Ve Onur sezonu kapatti! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ve Onur sezonu kapatti!

Cevap: Ve Onur sezonu kapatti!

Çok üzücü bence bu haber haketmeyen adamlar Galatasaray gibi takımda benim paramı moralimi yiyip bitirirken Onur sezonu kapatıyo..

Gecmis olsun. Sanirim kontratini uzatmadi, o halde alabiliriz

Topçu aldığınız kulüp Trabzonspor :)

Şekerspordan mı topçu alıyorsunuz şurdan 2 kilo çekirdek der gibi . Onur'u Trabzonspor vermez ve emin olun Trabzon verse bile Onur size gelmez .

Avrupa'da onlarca haber çıktı , Liverpool maçından sonra en az 3 kulüp izlemeye geldi . Onların dururken 1 yıl Avrupa'da oynaması bile imkansız olan ve şu an kendi içinde bile dik duramayan bir kulübü tercih etmez . Bir zamanlar Fener'in yaptığı transfer oyunlarına şu aralar Gs'nin bürünmesi Galatasaray adına üzücü ve bi okadar antipatik .

Geçmiş olsun Onur kardeşimize.Ligimizin Volkan'dan sonraki en iyi eldiveni.

Bu sakatlık gelişime engel olursa Türk futbolu büyük yara alır.

Her şey ezeli rakibimiz Fenerbahçe lehine gidiyor.

Onur yoksa şampiyonlugun gelecegini sanmıyorum Trabzonspor adına.

Şekerspordan mı topçu alıyorsunuz şurdan 2 kilo çekirdek der gibi . Onur'u Trabzonspor vermez ve emin olun Trabzon verse bile Onur size gelmez .

Avrupa'da onlarca haber çıktı , Liverpool maçından sonra en az 3 kulüp izlemeye geldi . Onların dururken 1 yıl Avrupa'da oynaması bile imkansız olan ve şu an kendi içinde bile dik duramayan bir kulübü tercih etmez . Bir zamanlar Fener'in yaptığı transfer oyunlarına şu aralar Gs'nin bürünmesi Galatasaray adına üzücü ve bi okadar antipatik .

Galatasaray istesin emin olun, alır Onur'u. Onur da gelmek ister sonuçta bi tarafta Galatasaray bir tarafta Trabzonspor

Onurun Galatasaraya gelmemesinin tek nedeni para olur bunu böyle bil!!!

Topçuyu isteyen klüp de Galatasaray ;)

Rahat ol hattını bil tscell.

kardes sakin ol.onur kontratını uzattı zaten.2013te bıtıyor.

bizim salak yonetıcıler teklıf bıle yapmazlar.

ha onuruda tanırım,gsli kendisi.haberrın olsun

gecmis olsun

ceza alan bir arkadas volkandan sonra demis

ne volkani onur cebinden 10 tane volkan cikarir

kardes sakin ol.onur kontratını uzattı zaten.2013te bıtıyor.

bizim salak yonetıcıler teklıf bıle yapmazlar.

ha onuruda tanırım,gsli kendisi.haberrın olsun

Onur şu an benim kadar Trabzonsporludur bazı oyuncular böyledir misal bir Serkan Balcı kim iddia edebilir Fenerli olduğunu ?

Karakterli bir oyuncu asla başka takım forması giyerken diğer kulubün renklerini taşımaz yüreğinde emin olun Onur da çok karakterli bir insan .

Topçuyu isteyen klüp de Galatasaray ;)

Rahat ol hattını bil tscell.

Siz seviyeli konuşun ben haddimi bilirim :)

Onurun Galatasaraya gelmemesinin tek nedeni para olur bunu böyle bil!!!

Trabzondan da ayrılmasının da tek sebebi para olur bunu böyle bil :)

Galatasaray istesin emin olun, alır Onur'u. Onur da gelmek ister sonuçta bi tarafta Galatasaray bir tarafta Trabzonspor

Trabzonspor da istesin emin olun alamazsınız Onur'u ben de bunu diyorum :) . Onur da emin olun gelmek istemez Trabzon istemedikçe Onur Kıvrak ! Bir Ali veli değil o bizim için onun için de Trabzonspor öyle değil . Çok eminim Onur'u tanıdığım için Onur Ligde hiçbir amacımız yokken geçen sene Es Es maçında yenildik diye deli gibi ağlayan bir çocuk . Ve emin olun çok karakterli bir Emre Belezoğlu değildir ki Onur gelip size Ben gsliydim arkadaş desin :)

Onur şu an benim kadar Trabzonsporludur bazı oyuncular böyledir misal bir Serkan Balcı kim iddia edebilir Fenerli olduğunu ?

Karakterli bir oyuncu asla başka takım forması giyerken diğer kulubün renklerini taşımaz yüreğinde emin olun Onur da çok karakterli bir insan .

