Unutulmayan Mallıklar - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Unutulmayan Mallıklar

Cevap: Unutulmayan Mallıklar

Tuvalette telefonumla facebookta falan dolaniyordum güzel bir fotograf gördüm screenshot yapayim dedim ve yaptigimda asiri yüksek sesle fotograf cekerken cikan ses cikti ve o an babam tuvaletin önünden geciyordu.

kim bilir ne düsünmüstür adam :sad007:

Lisedeyken sınav dönemi, kafam felaket karışık, sabahın köründe otobüse bindim içimden yok şöyle yapsam yok böyle yapsam falan diye düşünüyorum nasıl olduysa bindiğim gibi orta kapıdan inmişim :D

işten eve geldim birgün anahtarı kapıya takmışım açmadan telefon çaldı gir içeri oyle bak dimi yok hemen açtım telefonu arkadaş aramış oturdum kapının önünde merdivene baya konuştuk sonra elim cebime gitti anahtar yok eyvah dedim kapıda kaldık hemen çilingir çağırdım, sonra dışarı çıktım sigara içtim bir iki tane çilingir geldi anahtarla kapıyı açtı gitti. muhtemelen sallıdığıma kanaat getireceksiniz ama ben yinede sorayım sizce o kadar zaman içinde nasıl kapıya bakıp anahtarı görmemiş olabilirim cidden soruyorum bunu ?(ismimle ilgili dalga geçilmemesi rica olunur)

bir benzerini ben yaşamıştım ,

eve geldim anahtarı kapıya taktım , mesaj geldi , mesajı okudum ve ardından hemen mesaj atanı aradım (acil aramam gerekiyordu ama niye kapıda aradım bilmiyorum)

ardından cebe baktım anahtar yok , eyvah kapıda kaldık dedim , çilingir numarasıda yok , yan komşuya sorayım dedim , kapıyı çaldım o sırada benim kapının üstünde anahtarı gördüm :D

komşu kapıyı açınca önce aptal aptal baktım :D sonra pardon sizde limon var mı , varsa bir tane verebilir misiniz dedim :D

kadıncağız tabi evladım diyip içeri girdi tabi ben o sırada koptum :D

bir benzerini ben yaşamıştım ,

eve geldim anahtarı kapıya taktım , mesaj geldi , mesajı okudum ve ardından hemen mesaj atanı aradım (acil aramam gerekiyordu ama niye kapıda aradım bilmiyorum)

ardından cebe baktım anahtar yok , eyvah kapıda kaldık dedim , çilingir numarasıda yok , yan komşuya sorayım dedim , kapıyı çaldım o sırada benim kapının üstünde anahtarı gördüm :D

komşu kapıyı açınca önce aptal aptal baktım :D sonra pardon sizde limon var mı , varsa bir tane verebilir misiniz dedim :D

kadıncağız tabi evladım diyip içeri girdi tabi ben o sırada koptum :D

ah be dostum ben göremedim işte :D

2 senelik kız arkadaşım var. Geçen sene bu zamanlar bir kaçamak yapmıştım. Resimleride pcye atmısım.

geçen hafta kız arkadaşım eve geldi. Yemek falan yaparken spora gittim. 2 saat sonra eve bi geldim evde kimse yok.

Pc açık resimler açık, monitörün altındada bir not. **************** çok ağır sözler :)

Kendimi bildim bileli unutkan bir yapım var. Okulda çanta, mont, kalem kaybettim hep. hadi bunlar normal de halı saha maçından sonra eşofman unutulur mu hiç ya boş çantayla eve gelmişim. Yine başka bir gün halı sahanın soyunma odasının anahtarını almışım adam 2 gün kapıyı açamamış :asd:

Kendimi bildim bileli unutkan bir yapım var. Okulda çanta, mont, kalem kaybettim hep. hadi bunlar normal de halı saha maçından sonra eşofman unutulur mu hiç ya boş çantayla eve gelmişim. Yine başka bir gün halı sahanın soyunma odasının anahtarını almışım adam 2 gün kapıyı açamamış :asd:

ahaha ulan :asd:

kız arkadaşımın doğum gününü unuttum 3 sene üst üste..:D ilkinde 3 hafta yüzünü göremedim,2.cisinde ortak bi arkadaşımız seni aldatıyo diye mesaj atıp numara yaptılar..3.cüsünde de tokat yedim:f

Kilitcide calisiyorum. Musterinin evine kilit taktim yaklasik 7 ay once. Isi bitirdim, dukyana geldim ve yaklasik 20 dakika sonra musteri telefon acti. Kiliti ters takmissim. Anahtarli yeri ic tarafa, ic tarafida kapinin disina takmissim :)

2 senelik kız arkadaşım var. Geçen sene bu zamanlar bir kaçamak yapmıştım. Resimleride pcye atmısım.

geçen hafta kız arkadaşım eve geldi. Yemek falan yaparken spora gittim. 2 saat sonra eve bi geldim evde kimse yok.

Pc açık resimler açık, monitörün altındada bir not. **************** çok ağır sözler :)

Sonra noldu abi durumlar nasıl şimdi

Memleketimden bir arkadaşıma Neyzen Teyfik'in Leyla ile Mecnun şiirini göndermiştim.

O numarayı babası kullanıyormuştu,mesaj ona gitmişti.

Şiiri bilenler bilir adam bir daha yüzüme bakmadı.:)

14 yaşında ki çocuklar için antrenörlük yapıyorum. İki hafta evvel antrenmandan sonra anahtarlarım kaybolmuştu, her yeri ara ara bulamadım, hatta az kalsın ağlıyordum bile. Araba anahtarları, ev, kulübün anahtarları, ne ararsan var.. Sonra 11 yaşında ki bir çocuk geldi, bana 'Sen mal mısın' diye sordu. Çok sinirliydim, cevap bile vermedim, sonra çocuk üstüme geldi ve boynumda asılan anahtarlıkla beraber tüm anahtarları kopardı göğsüme fırlattı.....

7 8 sene önce idari mahkeminin oldugu binada işim vardı.Arkadaşımla tam kapıdan giricez.Arkadasım oha karsıdan 2 tane fıstık geliyo dedı sarışın.Yanımıza yaklasmaya baslıdıklarında sarısınların 2 metre boyunda hulk hogan oldugunu farkettım.2 tane travesti bende suratlarına karsı tutamadım kendimi güldüm.Bunlar sinirli bıcımde arkamızdan küfür etmeye basladılar.Bende ozaman saçlar uzundu.Bırisi yanıma geldi sen kendine bak kız gibisin kız demişti.Bende haklısın abla dedim usulca uzaklastım yanlarından.:D

7 8 sene önce idari mahkeminin oldugu binada işim vardı.Arkadaşımla tam kapıdan giricez.Arkadasım oha karsıdan 2 tane fıstık geliyo dedı sarışın.Yanımıza yaklasmaya baslıdıklarında sarısınların 2 metre boyunda hulk hogan oldugunu farkettım.2 tane travesti bende suratlarına karsı tutamadım kendimi güldüm.Bunlar sinirli bıcımde arkamızdan küfür etmeye basladılar.Bende ozaman saçlar uzundu.Bırisi yanıma geldi sen kendine bak kız gibisin kız demişti.Bende haklısın abla dedim usulca uzaklastım yanlarından.:D

aga takıverir falçatayı valla allah muhafaza usulca değil koşarak uzaklaşacan :D

Üst Alt