# Valentine Ozornwafor - Sayfa 41 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Valentine Ozornwafor

Ozornwafor: "İyi bir başlangıç yaptık. Daha önceki hazırlık maçını da kazanmıştık. Galatasaray'da ilk 11'de başlamak benim için çok büyük bir gurur. Yeni başlangıçların yeni başarılar getirmesini istiyoruz. Hem kendim, hem de takım için."

bu akşam izlemedim ama bu herifin yanına ramos'u koy gene ikili stoperin biri olamaz. ya üçlünün solu gibi oynar ya da bi ihtimal 6 numara. o kadar hantal herifi hacamat ederler bu seviyelerde bile. oyuncuyu öyle veya böyle almışız, en azından değerlendirmeye çalışmak lazım. kaldırıp bu herifi tandemin ortasına atmak çok emek harcanmış bi iş değil, hoca bu saçmalığı her şeye rağmen hatay deplasmanında yapmadı, bugünden sonra da bi daha denememesini umarım.

bu akşam izlemedim ama bu herifin yanına ramos'u koy gene ikili stoperin biri olamaz. ya üçlünün solu gibi oynar ya da bi ihtimal 6 numara. o kadar hantal herifi hacamat ederler bu seviyelerde bile. oyuncuyu öyle veya böyle almışız, en azından değerlendirmeye çalışmak lazım. kaldırıp bu herifi tandemin ortasına atmak çok emek harcanmış bi iş değil, hoca bu saçmalığı her şeye rağmen hatay deplasmanında yapmadı, bugünden sonra da bi daha denememesini umarım.
stoperde gedson'u oynatarak cözümü bulmustu hoca

19_galatasaraya-gelmeden-14-gun-once-profesyonel-yapildi_161752263015.jpg

Üst Alt