Uzaydan Gelen Sinyal Tartışma Yarattı

Ozan Kesgin

Cezalı
Uzaydan gelen sinyali çözmüşler beyler aşağıdaki gibiymiş

FAA

Sent from my iPhone using Tapatalk

Son düzenleme:

Emre Karabacak

Sarı Üye
-- off topic ON---

ndir bu FAA'nin esprisi?? geçenlerde bi yerlerde de gördüm çözemedim :D

-- off topic OFF ---

Can BÜYÜK

I am the one who knocks!
GSC Efsanesi
Bir kere de kendiniz gelin. Oturup iki çay içelim, iki lafın belini kıralım, paylaşım olur.

Böyle gizli saklı, sinyaller ufolarla nereye kadar.
Uzaylı kardeşlerimiz sence Aysalcı mıdır yoksa Terimci midir?

Vizyonlarının bizim tanıdığımız galaksilerden ötesini kapsadığını var sayarsak, Aysalın safında kendilerine yer bulacaklarını düşünüyorum bilmem katılır mısın kanka?

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Melih Sönmez

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Uzaylı kardeşlerimiz sence Aysalcı mıdır yoksa Terimci midir?

Vizyonlarının bizim tanıdığımız galaksilerden ötesini kapsadığını var sayarsak, Aysalın safında kendilerine yer bulacaklarını düşünüyorum bilmem katılır mısın kanka?

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Tabii ki başkanımızın safında yer alacak ve bizimle birlikte terimperestlerin kökünü kazıyacaklar kanka.

Serkan Sabri

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Bu olay farkli ama renktas. 84.000 km mesafeden bahsediyoruz, yani hicbirsey degil bu mesafe. Kötü seyler olabilirmis deniliyor, ucuz atlatilmis. Astronomlar son anda görebilmis.

haberi düşmedi ancak zaten dünyaya sürekli yakın geçen ve tehdit yaratan bilinen ve takip edilen çok sayıda asteroit var her 500 milyon yılda bir dünya üzerinde büyük asteroit çarpmaları istatistiksel olarak bilinen bir gerçek yani aslında dünya hiçte güvenli bir yer değil :D

Hakan Delikanli

Baba Gündüz
haberi düşmedi ancak zaten dünyaya sürekli yakın geçen ve tehdit yaratan bilinen ve takip edilen çok sayıda asteroit var her 500 milyon yılda bir dünya üzerinde büyük asteroit çarpmaları istatistiksel olarak bilinen bir gerçek yani aslında dünya hiçte güvenli bir yer değil :D
Asteroit Apophis var, cok ilgi cekici, arastir bi istersen.

Melih Peker

GSC Efsanesi
GSC Efsanesi
lan geri selektör yapıp durmayın herifler varlığımızı tespit edip kobrayı salacaklar dünya'ya ..

Doğu Alkan

Baba Gündüz
Uzaylılar efendi tiplerdir arkalarından konuşmayın

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hakan Delikanli

Baba Gündüz
biliyorum onu evet dünyaya çarpma senaryosu en olası göktaşı olarak biliniyor :)
Sürekli gelip gidiyor. Ama hep 2-3 gün gecikmeli geliyor. Tam gününe ve saatine göre gelisini belirlenemiyor, ondan carpma olasliligi cok yüksek deniliyor.

2029 ve 2036 geliyor yanilmiyorsam yine.

Serkan Sabri

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Sürekli gelip gidiyor. Ama hep 2-3 gün gecikmeli geliyor. Tam gününe ve saatine göre gelisini belirlenemiyor, ondan carpma olasliligi cok yüksek deniliyor.

2029 ve 2036 geliyor yanilmiyorsam yine.

çarpsında geberip gidelim insanoğlu bu dünyanın kanseridir ve inşallah nesli tükenir.

Hakan Delikanli

Baba Gündüz
çarpsında geberip gidelim insanoğlu bu dünyanın kanseridir ve inşallah nesli tükenir.
Ne diyon olm ben ölmek fln istemiyorum :D Daha görecek cok seyimiz var, özellikle astronomi konusunda.

Interstellar filmini en az 5 kez izlemis biri olarak bu olaylari yasamadan ölmek istemem acikcasi.

Serkan Sabri

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Ne diyon olm ben ölmek fln istemiyorum :D Daha görecek cok seyimiz var, özellikle astronomi konusunda.

Interstellar filmini en az 5 kez izlemis biri olarak bu olaylari yasamadan ölmek istemem acikcasi.

yaşayacanda ne olcak en baba 60 yıl daha yaşarsın biz öyle yeni gezegen bulunsa bile gideceğimiz bir senaryoyu göremeyiz belki 500-1000 yıl sonra ama bu dünyaya başkaları gelirse onu bilemem benim en büyük ümidim o zaten :D

Berat Ulucan

Baba Gündüz
Bu tarz olaylara skeptik yaklaşmak lazım, 'abo sinyal mi gelmiş, uzaylıdır laan' şeysi içine hemen girmeyelim sevgili kozmozcudaşlar.

Üst Alt