Unutulmayan Mallıklar - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Unutulmayan Mallıklar

Cevap: Unutulmayan Mallıklar

Bi kiz bunu nasil yapar ya.. Ilginç vallaha.. Kanak ben o kizi döverdim yanlis anlamada sen neyaptin sormasi ayip olmasin..

Kardeşim ben dövmedim , döverek onu yüceltemem. Üzüldüğümü anlar daha gururlanır. Sadece tükürdüm . Çocuğu dövesim var rahatlamam için ama kendimi zor tutuyorum sırf kız kendini bir bok sanmasın diye.

Ynt: Unutulmayan Mallıklar

Geçen gün yaşadığım şey girdim duşa kafamı yıkıcam aldım şampuanı döktüm kafama sürüyorum sürüyorum yok köpürmüyor biraz daha döktüm yok yine köpürmüyor aşağı tarafta denedim yok yine aynı :D En sonunda baktım saç kremiymis beni bir 10 dk uğraştırmistı :eek:

Kardeşim ben dövmedim , döverek onu yüceltemem. Üzüldüğümü anlar daha gururlanır. Sadece tükürdüm . Çocuğu dövesim var rahatlamam için ama kendimi zor tutuyorum sırf kız kendini bir bok sanmasın diye.

Allah yardimcin olsun reis, ben bile sinirlendim ne yazdigimin farkina bile varmamisim bi an.

Allah buyuk, hayirlisi boyleymis

:D:D güzel konuymuş yeni fark ettim, tamda üzerine geldi, dün başıma gelen bir mallık;

Hastanedeyim idrar tahlili yaptırmak için örnek vermem gerekiyor, bir türlü tuvaletim gelmedi neyse epeyce ıce tea, su falan dayandım nihayet bir kıpırdanma oldu, görevli arkadaş eksik olmasın personelin kullandığı wc'yi açtı, birde küçük kap verdi biraz doldurmam yetiyormuş, girdim içeri kabı tuvalet kağıdı kutusunun üzerine bıraktım, kemeri vs. açmaya koyuldum sonra mallık işte, kap aklımdan çıktı, işim bitti, sallama faslını falan da geçtim, derken kap ilişti gözüme baya bir kalayladım kendimi sonra su, ıce tea başa sardık :).

iyi bari erken kurtulmuşsun, Allah yüzüne bakmışta bi beladan sıyrılmışsın. Gözün aydın reis. Bu arada sakın evleniyim deme. Benden çüçük kardeş tavsiyesi :ka23:

kız arkadaşımın doğum gününü unuttum 3 sene üst üste..:D ilkinde 3 hafta yüzünü göremedim,2.cisinde ortak bi arkadaşımız seni aldatıyo diye mesaj atıp numara yaptılar..3.cüsünde de tokat yedim:f

Yuh afedersin :eek:

Gerci o yine iyi, ben Hatun'un ''Yanlis'' Dogum günü'nü kutlamistim :eek::lol: Aklima geldi ne güldüm be aksam aksam, saka maka bi yana arada 3 ay mi ne vardi :lol::lol::trollface:

Eski adıyla Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Acil Serviste çalışıyordum.

Sabah nöbetten çıkmışım, minibüse atladım, tabii o yorgunlukla sesim soluğum çıkmıyor. Minibüsçünün arkasında para elimde beklerken adam arkasını döndü ve "dilsiz misin bilader" diye söylendi. Kafamla onayladıktan sonra adamın şekli şemali değişti. Özür diledikten sonra yol boyunca vicdan yapıp boynu bükük devam etti. Şimdi düşündüm de mallığın danikası :asd:

Sabahtan beri sivrisinek öldürecem diye tavanları dolaşmaktan boyun fıtığı olacam anasını satayım.:crazy:

Telefon ile konuşurken telefonu aramak :) ve ilk okulda hafta sonları erkenden uyanıp uniformayla dışarıda servis beklemek :) birde muhabbet ederken cola kutusunun içine sigaramı atıp sora defalarca aynısını yaparak onu içmek:)

Haa birde liseye giderken ozel halk otobüsüne binip muavine bi öğrenci diyeceğime bi winston demiştim oda kısa mı uzun mu diyerek o anı ölümsüzleştirmişti... :))

