Üye Kuponları Paylaşım Alanı - Sayfa 419 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Üye Kuponları Paylaşım Alanı

Artar ama en azından 2-3 maç gelse biraz da olsa kazandırır tutarsa.Ben böyle 1/2 2/1 oynamıyom oynasam kesinlikle sistem kuponlu 1 şekilde oynardım..
Doğru diyorsun kank ben genelde ya yüksek oran ya da çok kombin deniyorum sonra tekten yatınca keşke sistem yapsaydım diyorum :D

Bu da bir önceki gün, tottenham dk 15te yedi ilk yarı 0-1 bitti sonra 48-49da iki gol attı delirdim
1706865554963.png

Doğru diyorsun kank ben genelde ya yüksek oran ya da çok kombin deniyorum sonra tekten yatınca keşke sistem yapsaydım diyorum :D

Bu da bir önceki gün, tottenham dk 15te yedi ilk yarı 0-1 bitti sonra 48-49da iki gol attı delirdim
Ekli dosyayı görüntüle 233319
Ben de en fazla 2-3 maç olur kanks.O da ya Oran'ı yükseltmek içindir ya da Mbs Kural'ından dolayıdır.Az olsun benim olsun olarak oynamayı 1 denesen sen de seversin..

Bugün kazanırsak 2,5 altlık bir galibiyet ihtimali pek göremiyorum, 2,5 üst ve Galatasaray oynadım, 3,5 üstlüsünün ganyanı çok çok iyi ama riziko.

Üst Alt