Siz seviyeli konuşun ben haddimi bilirim :)

Trabzondan da ayrılmasının da tek sebebi para olur bunu böyle bil :)

Trabzonspor da istesin emin olun alamazsınız Onur'u ben de bunu diyorum :) . Onur da emin olun gelmek istemez Trabzon istemedikçe Onur Kıvrak ! Bir Ali veli değil o bizim için onun için de Trabzonspor öyle değil . Çok eminim Onur'u tanıdığım için Onur Ligde hiçbir amacımız yokken geçen sene Es Es maçında yenildik diye deli gibi ağlayan bir çocuk . Ve emin olun çok karakterli bir Emre Belezoğlu değildir ki Onur gelip size Ben gsliydim arkadaş desin :)

Bu trabzon da kendini bir halt sanmaya basladi.

trabzon kim ya?

onur bize gelmezmis?

tolunay bize gelmedi mi?

hami gelmek icin yirtinmadi mi?

ogun-apo fenere gitmedi mi?

apo bize de gelmedi mi?

orhan bjk?

sirf biz degil,3 buyukler istesin trabzonun tumunu alir..

onura da gecmis olsun...

trabzon kim ya?

onur bize gelmezmis?

tolunay bize gelmedi mi?

apo bize de gelmedi mi?

orhan bjk?

onura da gecmis olsun...

Haklısın bir zamanlar alırdı. :)

karakterli bir insan evet.onur senin kadar trabzonludur lafım yokta,adamı tanıyorum ,bılmesem gs li oldugunu bu dedıgınede ınanacam.

trabzon kim ya?

onur bize gelmezmis?

tolunay bize gelmedi mi?

apo bize de gelmedi mi?

orhan bjk?

onura da gecmis olsun...

Hami bize gelmek için yırtınmadı mı :D Bak kendi tezini kendin çürütmüşsün . Ne olmuş yani hami çırpınmış ama Trabzon VERMEMİŞ :)

Demek ki her istediğini alamıyormuşsunuz , şu an son havuz sistemine göre Anadolu kulüplerinden bile oyuncu almak zor . Kayseri'nin Ali Turan olayındaki gibi adam vermiyor veya Sercan'ı aldınız mı ? Alamadınız . Veya Volkan'ı son dakikaya kadar istediğinizi biliyor musunuz ? Aldınız mı hayır .

Eğer böyle örnekler sayarsanız misal Luis Figo Barca'nın kaptanı iken Real aldı . Bu Barca'nın her oyuncusunu Real alır mı demek oluyor yani ?

Real kulübünü satsa Messi'yi alabilir mi ?? Alamaz .

Ama Barca Cr7'i alabilir mesela çünkü iki oyuncu arasında bariz karakter farkı var . Bu Real'in Barca'dan büyük olduğunu kanıtlamıyorsa bu örnekler de istediğiniz oyuncuyu alacağınızı kanıtlamaz.

Hemen lafa geldim mi kendinizi ne sanıyorsunuz ? Ben sizin takımınıza bir hakarette mi bulundum acaba da hemen kuyruğunuza basılmış gibi siz kimsinizz yaaa triplerine giriyorsunuz .

Son kez anlamayanlar için söylüyorum . Misal Engin Baytar'ı alabilirsiniz ! Bir şey demem . Trabzonludur ama karakterine kefil olamam . Ama emin olun ne Selçuk'u ne Onur'u alabilirsiniz . İkisi de Gsli olabilir belki ama bu adamlar adam gibi adamlar bir yerin ekmeğini yiyorsan o takımlısındır ve bu adamlar ekmeğine hıyanet etmeyecek adamlar .

Onur da Selçuk da biz vermedikçe size gelmez . 2+2 =4 .

karakterli bir insan evet.onur senin kadar trabzonludur lafım yokta,adamı tanıyorum ,bılmesem gs li oldugunu bu dedıgınede ınanacam.

Bakın hala anlamakta zorlanıyorsunuz , ben ne diyorum Onur belki eskiden Gslidir ama o formayı giydikten sonra emin olun benim kadar Trabzonnsporlu bunu bilmek için Onur'un insanlığını bilmek gerekir .

trabzon kim ya?

onur bize gelmezmis?

tolunay bize gelmedi mi?

apo bize de gelmedi mi?

orhan bjk?

onura da gecmis olsun...

Trabzonun birtane oyuncusunu alamayiz. Yok o eski günler. Önümüzdeki 10 Yilda Trabzonspor Showu izleriz her sene eger güzel bir Kadro kuramazsak.

trabzon kim ya?

onur bize gelmezmis?

tolunay bize gelmedi mi?

apo bize de gelmedi mi?

orhan bjk?

onura da gecmis olsun...

Gel al o zaman tutan mı var

Üst Alt