmasının 2 yolu var.Ya dışarıdan maddi destek alınacak ya da riva arazisi satılacak.Yoksa klübün iç gelirleriyle falan toplarlanmasının imkanı yok.

zorlamak lazim Baki, sonana kadar, zorlamak lazim.

O zaman Adnan Polatın suçu neydi?Adam sırf tasarruf yapacam diye başkanlıktan oldu.Keitayı satmasaydı bi de iyi bi orta saha alsaydı şu anda ligde ilk3deydik.Yayın gelirleri,uefa gelirlerini hesaba katarsan her türlü kara geçmiş olacaktık.

Her konuyu sulandıran belli başlı adamlar yüzünden forumun tadı kaçıyor.

evet, "adam" diyemeyecegim biri gelmis, beni provoke edicek simdi, ben sonra 2 kelime yazicagim, al sana 1 ay myc.

merih, bikmadin mi

ben senden biktim, senin ne oldugu belli, Allahini seversen rahat dur.

evet, "adam" diyemeyecegim biri gelmis, beni provoke edicek simdi, ben sonra 2 kelime yazicagim, al sana 1 ay myc.

merih, bikmadin mi

ben senden biktim, senin ne oldugu belli, Allahini seversen rahat dur.

adam olan önce insanlarn adamlığını yargılar. sabahtan beri her konuda alakasız mesajlar, cılkını çıkarıyorsun. Önce ne dediklerini bil.Efendi ol.

adam olan önce insanlarn adamlığını yargılar. sabahtan beri her konuda alakasız mesajlar, cılkını çıkarıyorsun. Önce ne dediklerini bil.Efendi ol.

batiyormu?

beni uyaricak olanlar adminler, modlar

sen bir zahmet kendini yorma, git sikayet et...

neyse ya, senin amacin belli, neden uzatiyorum ki

haydi kolay gelsin

Üst Alt