# Valbuena | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Valbuena

İsmi Galatasaray ile anılan Mathieu Valbuena için Marsilya taraftarı ‘sezon sonunda takımdan ayrılacak’ yorumunda bulundu

Fransa basını tarafından Galatasaray’ın ara transferde hedef isimlerinden birisi olarak gösterilen Mathieu Valbuena’nın sezon sonu takımdan ayrılacağı belirtildi. Geçtiğimiz yaz oyuncu ile ilgili bir girişimde bulunduğu iddia edilen sarı kırmızılıların gelecek transfer sezonunda 29 yaşındaki yıldız için bir kez daha harekete geçeceği bildirilmişti.

Marsilya Başkanı Labrune’nin ‘tekliflere kapımız açık’ demecinin ardından Marsilya taraftarı da 1.67’lik oyuncunun takımdan ayrılmasına yeşil ışık yaktı. Marsilya yerel gazetesi Le Phoceen’in internet sitesinde yaptığı ankete göre mavi-beyazlı taraftarlar oyuncunun sezon sonunda takımdan ayrılmasına kesin gözüyle bakıyor. ‘Valbuena sezon sonunda ayrılacak mı?’ sorusuna katılımcıların yüzde 85’i ‘evet’ şeklinde yanıt verirken, yüzde 13’lük bir dilim ise ‘hayır’ seçeneğini işaretledi.

Turkspor

1-Yabancı

2-O kadar eksik mevki varken oynadığı mevki dolu bizde

3-O kadar para yok

4-Yabancı kısıtlaması var

kısaca saçma sapan bir haber

Kasım 2013'teki haberi up'lamaktan ne anladığınızı çözdüğüm gün evliya mertebesine ulaşabileceğimi düşünüyorum.

Kasım 2013'teki haberi up'lamaktan ne anladığınızı çözdüğüm gün evliya mertebesine ulaşabileceğimi düşünüyorum.

ben yaptim, konuyu scout bolumunde sanmisim ta ki sen bu mesaji attiktan sonra kontrol edene kadar.

verdigimiz ufak heyecan nedeniyle ozur dileriz :dejection:

edit: konu zaten burada ama demek istedigim konunun scout icerikli degil haber icerikli olmasi.

Üst Alt