Üyelerin Favori Sanatçı Listesi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Üyelerin Favori Sanatçı Listesi

Yerli Listem

1) Teoman

2) Nazan Öncel

3) Mor ve Ötesi

Yabancı Listem

1) Fairuz

2) The Beatles

3) Coldplay

Ozanların hiçbirini yazmadım. Çünkü onlar Anadolu'nun ortak zevkleridir. Asla ayırım yapılmayacak isimlerdir.

Forumun Ekşi Sözlüğe benzemesinden şikayetçi olan Mustafa Kaya kardeşimizden beklenmedik hareketler görmekteyiz. Sonra gerginsin deyince kızıyor.

Forumun Ekşi Sözlüğe benzemesinden şikayetçi olan Mustafa Kaya kardeşimizden beklenmedik hareketler görmekteyiz. Sonra gerginsin deyince kızıyor.

Başlık biraz onu andırmış olabilir; sonradan fark ettim. Ancak bu ve bunun gibi başlıkların forum formatı olduğunu düşünüyorum Levent Abim :) Müzik zevkinin çok iyi olduğunu biliyorum. İsim verip ufkumuzu geliştirirsen seviniriz ;)

Başlık biraz onu andırmış olabilir; sonradan fark ettim. Ancak bu ve bunun gibi başlıkların forum formatı olduğunu düşünüyorum Levent Abim :) Müzik zevkinin çok iyi olduğunu biliyorum. İsim verip ufkumuzu geliştirirsen seviniriz ;)
Yerli pek dinlemem ama dinlersem de Tolga Çandar dinlerim. Yabancı olarak isim verecek olursam muhtemelen Chopin,Vivaldi ve Bach diyebilirim. Yenilerden isim verecek olursak Hans Zimmer oda Soundtrack'lara olan katkısından dolayıdır. Birde Krystian Zimerman diyebilirim. Gerçi Zimerman çok yeni sayılmaz. Ama diğer üç isimden yenidir. :D

Yerli Listem

1) İbrahim Tatlıses

2) Müslüm Gürses

3) Mesut Külahlı

Yabancı Listem

1) Adele

2) Sean Paul

3) Rihanna

"üyelerin" demek çok resmi bir yaklaşım olmuş sanki :unsure: keşke renktaşların falan deseydin :(

Başlıkların laubali olmaması taraftarıyım Doruk Bey! Bu benim başlığım ve bu şekilde olmasını istedim. Sizin istediğiniz gibi bir başlık atsaydım kendim gibi olmazdım değil mi! Tektipleştirmeyiniz forumu rica ederim! Gidin kendi başlıklarınızda laubali olun!

:asd: :D

Yerli Listem

1) Ahmet Kaya

2) Sıla

3) Nurettin Rençber

2. yi zaten anladık dostum.. ;)

fft99_mf10902859.Jpeg

Yerli:

1) İlhan İrem
2) Fazıl Say

+ ruh halime veya alınan alkole göre olay Ahmet Kaya, Müslüm Gürses'e falan muhakkak kayar.

Yabancı:

1) Michael Jackson
2) Antik Müzik
3) Klasik (Wagner, Liszt, Shutz vs.)

yerli
1- ahmet kaya
2- fikret kizilok
3-sila
4-haluk levent
5- selda bagcan
yabanci
1- tabiki michael jackson. o bir efsane