Valencia CF Takip Başlığı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Valencia CF Takip Başlığı

Cevap: # Official Valencia C.F Başlığı

Sansli degil, Eger gecen yilda Valencia'nin maclarini izlediysen böyle golleri görmen normal.

Gecen yilda buna benzer gol atti pablo, ayrica hazirlik macindada atmisti.

Herkes Uefada en önemli rakibimiz Roma diyor ama bence Valencia Romadan iyi takım

Kesinlikle Valencia Roma'dan çok daha iyi. Atletico Madrid çok kötü başladı. Sevilla'dan Villareal'den daha iyiyiz. 3.oluruz bu sene.

Sadece önemli futbolculardan R.Albiol gitti,takima ise Baneger(geri döndü), Mathieu geldi, A.Dealbert, Almeria'dan Bruno, Zigic ( Geri döndü), Jordi Alba ( Geri döndü kiradan), Stabaek'e karsi hattrick yapan Miku ve Daniel Olcina.

Ayrica Renanäi kiralik olarak yolalrken, Moya gibi iyi bir kaleci kattik.

Kanat oyuncularimiz her takimi kiskandiracak türden gercektende, Ayrica Dünyanin en forvetlerinden birine sahibiz.

Sadece önemli futbolculardan R.Albiol gitti,takima ise Baneger(geri döndü), Mathieu geldi, A.Dealbert, Almeria'dan Bruno, Zigic ( Geri döndü), Jordi Alba ( Geri döndü kiradan), Stabaek'e karsi hattrick yapan Miku ve Daniel Olcina.

Ayrica Renanäi kiralik olarak yolalrken, Moya gibi iyi bir kaleci kattik.

Kanat oyuncularimiz her takimi kiskandiracak türden gercektende, Ayrica Dünyanin en forvetlerinden birine sahibiz.

Herşey güzelde maddi olarak sıkıntı var

O kadar borcu ödemek için nasıl bir formul bulacak Valencia bilemiyorum

Ben'de bilemiyorum ama baya bi calismalar var. Mestalla satilacak ve yeni stad icin gazprom gibi bir sponsor bulunacak.

Ayrica cesitli yollar'dan gelirler elde edilecek, ama borc ne zaman biter, söylemek zor.

Ispanya, Belcika'yi 5-0 yendi. D.Villa ve D.Silva ikiset gol attilar.

D.Silva mükemmel ötesininin ötesinin mükemmel bir performans gösterdi.

mata yı cok begenıyorum gs formasıyla gormek ısterdım kutsal parcalı mata:D

Kura da Valencia'nin bize cikmasini cok istemistim.Tabi guclu bi ekip ama David Villa yi da ASY'de görmek istiyorum söyle bi dünya gözüyle ya :D neyse, final de karsilassakta olur,fark etmez :)

Bu krizde 80 € verilirmi diye düşünmekten kendimi alamdığım ve 3. kez olurmu diye beklediğim Valencia-Barcelona maçına az bir süre kaldı ,yorumları alalım :)

3-1 galibiyet :)

Villa ligdeki gol sayisini 9'a cikardi, bu arada Marchena'nin golü güzeldi :D

Üst Alt