Birkaç ay önce, kardeşimin sünnet düğünü var. Dayımla bindik arabaya, terminale gidiyoruz misafirleri karşılamaya. Telefonunu bana verdi çalarsa açarsın diye, aldım montun iç cebine attım. Gittik terminale, misafirleri bekliyoruz. Muhabbet ediyoruz o sıra tabi. Dayım dedi ki, biri beni arayınca bekleme sesi yerine Galatasaray marşı çalıyor ara bak beni çok güzel. Tamam dedim, çıkardım benim telefonumu dayımı aradım, normal olarak telefonu çalmaya başladı ve telefon benim iç cebimde. Bir anda telaşlandım. Bir yandan bizim marşı dinliyorum bir yandan dayıma telefonun çalıyor diyorum. Telefonu cebimden çıkardım, dayı Ahmet arıyor dedim telefonunu uzattım. Suratıma bakışını hiç unutmam.

Ynt: Unutulmayan Mallıklar

Geçen sene denize girerken teletonumu şortumun cebinde unutmuştum. 30 dakikaya yakın yüzmüştüm cebimde :D!

Birkaç ay önce, kardeşimin sünnet düğünü var. Dayımla bindik arabaya, terminale gidiyoruz misafirleri karşılamaya. Telefonunu bana verdi çalarsa açarsın diye, aldım montun iç cebine attım. Gittik terminale, misafirleri bekliyoruz. Muhabbet ediyoruz o sıra tabi. Dayım dedi ki, biri beni arayınca bekleme sesi yerine Galatasaray marşı çalıyor ara bak beni çok güzel. Tamam dedim, çıkardım benim telefonumu dayımı aradım, normal olarak telefonu çalmaya başladı ve telefon benim iç cebimde. Bir anda telaşlandım. Bir yandan bizim marşı dinliyorum bir yandan dayıma telefonun çalıyor diyorum. Telefonu cebimden çıkardım, dayı Ahmet arıyor dedim telefonunu uzattım. Suratıma bakışını hiç unutmam.

hahahasljdhalkjdhahahahaha bombaymış bu :ka23: :ka23: :ka23: :ka23: :ka23:

Üniversitede iken panoya final tarihleri asılmışdı.Bizim sınıftan Deniz isimli bir arkadaş sınav tarihlerini öğrenip gitmişti ve bir hafta okula uğramadı.Ancak sınav tarihlerinin açıkladığının ertesi günü organik kimya sınavı 2 saat önceye alındı ve deniz bunu okula gelmediği için öğrenemedi. Sınav günü tüm sınıf saat 13.00 da sınava girdik 13.45 de sınav bitmiş ve soruları tartışıyorduk.O ise saat 14.15 civarı okula geldi ve gerçeği öğrenince şok oldu ve dersten kaldı.

2 gün sonra hayvan fizyolojisi sınavı vardı.Ben başka bir dersi sınavı varmış gibi davrandım Ona 'oğlum ne mal adamsın bugün kalıtım sınavı var' dedim.O da inandı ve hocanın odasını bastı.Ama gerçeği öğrenince beni sopayla kovaladı

Bundan aylar önce bir hatunla yeni çıkmaya başlamıştım daha 4 gün falan olmuştu sanırım. Hatunu iş yerinden alıp eve bırakıcam plan bu. Neyse iş yerine gittim biraz sohbet muhabbetten sonra otobüs durağına geçtik ve 671 numaralı otobüse bindik. Tabii biner binmez ben bunu orta kapının orada arkadan kavradım ve kızın mevzusunu sağlama aldım. :asd: aradan 10 dakika falan geçti hatunun saçını falan koklarken elleri dikkatimi çekti ve demiri tutan elini okşayarak ne oldu kız senin eline dedim. Kız ilk önce eline sonra bana baktı ve gulmeye başladı. Ben de neye gülüyo la bu diye elin geldiği yöne doğru baktıktıktan sonra gülmesinin nedenini anladım. Bizim hatun yerine yaşlı bir kadının elini okşamışım. :asd:

Üst Alt