Üye Kuponları Paylaşım Alanı - Sayfa 210 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Üye Kuponları Paylaşım Alanı

Ben aralarında oynanan maçları pek ciddiye almıyorum/alamıyorum. 2 sene önceki şartlar çok başka olabilir. Bu sezon atıp yedikleri ve son haftalardaki performanasları daha belirleyici bence. O maça ben de kg düşünmüştüm ama oynayamadım baktığımda 1.57 idi, 1.80den falan oynarım derken başka işler çıktı bakamadım.

Perth de atmış bu arada. Umarım seni Perth etmezler.
Etmezler umarım reis :D Aralarında oynanan maçlar bence önemli reis.Galatasaray'dan örnek verelim Rizesporla olan maçlar genelde Kg Var ve gollü geçer geçen de Sivasspor maçında bi istatistik vardı Rıza Çalımbay Sivassporla her maçta bize en az 1 tane gol atmış bizim maçta da Sivasspor'un golüne oynamıştım..

Gündüz gündüz bu ne idiğü belirsiz lige oynarsak olacağı buz @Murat Durmaz ne zaman bu lige denk gelsem senin avustralya a ligi diye açtığın ve sürekli gol olduğunu söylediğin başlık aklıma geliyor ve gol bahsi alıyorum 1/5 falan oldu, hep karavana

Gece baktım erken dkda gol gelmiş oynayayım dedim.Golü de atan eskiden Süper Lig'de oynayan Pablo Mouche :D Maçı biraz izleyeyim dedim keyifli bi maçtı güzel kazandık :D
tutan-kupon-166.JPG

Üst Alt