Ve Demirören Adaylığını Açıkladı - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ve Demirören Adaylığını Açıkladı

Cevap: Ve Demirören Adaylığını Açıkladı

1. Fenerbahçe

2. Beşiktaş

3. Trabzon

4. Eskişehirspor

5. Gaziantepspor

6. B.Belediye

7. Gençlerbirliği

8. Manisa

9. Kayserispor

10. Samsun

11. Sivas

12. Mersin

13. Karabükspor

14. Orduspor

15. Antalya

16. Ankaragücü

Bu 16 takımda 1 eksikli yada 2 eksikli Yıldırım Demiröreni destekleyecekler. Biz ise elimiz kolumuz bağlı seyredeceğiz Turk Futbolunun katledilişini. Geçen haftadan bu tarafa bizim yonetimden herhangi bir atak görmedik. Birini desteklemedik. Çıkıp Demirören nasıl aday olur demedik. Ve Şuan itibariyle Yıldırım Demirören resmi adaylıgını acıkladı.

Bu adamlar gelecek. ve futbolun içine edecekler. Peki ya sonra ne olacak?

Uefa ve Fifa Turkiye Avrupaya 5 yıl gelmesin diyecekler. ve cezayı kesecekler. Biz ise tek başımıza buna karşı çıkmaya çalışacagız. Ne olursa olsun avrupa kapıları artık bize kapanmış olacak.

Geç kaldın Galatasaray yönetimi geç kaldın.

Bakkal yönetmeye kapasitesi olmayan ve koyu bir takımın taraftarı olan zat nasıl aday olabilir anlamıyorum.

1. Fenerbahçe

2. Beşiktaş

3. Trabzon

4. Eskişehirspor

5. Gaziantepspor

6. B.Belediye

7. Gençlerbirliği

8. Manisa

9. Kayserispor

10. Samsun

11. Sivas

12. Mersin

13. Karabükspor

14. Orduspor

15. Antalya

16. Ankaragücü

Bu 16 takımda 1 eksikli yada 2 eksikli Yıldırım Demiröreni destekleyecekler. Biz ise elimiz kolumuz bağlı seyredeceğiz Turk Futbolunun katledilişini. Geçen haftadan bu tarafa bizim yonetimden herhangi bir atak görmedik. Birini desteklemedik. Çıkıp Demirören nasıl aday olur demedik. Ve Şuan itibariyle Yıldırım Demirören resmi adaylıgını acıkladı.

Bu adamlar gelecek. ve futbolun içine edecekler. Peki ya sonra ne olacak?

Uefa ve Fifa Turkiye Avrupaya 5 yıl gelmesin diyecekler. ve cezayı kesecekler. Biz ise tek başımıza buna karşı çıkmaya çalışacagız. Ne olursa olsun avrupa kapıları artık bize kapanmış olacak.

Geç kaldın Galatasaray yönetimi geç kaldın.

Malesef oyle.

Bu tarihi not edın beyler, bu saat Trabzonun bittiği tarihdir..Dahada ..........Kupayı alırsın sadrii, çok yanlıs yaptın..İlerde camian anlayacak ama iş işden geçmiş olucak..Neden birini başkan yapmadın kı!!

"uefa kim? uefayi bosverelim"

"yargiyi bekliyelim"

"uefaya gitmiyleim, zaten verdikleri para saka gibi"

diyen herifi baskan yaparlarsa, en basta buna biz izin verirsek, benim icin türk futbolu diye birsey kalmaz.

ne gerekirse yapmali bizim yönetimimiz, ne gerekirse.

ligtv sitesinde bir besiktasli "demirören adayligini acikladi" basliginin altina "fenere kaydi" diye bir yorum atmis

bunlarin sadece baskani degil, taraftari da 85% tüp kafali ...

fener bugun super ligde ise hala, aydinlardan sonra demirören yüzünden bu böyledir.

bızım yonetım hala uyusun yada uefaya fıfaya sıkayet edecez dıe tehdıt etsın...yahu bı lobı yapın azız metrısten bıle her ıstedıgını yaptırıyor..2 3 gun once cıkın sunu aday gosterıyoruz deyın bıseyler yapın hala susuyorlar..kafayı yıcem

bızım yonetım hala uyusun yada uefaya fıfaya sıkayet edecez dıe tehdıt etsın...yahu bı lobı yapın azız metrısten bıle her ıstedıgını yaptırıyor..2 3 gun once cıkın sunu aday gosterıyoruz deyın bıseyler yapın hala susuyorlar..kafayı yıcem

Hepsini geçtim en azından çıkıp Bursa başkanı gibi Yıldırım Demiröreni desteklemiyoruz desinler. Biz burada bağırıp çağırıyoruz ama henüz yönetim kurulundan resmi bir açıklama yok.

Bu ayı federasyon binasından içeri kimseyi sokmaz saat 17'ye kadar.

Üst Alt